ФТ 2х25 тренировка на 05.06 в Пловдив

ФТ 2х15 или 2х20 тренировка на 29.05


  • Total voters
    13

rashko

Редовен Потребител
Еееее ми ще го мисля... може и да го откажем.... хотели да искаш.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
За да повиша спортния Ви хъс, за Победителя в Неделя съм предвидил малка награда, символична и пак чешка.
Крушовице 12-ка, 1,5 литра.
 
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Раше виж хотел sps,акваленд и кога искаш такъв виж и Юпитер на една ръка от трасето е,но е само за спане и...
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Може да е при диян в норис или родопи. Хрм ще напрайм и нанкет вечерта
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Оня новия на околовръстното Чаирите не става ли, и той е близо?
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
нямам идея предполагам че е добре ама по добре да сме по наблизо че да се сберем лесно и да пием по някоя бира
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Чаирите ми дойде първо на ум ама си е на околовръсното ама къде Родопи там и чаирите.
За това има предложих трите варианта които са в Тракия близо са и са средна работа като цена и обстановка като юпитера е малко слаба работа но е на 500 метра от поляната..
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ей този мисля че беше добър http://www.booking.com/hotel/bg/bus...-06-24;room1=A,A;homd=1;atlas_src=hp_iw_title
А жената беше отсядала в този два пъти каза, че става за спане http://www.booking.com/hotel/bg/all...-06-24;room1=A,A;homd=1;atlas_src=hp_iw_title
колегите от Пловдив инак са дали другите предложения и аз не ги знам много кой какво представлява.
 

rashko

Редовен Потребител
Благодаря, ще го обсъдя и избера вариант.
Вие само запазете маса в бирарията.
 

andi

Редовен Потребител
Хотел Империал ( на кмета Тотев) е много добър ,
или Парк Хотел Пловдив, в Лаута , също е мн добър и удобен
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ако някои се появи в ранния следобед може да заповяда на халетата
 

ivofox

Редовен Потребител
Прибрах се.Трасето беше на ниво.Адмирации на организаторите и на хората който са нареждали трасето.20160605_114855.jpg
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
И аз съм в къщи.
Благодаря за чудесната тренировка.
Айде към края на месеца пак;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И ние се прибрахме. Чудесна среща с приятели. Благодаря на всички подготвили тази тренировка. Радвам се, че ви познавам и винаги сте така позитивни и усмихнати. Всичко бе на ниво.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
От името на Пловдивската група искам да изкажа благодарности на всички които ни уважиха с участие и присъствие.И също на тези който ни помогнаха с реденето и събирането на трасето и съвети за него.
Малко резултати:
12 коридора,26 мишени,общо 52
1 - 45 т. Иво(fox)
2 - 41 т. Павката (Русе)
3 - 40 т. Симо
4 - 40 т. Павката (Троян)
За трето място имаше успорвано надстрелване....
5 - 38 т. Калоян
6 - 35 т. Оги
7 - 34 т. Рашко
8 - 24 т. Дидо
9 - 21 т. Антон
10 - 18 т. Митко
11 - 14 т. Ицо (отказал се по неясни причини)
Участие в тренировката взеха и двама учасници в ФАК и един с пружинка тях ги пускам отделно:
1 - 39 т. Пеко
2 - 28 т. Любо (пруж.)
3 - 10 т. Галин.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Беше ми много приятно, хубаво че ги има тези състезания, че пушките ми ще мухлясат :D пък и да не се забравяме. Айде с нетърпения чакам следващото дано съм и свободен отново :cool:
Благодаря на организаторите :cheers:

ПП: Ония с пружинката да знаеш, че по-принцип е към 16J когато няма отделен клас :D
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Получи се страхотни мероприятие. Надяваме се да можем да приемаме гости все по често. Благодарности на всички. Отказах се втория кръг че да дам шанс на гостите да се представят добре;) :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И аз съм в къщи.
Благодаря за чудесната тренировка.
Айде към края на месеца пак;)
Не остана време...За края на месеца, по на хлад, 2 дни - Троян!
Виж, на Есен, може да "изкочи" друг "заек", проучва се и варианта двудневен.....
 

rashko

Редовен Потребител
Прибрах се...току що.
Перфектно мероприятие, супер си изкарах, благодаря на организаторите.Сверих си и часовника, поизгорях...не знам вие как сте, но аз съм на рак.
Докато пътувах се чудехме с Павката...заради жегата ако започнем мероприятието от към 17-00ч.... какво ще стане?

Може да се пробва ?
 
Нагоре