СПОРТ!

Termina4

Потребител
dinkata написа:
qtex написа:
3ти мач съдията свири малко по-честно и пак паднаха... Май ги разкриха... С/у 10, с дузпа и червен картон и пак не могат да бият. Евала! (party time)

ТОРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕС !

522497_345751838819094_146500425410904_992178_615638654_n.jpg


Стиляне, и Челси не показаха игра, но резултатите са категорични, този път и с Измислена дузпа! Картона си го имаше !

Причините чалси да направи равен и по този начин да се класира за финал беше, че Лампарт направи няколко груби влизания в краката на Фабрегас и тази тяхна 4-5 годишна вражда завърши с победа на Лампарт! Дрогба игра страхотно в защита и дясното атакуващо крило на Бърса изглеждаше нелепо! челси бяха по добре подготвени физически (бърса много уморени) Чех доказа че е един от най-добрите вратари в света, Валдес-все още незнам какво прави Валдес на вратата на най-добрия отбор в света!
Бях заложил не малка сума на равен и за моя радост се получи (коефицента беше 6,5)
 

dinkata

Редовен Потребител
Termina4 написа:
...какво прави Валдес на вратата на най-добрия отбор в света!
Следя стария и новия форум от около 4 години и следя какво пишеш и в двата форума, Ванка, но по голяма глупост не си писал до момента ;) :cheers:
 

stelibg

Потребител
Мила родна картинка. Цял свят признава, че Барса са най-добрият отбор последните 3 години, само хора, дето не са играли официален футболен мач (със съдии, на истински терен, в официален турнир, бил то и в окръжна група) не са съгласни :)
 

didarai

Редовен Потребител
Футбол не следя от как се ожених ;) ........иначе трябваше да се развеждам,та не съм много в нещата сега.Няма да се спирам на това колко голям отбор е Реял М. .Има си статистики за.... например последните 20 г. да кажем (от когато си им привърженик Динка ;) ) .Дълги години обираха първокласни футболисти и нищо кой знае кво на лице докато, Барса печелеха купа след купа,а в годините когато не........почти винаги са на финал.Сегашните и играчи даже не ги знам и на половина кои са,но..........мача не беше загубен от футболистите.Никой не го спомена до сега,но............от момента в който Челси останаха с 10 човека се играеше само пред тяхната врата и.............кво?Нищо.Повече от полувреме нищо не направиха и имаха само 2-3 удара в очертанията.Тва как да е.Въпроса е защо след като се видя ,че маса време тази тактика не даде резултат(пак казвам даже удари нямаше),тази игра продължи до последната минута.Защо не се направиха смени и да се промени тактиката за да се промени играта.Не искам да влизам в спорове за това кой е по-добър на кого помагат съдии и прочие.Може би тва ще ми е единственият пост в тази тема(да не се обяснявам сега що) ,но................нещо май Гуардиола ще става треньор на Челси и тва май е уговорено преди месеци,та..........защо ли треньора не предприе нещо по въпроса за смяна на тактиката питам пак.Може да се счита и за риторичен въпрос.Отговор от рода на: "Челси не им позволиха" и подобни бих го приел ,ако наистина имаше опит за промяна и след като е направена успешно,Челси са парирали и нея.Такава нямаше.Подаваха си напряко на игрището (недопустимо когато търсиш гол и идеално за противниковия отбор) през 80% от времето.Имаше 2-3 (май-много) мижави центрирания за опити за стрелба от далеч да не говорим.А силен удар в тълпата=> рикошет..........си е за предпочитане далеч пред подаване отляво надясно.Дори и да вземе противника топкара и да трябва да я изнася от аут,при атаката се отварят пролуки в защитата.И що тва не беше направено?Що бяха оставени да си подават цял мач един на друг?Така голове не стават.
Е Реал и тях ги видяхме де ;) .
Да си се радват поне на първенството.

