Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина BR 50

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

3 мача х (30' + 15' (подготовка))=144' = 2,4 часа. за 8 коридора
Реално при добре направена организация без разтакавания и почивки могат да се включат 24 души.
Това на теория на практика - по-малко.

От 9.00 до 17.00 часа са 8 часа.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Ще трябва да се учим в движение.. Не знаем каква посещаемост ще има , и ще помоля и за малко помощ от вас . Ако може вие да кажете колко души могат да участват за един ден, поне сте по-добре запознати
Не случайно си позволих да ви предложа да отворите прозорците (сега са заварени) ,за да се стреля от вътре (Както е в Бургас)При лошо време нали се сещате колко човека ще дойдат ;)= 0.Сезона е такъв ,че има всякакви изненади.А от вътре няма какво да ни спре,освен ако не сме "лъжливите овчарчета" :yes:
 

SAIGAA

Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Привет от Южна Бавария / Германия /
Ники - разбирам какво искаш и знам за какво ми говориш - всичко е проверено но няма да стане , защото напречните винкели на остъклението идват на нивото на масите с пушките
 

anibis

Редовен Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

njatanasow написа:
Ще трябва да се учим в движение.. Не знаем каква посещаемост ще има , и ще помоля и за малко помощ от вас . Ако може вие да кажете колко души могат да участват за един ден, поне сте по-добре запознати
Не случайно си позволих да ви предложа да отворите прозорците (сега са заварени) ,за да се стреля от вътре (Както е в Бургас)При лошо време нали се сещате колко човека ще дойдат ;)= 0.Сезона е такъв ,че има всякакви изненади.А от вътре няма какво да ни спре,освен ако не сме "лъжливите овчарчета" :yes:
Ще има доста " бъзззззз":verycold: но това няма да ми попречи на снайперистките ми умения. :crazy: :lol:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Не е като да не сме стреляли в студ ;) Стига да не са някакви екстремни прогнози с много силен вятър, че става нетърпим студа вече. Въпреки че, ония ден излязох във ветрилника на вън (чак ме поклащаше вятъра) и издържах час и половина, ама към края не усещах дали съм хванал чашката или не ;) Аз ще дойда със сигурност, просто не знам какво трябва да стане да не мога да присъствам :cheers: В клас 16J ще участвам, но не е ясно с коя от пушките ще реша да стрелям за сега.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Любо
Студ няма да ни спре,вятъра също.Виж ДЪЖДЪТ,си е лоша работа.Все още не сме станали англичани ;) :cheers:

 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

От Русе ще се включим двама или трима "състезатели" в Клас – над 16 J.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

^-^ ^-^ ^-^

Супер заформя се страхотно парти. :rambo: :rambo: :rambo: :rambo: :rambo:
 

SAIGAA

Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Привет от Снежна Бавария
Радвам се че има посещаемост темата и че има желаещи да се съберем и да постреляме навръх Петльов Ден :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Ами като гледам очертава се стабилна посещаемост ;) дано сте готови за повече народ, че залата ще се напълни май :cheers:
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Не остана много време. Има ли яснота вече за броя на заявилите участие? Аз ще съм там.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Kато гледам и слушам, в класа над 16 може и повече от 10-12 участника да се "домъкнем".
А няма да има май време за повече от 8 участника при 3 мача. Ако се мине само на 2, може да участват повече.
Но това ще си го преценят организаторите, като преброят колко народ е дошъл(все пак и време и път има дотогава).
От П-в минимум 4 засега.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Много сме, силни сме ...... ;) :cheers: Ще стане навалица дано се изненадат приятно колегите от Стара Загора - няма да се шашкате ;) Верно е, че не се знае колко ще са участниците в клас НАД 16J защото може да е по-добре наистина да се намалят едните коридори за сметка на другите в различните класове ;)
Петко нещо се обърка, виж в началото на темата относно часовете през които ще се стреля, ще има време ако сме до 24 човека - по 8 човека на мач - по 2 серии ;)

10:00-10:30 - първа серия , първи мач
10:40-11:10 - втора серия , първи мач
11:20-11:50 - първа серия , втори мач
12:00-12:30 - втора серия , втори мач
12:40-13:10 - първа серия , трети мач
13:20-13:50 - втора серия , трети мач
15:00 - Обявяване на класирането
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

- Брой на мачовете при 8 участници в Клас??
При 16 не виждам времето да стигне.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Ако ставаме много казвайте,да не бием път на празно ;) :D :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Нема нема всичкото народ да идва да става джумбуре. :yahoo: :rambo: :rambo:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

Аз се отказвам тогава :sorry:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

fatalen написа:
Аз се отказвам тогава :sorry:
Що така Божо какво толкова прочете, че се отказваш ??? аз до колкото ги смятам ще има време за абсолютно всички за които знам че ще идват.
Николай ти да не поведе хорото в обратна посока ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

:offtopic:
Божо просто реши да Ви даде шанс да вземе някой друг челна позиция. Ако е там класацията е ясна. Божо :winner: останалите който може на другите места. ;) ;) ;)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Турнир по BR .22 - Клас „Въздушно Оръжие” дисциплина B

st_beer написа:
:offtopic:
Божо просто реши да Ви даде шанс да вземе някой друг челна позиция. Ако е там класацията е ясна. Божо :winner: останалите който може на другите места. ;) ;) ;)
Ааа не така туй да не е ФТ ;) ;) :p
 
Нагоре