Софийската група

bor1968

Потребител
Имам едно питане :-[.
Ако някой колега живее или има ходене до Илиенци, ще помоля ако има възможност да отиде до оръжейното магазинче /близо до входа/ Интересуват ме оптиките на Таско/или нещо от сорта/, с увеличение над 16, паралакс и милдот и какви са цените. Също има ли с увеличение над 16 и тръба 30 мм. Казаха ми че във въпросното магазинче имало разнообразие от оптики /на Таско най вече/ и на добри цени.
Ще съм благодарен, ако някой помогне и обещавам да почерпя :pardon:
:cheers:

ПП.- Благодаря на akraba1, че днес при посещението си в Илиенци отдели от времето си и ме информира за наличните там оптики :cheers:.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
mitaka101 написа:
За "стига" ще трябва да се погрижим :)

Трудна работа. Били са "хазяите", демек ловците. Днес случайно се запознах с шефа им. Каза че ще говори с дружинката подобни изцепки да не се повтарят. И той е бил в компанията в събота, но си е тръгнал по-рано.
 
A

Anonymous

Гост
Колеги моля :-[ преди известно време се запознах с наш колега на Бонсови поляни по възрастен.Там трябваше да се проведе състезание но валеше много дъжд.Моля, ако чете или някой знае нещо нека пише.Единственото което знаем ,че е от София и живее в кв. Яворов кара опел Вектра .Благодаря Ви за вниманието и ако темата не е за тук :-[ я местете .
 

bor1968

Потребител
Колеги, ако някой утре има ходене до магазина Стар Форс /този до ЦУМ, ул.Екзарх Йосиф-29 /, ще помоля да ми вземе 10 кутии с баракуда -5,5/разбрах, че са по 7 лв./
Като дойда на срещата в събота ще ги платя.
:cheers:
 
A

Anonymous

Гост
В Стар форс са ги свършили (преди малко бях там), но ще проверя какво имам в личните запаси, и без това не ги използвам.
 
A

Anonymous

Гост
Не знам къде за това се оплаквам тук :bravo: Ходих днес до Випа е нема такива наглетци :eek:Не ходете във Випа държат се като шефове на мафията тръгнах си :-X и дано не ми се налага никога да ходя там :quiet: пиша го и на вас от Софийската група ако решите трите мнението ми: :goodbye:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
За съжаление не си нито първия нито последния, който е установил това. Какво ти трябва? Може би го има на друго място.
 
A

Anonymous

Гост
Търсих маншет но си купих от Оръжие ком на Самоил не е възможно при тая конкуренция да се държиш така :rambo:
 

rivan

Редовен Потребител
Прав си за отношението,но маншет за ЦФХ го купих от ВИП-а за 4 лв.,а след два дни от МСА за 7
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте,
имам нужда от помощ.
Някой в София правили и монтира ли ГП. Става въпрос за НОРИКА 6.35.
Ако няма в София препоръчайте някой.

Благодаря.
Пишете на лични.
 
A

Anonymous

Гост
Да взема да похваля един Човек вие знаете за него сигурно :goodbye: казва се Юли цял ден се занимава с мойта пушка е нема такива хора като тези в форума тук :cheers: Юли едно огромно Благодаря радвам се ,че съм част от вас :yahoo: (не ми взе една стотинка)Бъди жив и здрав, имаш идин истински приятел в мое лице ;не можех да не го напиша :-[
 
A

Anonymous

Гост
След намесата на Юли :bravo: :bravo:164м/с с баракуда и 201 с гамо Кой сега е номер едно :bravo: :bravo: :goodbye: :bravo: :goodbye: :p :p :bravo: Юли жив и здрав да си :yahoo: :bravo: :p :yahoo: е малко се улях :-[
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Потърси jorohondata в другия форум. Той нещо говореше, че прави анодация на малки елементи.
 

rivan

Редовен Потребител
Хондата беше писал,че прави оксидация ама карай,все е някаква -дация
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Явна само -дация-та ми е вярна ;)
Ама питай, то от питане глава не боли :wall:
 

Termina4

Потребител
СД Химкомплекс

Адрес: София, ул. Кукуш № 2
Телефон: 0888 763 795
email: him.kom@vip.bg



Химкомплекс произвежда химикали за обезмасляване, фосфатиране, оксидация на стомани и др. Анодиране на алуминии и оцветяване електрохимично в цвят: маслинено зелено, червено, жълто и черно за оптиката също включва тоководящо оксидиране: цинк, никел, кадмии и др.
Продава химикали, стъклария, бидистилирана вода, боя clariant черна.
ПЕЧАТНИ платки за електрониката.
Продава йонизатори.
ИМПРЕГНИРАНЕ на печатни платки, бобини на ел. двигатели и др. 
          това ми го даде приятел но не съм им ползвал услугите все още надявам се да ти свърши работа akraba1  :rambo:
 
Нагоре