пп
Помежду другото,Барса е единствения отбор в Европа,който от създаването на европейските турнири е участвал всяка година.Единствения.Ако някой се чуди кво означава това.........означава постоянство в резултатите,а не случайности.Пък били те и 2-3 години подред.
Забелязах ,че тук(пък и у дома) повечето привърженици са за Реал,та може да ме почвате,но.............имайте в предвид ,че отдавна не ми пука особено за футбола въобще. :cheers:
 

Termina4

Потребител
dinkata написа:
Termina4 написа:
...какво прави Валдес на вратата на най-добрия отбор в света!
Следя стария и новия форум от около 4 години и следя какво пишеш и в двата форума, Ванка, но по голяма глупост не си писал до момента ;) :cheers:
Абе може и да съм писал :)
Неможе от 2-3 мача да има по 3-4 точни удара и почти всичките да са голове! Аз Валдес никога не съм го харесвал и може за това да съм го написал
Днес ти звънях по едно време, но немогах да те намеря-0894 52 52 25 да знаеш че съм аз.
 

dinkata

Редовен Потребител
Вижте не казвам на черното бяло ! Меси И за мен е номер едно за всички времена (аз не помня Кройф, Марадона, Пеле и т.н..), но в момента съм на мнение, че Барселона БЕЗ Меси е не по - силен отбор от Милан, Манчестър Юнайтед и т.н. ! Сами виждате колко полезен е Меси и колко точки е щяла да изгуби Барселона без решаващите намеси на Меси.
Относно това което написах на Ванката, беше до някъде на майтап, но начина по който се изразих изглежда не е станало много ясно :)
Стиляне, относно твоята критика ще ти кажа, че играя всеки ден мач и за мен това е за момента най - големия приоритет, съгласен съм, че не ми личи на фигурата, но все се бъзикам на площадката, че ако има Лига за Дебелаци 100% съм в Реал Мадрид ;) ;) Официален мач в групи и т.н. нямам, защото там се играе почти "на кръв" а за мен това е безмислено и съм виждал какви ли не влизания, че просто няма смисъл, не че също и мога да бягам толкова за да ги гоня на голям терен, но това е друга тема :) Исках да кажа с 2 думи да не се хвърляте толкова срещу думите ми, защото наистина Меси И САМО ТОЙ прави разликата между Барселона и останалите !

п.п. Ванка, видях, че си звънял после видях в форума, че това е твоя номер, но си бях оставил телефона вкъщи.. няма проблем :)
 

batnan

Редовен Потребител
32-ра титла за Реал Мадрид :bravo: :bravo: :bravo: честито на всички фенове :cheers: :cheers: :cheers: 115 гола а имат още 2 мача от парвенството :rambo:
 

dinkata

Редовен Потребител
Хубаво титлата, ама то тъпак Роналдо дузпа изтърва и супер чисто положение и сега е 2 гола зад най - добрия изпълнител на дузпи Меси ;)
 

batnan

Редовен Потребител
Да ама сега два мача всички ще играят за Роналдо ще направи два хеттрика и готово :yahoo:
 

dinkata

Редовен Потребител
Някой може ли да ми каже как свърши мача, че не можах да го гледам ? :cool:
 

didarai

Редовен Потребител
Челси победи с дузпи след 1:1 в редовното време.
Мюнхен поведоха с 3 на 2 при дузпите.После Чех и той спаси една,а последната Швайнщайгер я осра в гредата.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Рибери би дузпа в първото продължение и пропусна. След това не посмя да повтори да не се оака пак.

Както каза Джейми Гарагар Челси ми напомня Ливърпул през 2005 г. когато спечелихме финала срещу Милан.
 

vanko

Редовен Потребител
valens1968 написа:
Както каза Джейми Гарагар Челси ми напомня Ливърпул през 2005 г. когато спечелихме финала срещу Милан.

Юп Хайнкес също каза че на Ди Матео трябва да бъде предложен 3годишен диговор,нещо което не е лишено от логика.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Жалко за Байерн играха по-добре, но като си изпуснаха положенията и не можаха да устискат Челси победи, да им е честито.
 

dinkata

Редовен Потребител
Много долни тея Борусия и Челси ;) Лишика "Баварския колос" от всякакво досегателство с купи и салатиери ;) ;) :cheers:
 

vanko

Редовен Потребител
Лудогорец Разград станаха републикански шампион по футбол!
Честито на момчетата :bravo:
 

vanko

Редовен Потребител
Мачът България-Турция току що започна! Да пожелаем успех на момчетата!
 
Нагоре