Тактически фенери и лазерни прицели

Ivan888

Редовен Потребител
Привет, да покажа две светулки. C8-ца със зелен диод и една степен и L21B с две степени(модифицирани).
upload_2022-1-27_11-42-25.jpeg
upload_2022-1-27_11-42-33.jpeg
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Митака продава ли още фенери, търся батерия+зарядно за приятел.За convoy c8
 
Последна промяна:

glavanov55

Редовен Потребител
Не знам за Митака но аз си вземах конвой 8+ от kustom light на Милен и твърдя че свети супер.Предлага зарядни, батерии и спусъци.
 

Mutata

Потребител
Не знам за Митака но аз си вземах конвой 8+ от kustom light на Милен и твърдя че свети супер.Предлага зарядни, батерии и спусъци.
И аз съм доволен от Милен "Къстъм Лайт". От него имам Convoy S2+ на 365nm, който дойде с батерия Самсунг 3500mAh. Сега ще взимам и зелен фенер за ПЦП-то.
 
Последна промяна:

Lighthammer

Редовен Потребител
Остават 2 часа и половина до края на тази промоция в Заримекс, зелен Firefield Hog laser designator за 186 лв. намален от 266 лв. и малко му се чудя. Може ли някой да потвърди дали съм разбрал правилно идеята на тази джаджа? Ще ми помогне още повече, ако някой го е изпробвал. Това си е зелен лазерен фенер с регулируем лъч, който може да става на зелен лазерен прицел като се свие до минимум? А и идеята капачките е да могат да се постигат на практика и двата ефекта при среден и широк лъч? Предполагам и че може да се центрова? Виждам на снимките някакви винтове и уж пише в описанието, че може да се регулира по вертикала и хоризонтала чрез монтажа.
Редакция: Поръчах го, пък ще видим. Ако някой иска инфо, ще пиша.
 
Последна промяна:

Mutata

Потребител
Остават 2 часа и половина до края на тази промоция в Заримекс, зелен Firefield Hog laser designator за 186 лв. намален от 266 лв. и малко му се чудя. Може ли някой да потвърди дали съм разбрал правилно идеята на тази джаджа? Ще ми помогне още повече, ако някой го е изпробвал. Това си е зелен лазерен фенер с регулируем лъч, който може да става на зелен лазерен прицел като се свие до минимум? А и идеята капачките е да могат да се постигат на практика и двата ефекта при среден и широк лъч? Предполагам и че може да се центрова? Виждам на снимките някакви винтове и уж пише в описанието, че може да се регулира по вертикала и хоризонтала чрез монтажа.
Редакция: Поръчах го, пък ще видим. Ако някой иска инфо, ще пиша.
Имам мощен зелен лазер с регулируем колиматор, но лично на мен не ми харесва защото осветения обект се вижда на ярки кристалчета. Предпочитам зелен LED фенер, защото светлината му е по-мека и хомогенна.
Отделно и това че зелените диодни лазери (особено по-мощничките) "не обичат" да бъдат включвани за продължително време. При LED фенерите го няма този проблем.
 
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
Някой може ли да даде мнение за този прожетор - ако го е тествал на живо:
 
Нагоре