Хасковска група.

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
То не е трудно да се стреля-наливаш и пиеш;)
Днес в Хасково си признавам че залитнах по БР и в темата ще пусна снимки на мишената която направих,дано не ми се карат.
Иначе си прекарах много добре,благодаря ви приятели,надявам се на по чести сбирки и поканата този път е от нашата група.:cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Радвам се че ни дойдохте на гости :cheers:
Винаги сте добре дошли, надявам се че ви е харесало и ще дойдете пак! :cheers:
 

sniper elite

Потребител
То не е трудно да се стреля-наливаш и пиеш;)
Днес в Хасково си признавам че залитнах по БР и в темата ще пусна снимки на мишената която направих,дано не ми се карат.
Иначе си прекарах много добре,благодаря ви приятели,надявам се на по чести сбирки и поканата този път е от нашата група.:cheers:
То това ЗалитанЕ ли беше, не можем да те вдигнем от РЕСТА,:D:cheers:.
 

тачи

Потребител
Студена Астика, кюфтета и стрелба на корем - това се случи днес в Хасково. Благодаря за гостоприемството и чудесно прекарания ден на всички от Хасковската група. Радвам се, че се запознах с вас (единствено Киро познавах преди) и ще ми е кеф винаги да се срещаме, независимо на чия територия. Благодаря ви още веднъж !
 

Without_a_trace

Потребител
Банда подготвил съм апарата за следващата сбирка, остава да кажете кога ?
20150520-IMG_0824 - Копие.jpg
 

methaa

Редовен Потребител
До края на седмицата съм плътно на смени...
Но от следващата съм в отпуска и ще пак ще мъдря чудеса :D
 

sniper elite

Потребител
Мълчи ,че аз днес си взех модератора,ама тръгнах да го доооправям ЛЕЕЕЕЕКО,ама май се осрах.
Ш'откача:mad:.
 

methaa

Редовен Потребител
Мълчи ,че аз днес си взех модератора,ама тръгнах да го доооправям ЛЕЕЕЕЕКО,ама май се осрах.
Ш'откача:mad:.
Модера на Кометата ли? Какво се случи?
Ако е за стругар, утре началника ще си прави неговия и ще опитаме да вместим твоя.
 
Нагоре