Русенска група - DANUBE POWER

dinkata

Редовен Потребител
vita написа:
Ще го направя, но само за да може победителят да е по-победител :D. Все пак има разлика между това да си първи от Х и първи от Х+1 :cheers:

Не говори така, защото и аз миналата година се пуснах без никакви надежди даже накрая последните 4-5 изстрела се лигавех и за 4-5 точки не станах втори без да очаквам никакво класиране ;) ;)
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ако се наквасиш като човека от клипа :eek: и на другия ден да пробваш стрелба с пушка, че и с пистолет ;) :lol:

Нови правила: Забранено е пушенето по време на състезанието (на трасето) ;) :D
 

Silent_Assassin

Потребител
Момчета, честито на печелившите от Националната среща :winner: ! Сега май остана само да почерпите /особено някой/, че то май сефте състезание с първо място е прецедент в "кратката" история на Групата... :bravo: :bravo: :bravo: и... :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
http://www.ruse-news.com/modules.php?na ... =0&thold=0

Поздравления за ".....Русенския клуб Andy Iron......." Завиждам благородно :sorry:


В портоколите пише че са участвали 20 човека в статията 60. Оффф съвсем се оплетох на кого да вярвам незнам
 

Andy Iron

Потребител
ultras написа:
http://www.ruse-news.com/modules.php?na ... =0&thold=0

Поздравления за ".....Русенския клуб Andy Iron......." Завиждам благородно :sorry:


В портоколите пише че са участвали 20 човека в статията 60. Оффф съвсем се оплетох на кого да вярвам незнам
Завиждай :p, ама на журналисти много вяра да нямаш. Долни манипулатори. ;) ;) ;)
Към групата: събота на обед на поляната ще има мероприятие. Малко стрелба, съчетана с барбекю. На барбекюто - Тихия Убиец.

Павка1234, помпиш ли вече бай Асан?
 
A

Anonymous

Гост
лоши журналисти , лоши . Андро те нали са от фирмата в която работиш и ти . Накажи ги . Набийй ги :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Andy Iron

Потребител
Някой може ли да донесе хронограф в събота на поляната? Че моят е в Драго.
Ползване - срещу почерпка.
Че наближава едно състезание с награден фонд каса немска бира. ;)
 

pavkata_1234

Потребител
Andy Iron,ти ли обра овацийте на състезанието? Доколкото разбрах от предните постове,Русенската група е напревила сефтето-ако е така........ БРАВООООООО :bravo: :bravo: ^-^.А иначе помпя,ко да правя...Малко не остава време....Миналата седмица ходих на поляната(сам !!!) и имаше "подаръци" от едни крави ;).Точно тогава си помислих-''Добре ,че кравите не летят" ;).На 10 май (заплатен ден) ще оправим помпата. :)
 
A

Anonymous

Гост
ти не знаеш ли , че Румен и той членува в "русенския клуб andy iron" ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ставаше въпрос за Румен Максимов ако и ти говориш за него не знаех.
 
A

Anonymous

Гост
;) ;) :D :D


Да бе знам го този сайт нали ми го прати преди 4-5 месеца . Сложил съм си го на "favourites" ;)
 
Нагоре