Старозагорската група

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
За съжаление сега никъде и то не е свързано само с мерките а просто защото... Аз лично нямам време... Иначе преди баните има едно две подходящи места. Ходихме преди и на изоставената кариера над железник но там си е ветрилник и може някой път да се вкараш във филм. Когато разпуснат мерките пиши тук може да се съберем да похапнем и пийнем пък стреляне ако остане време
 

Anton_stz2

Потребител
Привет колеги благодарение на Ники Русе 6 + за него. Радвам се че попаднах на такова мъжко момче.
Виждам че имате проблем къде да се стреля имам място с двор 30 декара а за положението не се безпокойте винаги има начини....
 

Anton_stz2

Потребител
Някой има ли на представа колко са ентусиастите с Пцп?
И дали би било добре да има компресор в окръга за да не се лутаме ....
 

K.Stoychev

Новодошъл
Опредено ще е добре да има компресос за пцп в окръга, и вероятно има доста хора с пцп-та (които дори не знаят за този форум) но ще е от полза със сигурност.
 

Anton_stz2

Потребител
Аз съм новак но мисля има мъжки момчета тук радвам се че в самото начало попаднах на тях.
И не е въпроса да се мълчи колкото повече хора толкова по скоро ще има къде да пълним бъдете сигурни.
 

K.Stoychev

Новодошъл
Ами като за начало мисля, че няма да е лошо да организираме една среща на колегите от окръга.
 

K.Stoychev

Новодошъл
Кат цяло виждам, че в старозагорската група не се общува често, мислех след режима да помоля колегите от пловдивската група, да се включа в някое тяхно мироприятие ("стрелби на халето").
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Групата си общува когато може се събира дори. Не стреляме много да. Като се размине положението ще се сберем...
 

K.Stoychev

Новодошъл
Не казвам, че не общувате и не се събирате, просто тук се коментира много по-малко от колкото в пловдивската група, не ме разбирай погрешно.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Лошото сега е че всички места къде стреляхме и от маса са сатворени за сега. Когато мине всичко ще се сберем да пекнем нещо на поляната.
 

Anton_stz2

Потребител
Хайде Старозагорци събуждайте се от зимния сън и кажете имаме ли нужда от хубав компресор за пълнене :)
И съответно приблизителен брой мълчащи собственици на ПЦП
 

praetorian

Редовен Потребител
Ееххх,какви времена бяха.....Пръснахме се като дрвбни стотинки в разковано дюшеме...Много,много ми липсват срещите ни на поляните.За съжаление и места за стрелба не останаха.Имаше страхотни поляни,на които сега има около стотина кошери с пчели/на едната/,а и местата станаха много популярни сред скараджиите.Събират се много хора на пикник.Вече не се сещам за място,където на спокойствие да се стреля. Иначе все още има хора с ПЦП,с доста сериозни и то. Не съм гледал назад в темата,дали има останали снимки от събиранията ни...
 
Нагоре