СПОРТ!

XaHKy5paT

Новодошъл
Аз по скоро мисля нещо като Холандия-Германия или Холандия-Бразилия... И все пак да не забравяме Коста Рика :quiet:
 

poacher

Потребител
Браво на немците. Минимален резултат, но убедителна игра!
 

qtex

Потребител
Според мен убедителна беше играта само на пустия Мануел Нойер.Цял мач се отбраняваха от атаките на Франция и само топката не искаше да влезе. Като цяло последните 3 мача на немците са направо смешни...
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз пък смятам , че си го изиграха мача много правилно немците - без да се напрягат много. То затова има една приказка "Всички уж повече играят и накрая немците на финал "
За мен досега Бразилците не ме кефят как се представят затова за Бразилия -Колумбия ще стискам палци за Колумбия . Като цяло един финал Германия - Холандия ще е екстра. Ще се радвам и ако Белгийците опукат Аржентина :) ако не успеят те Холандците ще го направят (надявам се)
 

Termina4

Потребител
От моите фаворити останаха: Германия, Холандия и Коста Pика ;)
Дали ще има изненада тази вечер ;)
 

big_dragon

Редовен Потребител
Изненада няма.
Полуфинал: Германия, Бразилия, Аржентина, Холандия .....
Дано и Холандия се нареди сред шампионите.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Немската машина мачка ;) ;) ;)

Той мача направо свърши какво ли ще гледаме до края на мача ;) ;) ;) ;) ;)
 

didarai

Редовен Потребител
На първият се зарадвах , на вторият си отдъхнах , на третия се смях с глас ,на четвъртия ... и силно и дълго , на петия ми стана досадно :-\ , а.......май няма да само 5 ???
 

lynx

Редовен Потребител
А Динката се скри и не пише, защото е пуснал тото че Бразилия ще измете фашистите ;) :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
lynx написа:
А Динката се скри и не пише, защото е пуснал тото че Бразилия ще измете фашистите ;) :cheers:

Нееее не :) Не залагам вече, а още повече да заложа срещу Германия = да си запаля банкнотата на залога.

Потърсих този си пост от 17.06....
dinkata написа:
.... само се чудя.... "Кой ще ги спира теа Германци !?" ;)

Ииии съм на 50% познал до сега ;) :cheers: :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
;) ;) ;)
Бразилия - Германия (Наживо по минути)

А дано тоя мач не е пак от миналоседмичните скуки и не завърши в 2 и нещо сутринта след някаква клизма, ама надали.
Днескашният мач трябва да се отмени, ако няма ето такъв момент, в който андорци отстраняват арменци.
'Химньове - Категорична победа за Германия. Бразилският химн е подходящ за музика по скеч на Бени Хил.

'Начало - Никой не е светнал Неймар за космодиск и няма да играй.

'1 - Бразилие почва с агресие. Дано и головото реализацие се покачи от такива неща.

'3 - Марсело стреля, така че коментаторът да го чуват дори в Мексико.

'5 - Феновете на Бразилия са като тези на Лудогорец в евротурнир. Доста освирквания има, очаквам и българи юнаци да завикат.

'8 - Немците стрелят, но се самонацелват в задника.

'9 - Иво Ангелов коментира така, сякаш иска да изнесе 10-килограмови куфари навръщане и не иска да си има проблеми с бразилските власти.

'11 - 0:1! Томас Мюлер вкарва след центрир от корна, след като бразилската защита оставя на Иво Ангелов да пази нападателя с викане.

'15 - Сколари се е лишил от силния ляв крак на Хълк, който нямало да може да навлиза навътре. Хълк играе с два десни в момента.

'17 - Марсело иска дузпа и са напът да се сбият. Да, на това първенство няма сбиване все още! Хайде!

'22 - Германия атакува като за втори гол.

'23 - 0:2! И Клозе го вкарва!

'24 - 0:3! И Кроос го вкарва!

'26 - 0:4! Ахахахаха!

'29 - 0:5! Ох, дано да няма продължения, че трябва да ставам рано!

'31 - В момента се наваксват головете, дето не бяха вкарани на четвърт- и осминафиналите.

'34 - Вече 5 минути без голове. Застояхте се!

'37 - SMS от непознат номер: "Томас Лафчис да извади Бразилия от терена"

'40 - През годините в нашия национален отбор сме имали по-добри бразилци.

'Почивка - Тук шансовете Бразилия да получи още голове намаляват и сигурно ще протакат почивката до утре.

'Второст - Бразилия не смее да бие центъра.

'49 - Бразилците много искат да получат почетна дузпа.

'51 - Нойер спасява, вместо да пусне един гол и да намали бунтовете, които ейсега ще се случат из цяла Бразилия.

'52 - Германия прави шпалир, но Бразилия не успява да плесне гол.

'53 - Ох, Нойер в последните минути спаси от изравняване. Не е разбрал, че трябва да се пусне гол.

'57 - Нойер пак заиграва сам в защита и като либеро. Ще стане най-после мач!

'58 - В немския национален отбор цари шурлебаджанащина и не дават на Клозе да вкара още 40 гола.

'59 - Бразилците скандират "искаме корнер", съобразявайки се с реалностите в тоя мач.

'62 - Майкон пада за дузпа. Ако я бяха дали, както и останалите 10-ина падания, Бразилия щеше да е в мача, а Дилма Русеф - секси.

'67 - Жулио Сезар със заявка за трансфер в немския национален отбор, и той играе либеро.

'68 - Бразилия ще повиши съдържанието на безумно рошави футболисти. Ще заиграе Вилиян.

'69 - 0:6! Вижте минутата! Хаха!

'72 - Както много футболисти и треньори напускат Ботев, момчетата от Бразилия може да бъдат резерви там, а Сколари - помощник на Вили Вуцов.

'79 - 0:7! Шурле пляска един такъв гол, дето много красив. Но никой няма да го запомни при тоя скучен, ялов мач.

'86 - Върхът на гаврата - като показват голмайсторите на анимацийката по телевизора, се scrow-ва надолу.

'90 - Йозил изпуска сам срещу вратаря, за да не накара феновете на Литекс да се чувстват германци.

'91 - 1:7! Има време за обрат!

Край. Коко Динев товари саковете с 10 килограма пари.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ако съдията не ги беше подпирал първия мач, още тогава щеше да им светне лампичката на Бразилците. Щяха да разберат, че не са сработен отбор и нямаше да се стигне до такъв полуфинал. Те това е Видовден.

Ако Германия играе на финала с Аржентина швабите ще са на първо място. Ако обаче се изправят срещу Холандия късметът им ще е до там. Това всеки удар към вратата да е гол става един път на сто години. Няма все така да им връзва я.
 
Нагоре