Хасковска група.

methaa

Редовен Потребител
Аз от кога чакам моята... Ама безсолния ориз говори друго.
 

Without_a_trace

Потребител
Грижи се за теб г-жа Председателката - не иска да задържаш вода. хахахаххахахахаахахаха
 

dinkata

Редовен Потребител
И тоя път (курс) ако няма турска баклава направо незнам :))))))
 

рангел

Потребител
На ман ми свършват мунициите в 4.5 тука в хасково има само гамо, изобщо не влиза в цевта, ко ши правя сега незнам
 

methaa

Редовен Потребител
Само не от Хасково! Иначе и тук има жсб, има и кросман. ЖСБ бяха около 23-25 лева кутията, за кросмана не мога да ти кажа...
 

рангел

Потребител
Със сигурност няма да е от Хасково! Ще почивам ако трябва. За полимаг ми иска 30 лева по 15 ст. бройката! Тези луди ли са
 

methaa

Редовен Потребител
Какво стана с АТ-то? Ако е излекувано, давай да го тестваме.
 

dinkata

Редовен Потребител
Кажи им да си лягат за 30 лева !
А за баклавата... си е баклава :) (И локум ако има оооооще по - добре) :)
 

рангел

Потребител
AT то почива. Аз намерих моята пушка! Влюбен съм в Зоро! Днеска ходих до дяволския мост 10 км след Ардино малко пикник и много стрелба, чак китката ме боли. Закво ми беше ат незнам.
 

methaa

Редовен Потребител
Хайде да се разберем къде ще ходим в неделя. Моята маса е в процес на изработка, тъй че може да съм без пушка ако ще стреляме от колите.
 

dinkata

Редовен Потребител
Очертава се солидно биросване и пълно отсъствие на пушки. :D
Еми май май ще е нещо такова. Аз чакам в неделя един човек, който може би ще отнеме долното "безценно" в подписа ми и затова не бързам да пиша нищо още.
Утре ще се чуем около/след обяд за повече подробности !
 

methaa

Редовен Потребител
Утре предлагам да се разходим до бетонираното язовирче за по кафенце или газирана водичка :)
 
Нагоре