СПОРТ!

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Скритият победител днес беше Кими. Ако не беше гумата, не се знаеше дали нямаше да друсне и Себастиан. Времената му бяха по-добри в половината състезание.
 

qtex

Потребител
Тъй като виждам, че може да има и други заинтересовани в моторспорта: От този уикенд започва и шампионата за открити болиди на САЩ - Indycar.
Аз лично смятам да им дам шанс и да видя как са там състезанията. Снощи с Ники обсъдихме къде и как може да се гледа и ще напиша и тук ако някой друг има интерес.
Календар и график за всеки състезателен уикенд - съобразявайте къде е състезанието и колко часа назад са от нас, защото часовате са според локалното време за дадения щат доколкото виждам.

За гледане:
http://racecontrol.indycar.com Официален stream през YouTube и Live Timing, снощи гледахме квалификацията без проблеми. Днес ще видим дали ще пуснат и състезанието - явно светът не е чак толкова хубаво място и не излъчват и състезанието.
Други сайтове за stream-ове ако горното не работи:
http://www.livestream.com/indycar
http://livetv.sx/bg/allupcomingsports/7
http://www.vipleague.me
(Сигурно има и други, но някои изискват допълнителен софтуер като SopCast и TorrentStream.)

Първото състезание е днес от 15:00-15:30 местно време (21:00-21:30 наше време) в Сейнт Питърсбърг, Флорида
Състезанията, които се падат в малките часове на нощта при нас ще търся на запис по торентите или YouTube, ако не ги изтриват от там.
 
Последна промяна:

qtex

Потребител
"
Ако новият селекционер на България Ивайло Петев иска да запази поне част от достойнството си и да се бори за уважението на медиите и феновете, още другата седмица ще организира една родителска среща и на нея ще покани един-единствен амбициозен татко - президента на БФС Борислав Михайлов.

Там Петев трябва да му обясни, че синът му Николай Михайлов не е във форма да е национален вратар на България и че заради него усилията на съотборниците му отиват по дяволите и общо взето, всички колективно стават за смях" - из webcafe.bg
 

lynx

Редовен Потребител
Лошото е, че таткото плаща заплатата на треньора! :D
 

Niki

Редовен Потребител
Той Петев загуби достойнството си още като го събличаха ,абе ще изпълнява нарежданията и толкоз!
 

qtex

Потребител
Съсипахме се от смях със съквартиранта, а той завалията ЦСКАр ... Лошото е, че само имената да се сменят малко и ще си важи отвсякъде и за Левски. Хем се смея, хем ми се плаче. :D:( Тия пишман еднолични собственици ливкидират българския футбол с всяка изминала година.
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
ХАхахахахаа това ме разби :D:D:D qtex е прав иначе, за съжаление до като обирджии като Томов се допуска в клубовете така ще е :wall: Ботев Пловдив сме на същия хал все още се държат иначе, ама без стадион е крива ситуацията, че поне с публиката можехме да се финансираме, че я имаме за разлика от другите отбори. Положението в нашето първенство е трагично като цяло само Литекс и Лудогорец май имат стабилност и това поне Домусчиев показа как може и да се печели от футбол в България и че без да се инвестира печалба няма дано е за урок на бъдещите спонсори и управници на отбори :cheers:
 

Niki

Редовен Потребител
Да ви питам едно нещо :Какъв е тоя комитет от привържаниците на Левски дето искат акции от Батков,пък и му поставят условия.Такова животно нема в чужбинско.Май е наш патент.Не знам примерно в Байрен да отидат фенове да искат акции от Румениге и да му казват това-онова.
 

qtex

Потребител
Да ви питам едно нещо :Какъв е тоя комитет от привържаниците на Левски дето искат акции от Батков,пък и му поставят условия.Такова животно нема в чужбинско.Май е наш патент.Не знам примерно в Байрен да отидат фенове да искат акции от Румениге и да му казват това-онова.

