Русенска група - DANUBE POWER

Бай Колю

Редовен Потребител
Направил съм калкулацията и съм я дал на собственика на имота - да си мисли.
Ако не се навие да инвестира - ще му предложа да ми даде това трасе под наем и ние да се оправяме.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Колеги, търси се брат по оръжие, който има път до София - да ни съдейства на мен и на колега от София..
 

shaman

Редовен Потребител
Мдаа.. както се казва всяко нещо си има край :(
Оказа се, че собствениците на халето са наредили да го заключат и няма да може да ходим повече там :(

След нова година с колегата ще огледаме нещо, което според него би ни свършило добра работа съвсем закрито с разстояния до 100 метра (според неговите думи)
 

shaman

Редовен Потребител
Не.. за съжаление се оказа, че колегата ми малко е преувеличил :(
Максимум 30 метра е дистанцията ...
 

shaman

Редовен Потребител
Наистина жалко, но това е положението.. Едва ли скоро ще намеря нещо подходящо :(
 

nikokolev73

Потребител
Няма да намерите нищо русе е най шибания град обиколил съм всяко кътче в търсене на подходящо място всяка горичка всяка полянка и нищо хвашам си колата отивам на цар калоян има едно место направо рай
 

shaman

Редовен Потребител
Няма да намерите нищо русе е най шибания град обиколил съм всяко кътче в търсене на подходящо място всяка горичка всяка полянка и нищо хвашам си колата отивам на цар калоян има едно место направо рай
А.. търси ли човек - намира :)
Ходя примерно от време на време на едно старо летище на Щръклево - има около 450 метра разстояние..
Намерих си една поляна с около километър и нещо видимост и никакви хора.

И двете места са на около 15 километра от Русе.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
А как е сега положението на бившия полигон на ДЗС-то? Там по спомен е поне 300 м.
 

llcoolj

Редовен Потребител
А как е сега положението на бившия полигон на ДЗС-то? Там по спомен е поне 300 м.
Там Левент ще трябва да каже..
Стрелям почти всяка седмица на полигон ДЗС. През повечето време няма движение, но понякога има коли с курсисти , които се учат да кормуват.
 

Павката

Редовен Потребител
Браво Павка!
Любопитен съм каква е групата на Вулкана на 50 м.

Аз съм друг Павка,по-слаб стрелец от адаша от Русе,но ще си позволя да отговоря.
Групата на Вулкан на 50м.обикновенно изглежда като
пет допиращи се пробойни.Поне при мен един калибър-една дупка не се получава ,но толкова си мога...
 
Последна промяна:

Павката

Редовен Потребител
Аз съм друг Павка,по-слаб стрелец от адаша от Русе,но ще си позволя да отговоря.
Групата на Вулкан на 50м.обикновенно изглежда като
пет допиращи се дупки.Поне при мен един калибър-една дупка не се получава ,но толкова си мога...
 
Нагоре