ФТ Пловдив-Асеновград 2х50 29-30.10.2016г

Има възможност за печено агънце. Нека видим има ли мераклии. Подробности в темата

  • Искам

    Votes: 11 78.6%
  • Неискам

    Votes: 3 21.4%

  • Total voters
    14

lynx

Редовен Потребител
Динка ти патешките сърца от де ги зимаш бе? Дояли са ми се много не моа си намера :).
В Софийското Метро-Младост почти винаги са налични, мноого рядко да ги няма.
Намират се в дъното, срещу залата за транжиране на мръвки.
Клипче от преди малко:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Малко уточнение относно агнето.
Офертата е такава, защото по този начин му ангажираме заведението само за нас за вечерта и друго едва ли ще поръчваме. Като си вкараме пиене, това му остава келепира на собственика. А нали има и надник там за персонала, оправяне, сервиране, чистене след нас. Не е проблем и 30 човека да го глозгаме това агне.
Иначе 20-на човека на по салата и едно питие ако стоят цяла вечер пак същото за него като оборот. За нас ще е по-готино да сме "ангажирали" заведението.
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Да ама като гледам само 8 човека сме които искаме и работата отива да не се поръчва инак ще ни излезе доста солено ако трябва само 8-те да го плащаме. За това колегите да не се ослушват ами да гласуват в анкетата, до колкото си спомням до четвъртък беше срока да решим ще има или не агне. Хубаво беше да се снима и менюто все пак да знаем мръвки за печене ли да носим или на кухнята им да разчитаме ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Любо то стана ясно още от преди че ще ползваме каквото предложат те . Поне аз с такова впечатление останах..
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Еми за това внесох уточнението, иначе оставаме на индивидуални поръчки от заведението.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Като пътувате насам моля спазвайте следния маршрут. асеновград червен долнослав. карате само направо не се отбивате никъде. като излезете от долнослав след 100м завивате в дясно към язовира.. не завивайте в долнослав към горнослав както винводи навигацията. ориентирайте се по снимката в първия пост
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз се прибрах.
Всичко беше прекрасно.
Базата беше супер яка на нормална цена.
Трасето според мен беше много добре балансирано и интересно.Надявам се да стане традиция това състезание.

:cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Състезанието беше супер.Много добпе балансирано трасе.Благодарско на организаторите
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Класиране:
Клас до 16 дж.
1- Румен Гергушки 42 - 42 --84
2- Божидар Чудомиров 45 - 34 --79
3- Радослав Кюрчев 40 - 39 --79
4- Калоян Дулев 38 - 40 --78
5- Павел Великов 35 - 42 --77
6- Симеон Георгиев 36 - 36 --72
7- Алексис Бабалис 32 - 39 --71
8- Христо Петров 33 - 36 --69
9- Огнян Иванов 35 - 33 --68
9- Георги Терзиев 37 - 31 --68
10- Иван Янков 35 - 32 --67
11- Павлин Павлов 36 - 30 --66
12- Владислав Върбанов 24 - 23 --47
13- Надежда Гергушка 28 - 18 --46
14- Милен Миладинов 42 - 0 --42
15- Васил Василев 0 - 35 --35
За второ място имаше настрелване
Рашко - 0 - 0
Божо - 0 - Х

Клас до 45 дж.
1- Петко Дишкелев 38 - 37 --75
2- Галин Овнаров 37 - 36 --73
3- Валентин Божанов 35 - 27 --62
4- Васил Попов(пр.) 34 - 23 --57
5- Любомир Здравчев(пр.)22 - 32 --54
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
За другите не се учудвам, они си го могат отсекъде!
Ама Рашко влиза във форма! :winner::cheers::winner:
Честито на победителите! :bravo::cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Прибрах се преди около 1 час и аз. Много хубаво си изкарах, ама забравих, че не съм на национална среща :D:D Ще гледам да не повтарям да се докарвам подобни състояние :wall:
Трасето беше чудесно, времето също :) Радвам се, че се събрахме толкова много хора, дано по-често се събираме толкова народ :cheers:

До нови срещи :)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И ние се прибрахме по живо, по зраво. Благодаря на организаторите, че направиха поредното прекрасно състезание. Честити на победителите. Заслужиха си го достойно. Радвам се, че ви познавам приятели.
 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарност за организаторите за положения труд, всичко беше превъзходно. Останах с многоприятни впечатления от състезанието, мястото е много подходящо за ФТ, със сигурност бих отишъл отново, ако се организира друго състезание.
 
Нагоре