Хасковска група.

methaa

Редовен Потребител
За пореден път си изкарахме супер! И за пореден път времето ни изненада...
Следващия път ще запалим огън да изгоним студа и ако е отворен магазина ще оцапаме скарта [emoji4]
 

dinkata

Редовен Потребител
Ако знаех, че ще се събирате днес щях да скокна с мотора до Хасково да ви видя. Ще го оставим за другата седмица... :)
 

methaa

Редовен Потребител
Ако знаех, че ще се събирате днес щях да скокна с мотора до Хасково да ви видя. Ще го оставим за другата седмица... :)
Свободни сме до края на месеца, тъй че когато си свободен веднага ще организираме едно събитие :cheers:
 

Without_a_trace

Потребител
Днес около един часа (13:00), ще сме пак на същото място, ако някой иска да дойде да си носи бира :cheers:
 

рангел

Потребител
За утре ще съм на линия в Хасково. Взимам бира и червено вино, нещо ми е ниско кръвното, пушкалото в багажника. Само казвайте час и кое от двете места.
 

methaa

Редовен Потребител
Айде сега... Часа от теб, бирата от нас. Ние сме по-лесни :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
:yahoo:
Небивала посещаемост, дори Цветан Цветанов дойде да ни види :D
Чакаме снииимкиии!
 

methaa

Редовен Потребител
Има го на снимките, само чакаме нашия фотограф да ги пусне.
Като председател на групата отправям предложение към всичките членове и посетители на групата които имат придобита правоспособност за управление на МПС от кат. "Б" да се снабдят с резервен шофьор. Практиката показва че винаги остава недопита бира и всички си тръгваме жадни :D
 

Without_a_trace

Потребител
Днес беше ГОЛЯМ ден:)!
Решихме да се съберем да постреляме отново, като и планът беше към нас да се присъедини колегата Рангел с неговото АТ. Деня започна при ужасен вятър, няколко пъти падаха ветропоказателите... в интерес на истината деня ( сбирката) си свърши с ужасен вятър, но не това е важното в случая ;).
Малко след началото на сбирката бяхме много приятно изненадани от ''dinkata'', което за нас си беше и малък празник( че кога др. път ще се съберем толкова хора ... по нашия край да постреляме). Сбирката мина много приятно, надявам се да се срещаме по-често и при по-хубаво време.
С нашия късмет, първия път в който се събрахме повече от 2ма души.. минахме и една лека проверка от служба ''Обществен ред и законност'', но служителите се оказаха много пекани и по-скоро си бяха наши гости за кратко:D.
За мое щастие успях да пострелям с пушката (CZ 200S ) на колегата .., тази пушка тотално промени всички мои представи за пушка в 16J :cheers:!
Като начало.., нито съм добър стрелец, нито съм разбирач...дори обратното ''голем съм неразбирач'', но ... тази пушка просто е създадена да доставя удоволствие на стрелящия с нея, изключително приятна лека...с една дума страхотна!
Последните 3 снимки са от моята стрелба на приблизително 38м. с пушката на ''dinkata''..., като се има предвид, че не мога да стрелям, стрелям за пръв път с нея и за пръв път с 16J ....пушката е доказателство, че колкото и да е калпав стрелеца (Аз).... не може да направи лоша стрелба с тази пушка. :D

Ето и малко снимки .... :rambo:
IMG_9813.JPG
IMG_9818.JPG IMG_9824.JPG IMG_9827.JPG IMG_9830.JPG IMG_9830.JPG IMG_9832.JPG IMG_9835.JPG IMG_9840.JPG IMG_9852.JPG IMG_9862.JPG IMG_9863.JPG
ПС. Снимките от ''проверката'' умишлено не съм ги пуснал.... за да не навлечем проблем на служителите...., хората си бяха съвсем добронамерени и мисля, че ще е некоректно да ги публикуваме без тяхно съгласие.
 

methaa

Редовен Потребител
Имаше и изпълнения на 100 метра! CZ-то отново ни промени мирогледа :eek:
 

Without_a_trace

Потребител
Имаше....ама там няма как да снимам... а и бях пийнал няколко бири тогава и не ми беше до снимане :D.
 
Нагоре