Какъв, какъв... Чули - недочули как правят из Европа редят се и те с мъжете. Първо Батков обеща да прехвърли част от акциите си на фенове и за това направиха кампанията "Левски е твой". Няма лошо. Частично участие на тръст на феновете в управлението на отбора е полезно нещо, но частично. Те точно това гледат в Европа, например Барселона, ако не се лъжа имат страшно силно участие на феновете във вземането на важни решения.
После излязоха, за пореден път, наяве кирливите ризи, дълговете, опасността за лиценза и т.н. и тия господа се разпищяха за всички акции. Или има някой в сянка, който е готов да поеме клуба, но го иска без пари, или просто са глупави. И аз не харесвам какво се случва при управлението на Батков, но поне досега сме в А-група. Какво става ако сега прехвърли всички акции, отпише си дълговете и се махне по живо по здраво? Кой ще плати от следващия месец заплатите в клуба, дълговете, разходите, таксите за лицензи и т.н. Мълчат като пукали и повтарят "Дайте ни ги, ние ще се оправим". Честно казано не знам какво да очаквам. Ако това е вече утвърдила се организация с връзки с евентуални купувачи, спонсори и т.н., постоянен приход на членска такса и то от наистина много голяма чест от фенската маса тогава си говорим за неща от друго измерение, но засега положението не е такова.
 
Последна промяна:

qtex

Потребител
"
Делиормански (не)обрязани смислици

“ Ах, каква намазана и гелосана делиорманска мъжка мастия! Каква мила и комплексирана родна картинка! Любимото мрънкало на всички ТВ-та говори, гледа се и после се харесва…Много се харесва! Дори е влюбено в себе си! Дори му се иска да се самоизнасили…

Добре , че е делиорманската мисъл, та да се възроди футбола, бизнеса и интелекта на изстрадалата ни Татковина. Жалка история без хепиенд за онези, долу в тъмнината, които винаги са пробити- чрез съдии или футболен съюз, чрез играчи или ръководства на всякакви български и балкански отбори.

Г-н футболен Гений, има стара българска поговорка. Когато двама си мерят футбола, не е необходимо трети да си слага корнера. Колкото и намазан да е той и колкото силни сърбежи да има. Обикновено, когато стърчиш високо, там горе, е важно дали си със сюнет или имаш ушанка. Защото ветровете са силни и студени. Бъдете здрав, г-н Мислителю! Футбол има без Пеле и Марадона, ще има и без Ловеч и Ботев..

А относно паметника… може да е в Перник, Дупница, Българска армия или някоя екзотична дестинация като Малдивите и т.н“

От Управителния съвет на ПФК Литекс Ловеч"

:D :bravo:
 

qtex

Потребител
VJqDuXw.jpg


Безобразен Реал. С всичките тези "звезди"... Както се казва, да им имам парите и Левски ще накарам да играя по-добре. Цял мач бягаха като първокласници прекалили с енергийни напитки и като стигнат пред наказателното се чудят какво да правят с топката. Не следя испанското първенство, но ако и там играят така то значи останалите трябва да са наистина зле, за да може Реал да са втори в класирането.
 

dinkata

Редовен Потребител
Наблягайте на мезетоо ! Първото полувреме ги смачкаха, това че Бейл е пълна скръб и не им ритна столчето още в началото на мача е причината да нямаше гол. Второто полувреме беше малко като мач на WWF , нямаше футбол. Ако Реал играят до края на турнира както първото полувреме ще бъде чудесно. Но да се пишат "Безобразен Реал" е мноооооого пресилено....
 

qtex

Потребител
Може би очакванията ми бяха прекалено високи :D. Гледаше ми се зрелище с много голове, но уви, ще чакаме реваншите. Реал правеха страшно бързи атаки, но пред гола се бъркаха с разни къси пасове и опити отвсякъде да излъжат защитата на Атлетико и ако може да вкарат топката от 1 м. Тази вечер ще викам за ПСЖ, ще е трудно, но имат шанс да минат тънко по терлици през БарЦ'лона
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
Сега са домакини и трябва да изкарат победа, но наистина ще им е трудно... Ибрахимович, Верати и Тиаго Мота няма да играят, най-вероятно и Давид Луиз също няма да играе, а следващата игра може би ще им е още по трудно на Камп Ноу.
 
Нагоре