СПОРТ!

njatanasow

Редовен Потребител
Не мога да повярвам.Жорко и Мерцедес са на полпозишън за утре.
Адаш,малко се усмихнахме днес,а утре каквото стане! ;):cheers:
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Тази година и аз се захласнах по формулата, мисля че последния сезон, който съм следял беше когато Бътън стана шампион. Нямам фаворити, но имам симпатии винаги към по-слабичките, Гасли ми хареса след изпреварванията в Монако и старите шампиони Фетел и Алонсо са ми интересни за следене. Като цяло сезона започна доста интересно, но май всичко приключи във Франция, а можеше да има тръпка до края.
Двойното изпреварване на Хамилтън срещу Перез и Алонсо, ако не се лъжа, ме изправи на крака.
 

Niki

Редовен Потребител
Ръсел май ще пенсионира Хамилтън скоро, но това е естествен ход. На Мерцедес не им подхожда да драпат в средата? Ред Бул, нещо ме съмняват, мисля че утре фераристите са първи и втори....

Изключителни тъпа и във Ферари, много, много големи в щаба на Ред Бул, Верстапен брилянтен, Ръсел ще става все по добър, лебедова песен на Хамилтън, дано Лъоклерк не се самоубие
 

njatanasow

Редовен Потребител
Е аз си мислех ,че в Мерцедес бъркат най много ;) А ферари се осраха за пореден път!Колкото за Жорко има още да учи от шампиона!
За Макс няма какво да кажа поредния късмет и подарък!Да му е честито!
 

Niki

Редовен Потребител
Абе, ако бе само късмет?? Човека си кара супер, два пъти сгъна Лъоклерк, виж Перес и кажи дали е само късмет???
 

undertaker

Редовен Потребител
Страхотно каране на Макс,дори и след завъртането,потеглянето от десетото място и пак първи и то със солиден аванс.Много добра стратегия и на редбул за гуми, питстоп и то бърз без грешки,просто всичко на ниво.
Дори е Чеко не завърши зле,имайки предвид от къде тръгна.
Мерцедес започнаха да се завръщат,Хамилтън с най-бързи обиколки накря,ако тогава имаше не виртуална,а реална кола за сигурност,можеше да и да се бори за първото място с Макс.
За Люклер и Сайнз най-сериозният проблем е Ферари.
Във почти всяко състезание Ферари намират начин да ги прецакат.
 

Niki

Редовен Потребител
Порше са закупили 50% от Ред Бул, влизат във Ф1 през 2026г,предстои Ауди да закупи 75% от Алфа Ромео.
 

undertaker

Редовен Потребител
То беше въпрос на време да стане официално.
И Перез удари едно рамо накрая,че да стане още днес и пак в последната обиколка.
 

Niki

Редовен Потребител
Ей, не си спал? Не ми хареса постъпката на Верстапен, последното състезание ще е интересно
 

Niki

Редовен Потребител
А,ти не си?Ако намекваш за двубоя с Хамилтън той бе наказан и така загуби шанс за добро класиране,просто състезателен инцидент ,Норис и Рикардо и те се забъркаха така.
 
Нагоре