Русенска група - DANUBE POWER

Andy Iron

Потребител
Стефко, няма да мога да спя сега след този въпрос.
Трябваше да направя днес тази проба. :wall:
Тъкмо днес си допълних бутилката в 12 литра на 300 барчета.
Утре ще направя пробата.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
я не се занимавай с глупости.от тук нататък само :rambo:.
по-скоро пробвай на 50м дали всичките 60 изстрела групират на едно и също място или ще трябва
да се освобождава цевта.щото може резервоарът да я влачи в различните налягания.
ама като се оправи времето.
 

rashko

Редовен Потребител
Andy Iron написа:
Аз пък два дни правих настройки на Еваникса. Смених тарелочните шайби на редуктора, тъй като няколко от старите се бяха смачкали. Смених и пружините на бойния клапан и на ударника. Настроих на 40 J при 115 бара задредукторно и имам 60 редукторни изстрела в коридор от 2 м/с при начално 220 бара :yahoo:

От подредбата са ти се смачкали пружините,Руснаците си пълнят Еваниксите на 250 бара но аз не бих слагал по-вече от 230 бара
 

pavkata_1234

Потребител
Мойто Уйспърче вече е с полирана пружина и цилиндър (добре че беше Стефчо да ми покаже как става ''номера'' ;)).Сега чакам да ми доставят нов маншет(баси,чакам от понеделник ,тя отпуската ми свърши :-\),щото стария беше прецакан.А пък мазали с грес испанците.....мазали....никак не са си играли :eek:.
 
A

Anonymous

Гост
Абе Дидко, ти с тия дини ми изяде ушите :), ама и аз да ти го върна сега.
"Аз съм я взел тая пушка за вредители и т.н. ;) Забравих ти репертоара.
Като се видим ще те продължа ;)
 

Andy Iron

Потребител
pavkata_1234 написа:
Мойто Уйспърче вече е с полирана пружина и цилиндър (добре че беше Стефчо да ми покаже как става ''номера'' ;)).Сега чакам да ми доставят нов маншет(баси,чакам от понеделник ,тя отпуската ми свърши :-\),щото стария беше прецакан.А пък мазали с грес испанците.....мазали....никак не са си играли :eek:.
Павка, виждам, че си прихванал вече от крастата да тунинговаш.
 

Silent_Assassin

Потребител
Ясна е тя работата, накъде отива... ами Андро, ако иска, направо да запазва маса за 19:00 и... :cheers: ...както обикновено... ;)
 

Andy Iron

Потребител
Значи утре вечер се събираме по същото време и на същото място и ще има :cheers:
ПП - Тя нашата маса си е перманентно запазена в петък вечер :D
 

pavkata_1234

Потребител
И аз ще дойда.Язък ми за отпуската !!!!Хем ми са бави маншета и пуцалото стои разглобено,хем и от тоя умрял сняг нищо не мога си свърша :wall:,барем утре да се напия ;).
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Ще се напиваш сам. В Русенската група няма кой да ти прави компания на чашката. Всички са трезвеници. ;) :cheers:

П.П. Домъчняло ми е за вас. Само да се постопли и ще ви дойда на гости. :cheers:
 

Propar

Потребител
valens1968 написа:
Ще се напиваш сам. В Русенската група няма кой да ти прави компания на чашката. Всички са трезвеници. ;) :cheers:

П.П. Домъчняло ми е за вас. Само да се постопли и ще ви дойда на гости. :cheers:


Добре си дошъл ;) . Да не забравиш да вземеш ..... :quiet: скобника ;) ;) ;) , че като се стопли мародера няма да ти трябва .
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Andy Iron написа:
Значи утре вечер се събираме по същото време и на същото място и ще има :cheers:
ПП - Тя нашата маса си е перманентно запазена в петък вечер :D
огън още 2 часа до петъчното събиране на градуси.
малък сечко се е разлютил,но и ние знаем как да го преборим.
ванкаааа!
 

vita

Потребител
Драги мои, да си чукнем една срещичка в шамбъра? Домакинът е "за" - след 14:00 часа.

Освен това бих искала да подам към УС Заявлението си за постъпване в БАФТ - да стана и аз ЧЛЕН ^-^

Ще ме подкрепите ли ???
 

luft9waffe

Редовен Потребител
vita написа:
Драги мои, да си чукнем една срещичка в шамбъра? Домакинът е "за" - след 14:00 часа.

Освен това бих искала да подам към УС Заявлението си за постъпване в БАФТ - да стана и аз ЧЛЕН ^-^

Ще ме подкрепите ли ???
ще мина преди 15 00 да ти разгледам молбата и да донеса по едно ирландско.
ще къртим шушулки,вместо лед.
 

poacher

Потребител
В тоя ред на мисли и аз искам от известно време да подам молба по чл.16, ал.4.
Ще мина скоро време да я заведе председателя с входящ номер.
(може и без молба по чл.16, ал.3, предложение първо)
 
Нагоре