ХS-BAM 40 както и AA TX200 и AA Pro Sport

ilian

Потребител
Незнам за турските и китайски копия как стоят нещата но за мен АА ТХ200 е най-красивата ВП и тава е :bravo:
И все някога ще си я купя със сигурност в 4.5мм ;)
 

Attachments

  • TX200 MKIII .22 Fac 2.jpg
    TX200 MKIII .22 Fac 2.jpg
    258.5 KB · Прегледи: 292

FreeMan

Редовен Потребител
Няма съмнение че AA TX200 е произведение на изкуството, но толкова пари бих дал само за ПЦП и то нелошо.
Разгледай, постреляй с Бам-а никак не е лош, а и бих казал че напълно обезсмисля огромната ценова разлика с AA TX200.
Ако имаш бол пари и не ти пука - това е друг въпрос.
 

ilian

Потребител
FreeMan написа:
Няма съмнение че AA TX200 е произведение на изкуството, но толкова пари бих дал само за ПЦП и то нелошо.
Разгледай, постреляй с Бам-а никак не е лош, а и бих казал че напълно обезсмисля огромната ценова разлика с AA TX200.
Ако имаш бол пари и не ти пука - това е друг въпрос.
Нямам бол пари и точно заради тава приключих с копуването на копия :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да, ама БАМ в 4,5 няма, освен ако не е преправян... А като се сетя че тъкмо купих моя, и след 1 седмица се продаде във форума Про Спорт на 450 лева... Още ме е яд !!! Дано този, който я взе да я ползва по предназначение. Това е перфектната спрингърска ФТ пушка поне за мен...
 

angelmr

Редовен Потребител
Има вероятност същия проспорт да се продава на същата цена. Имам едно предложение което за мен е по-използваемо от проспорта и ако човека който е дал първи заявка се откаже, ще я пусна тук. Честно казано може да е почти перфектната пружинна пушка, но на мен лично ми допада повече спортния приклад на 10 метровите състезателни пушки. Иначе и от спусъка и от баланса едва ли мога да искам повече.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Попаднах на нещо интересно (добра новина) в другия форум http://www.crosman.com/airguns/rifles/lever/UL77 да ви е познато ;) Стискайте палци колеги ако я изкарат скоро на пазара и я има в кал 4,5 в БГ още от сега знам на къде ще се насочи една бройка, е само и цената да е прилична да не изпадам в диалема струва ли си ???
 
A

Anonymous

Гост
Дааа, ако цената е прилична, и 2-а бройка може да си намери подходящ притежател. :)
Адаш, то си пише на сайта - caliber 0.177. Не видях никъде възможност за caliber 0.22. Но пък тогава тя няма да е привлекателна за нашите търговци.
 

lynx

Редовен Потребител
$530.00 без доставката за тоз чайник? ???
Май ще е по-добре да се вземе ТХ200.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
leopardars написа:
:eek: :eek: :eek: Въх уби ми ентусиазма (тез наред ли са ??? ) верно е по-добре оригинала или както съм намислил един Hatsan dominator след време може би в малко по-добри времена, че нещо кризата и нас взе да ни хваща :(
 

buff

Потребител
Колеги, някой знае ли от къде може да се купи пружина за BAM 40 освен от "Бункерът"?
 

buff

Потребител
Благодаря, утре ще им звънна. В "Бункерът" чакаха доставка, но днес се оказа, че няма пружини и не се знае дали въобще ще има.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не зная дали няма да стане и пружина от друга пушка. Преброй навивките, дебелината на телта и общата дължина и виж дали няма да има съвпадение с пружина от Гамо или Диана, та било то и с накъсяване.
 

buff

Потребител
В темата е писано, пружина от Диана 350 се скъсява и става, но ми се иска да имам оригинална, че в момента нямам резервна. Тая, с която даде пушката се счупи след около 400 изтрела и сложих резервната. Сега нямам резервна, и затова търся. Обичам да имам под ръка консумативи,а не като ми дотрябва тепърва да търся.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Тази която ти дадох беше почти нова. Явно Явор в Бункера такива са му дали. И предната дето взех оттам се счупи на има - няма 800-900 изстрела. Ако има откъде истинска Дианска да намериш със сигурност ще е много по-добра от тези...
 
A

Anonymous

Гост
Здрасти момчета,

доста ми харесва този BAM 40, наистина много добре изглежда и до колкото разбирам го хвалят. Но разбирам и че май няма да си имам такъв освен ако не е втора ръка. Кажете да опитвам ли или няма смисъл.

Поздрави.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Има един-двама дето като мен са решили да продават и после ще съжаляват, но нека те ти пишат. Може и да са се отказали. Аз наистина съжалявам че продадох тази страхотна пушка...
 

st_beer

Редовен Потребител
Нови не зная дали ще намериш. Старите и те излизат много рядко на пазара. Тук има една обява. Ако все още не продадена можеш да се пробваш. Много добри пружинки са и си заслужават .
http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=2
 
A

Anonymous

Гост
Пак здрасти,

но за съжаление аз не рярвам на ползвани. Не съществува вариант да си взема пушка с неизвестна за мен история. Апък и не знам как са се грижили за нея. Но много искам да си имам такава - новичка . Направо страхотна е, но за съжаление май няма да мога да си янамеря никъде.

Поздрави.
 
Нагоре