Разяснения за моделите на FX

acsent

Новодошъл
Здравейте, нов съм във форума и с PCP пушките. Опитвам да се ориентирам при FX моделите, но не намирам логична и структурирана информация.
Например Impact модела е като референция, и цената му е такава, а всъщност dynamic express 700 като спецификация не отстъпва, а като цена е по-атрактивен.
Същото важи и за Maverick. И каква е разликата все пак?

Този dynamic express 700 ми хвана погледа, позволява ли ъпгрейд до double, т.е две бутилки?

И последно - предполагам, че като по-висок клас пушки се очаква да стрелят точно от кутията?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Здравейте, нов съм във форума и с PCP пушките. Опитвам да се ориентирам при FX моделите, но не намирам логична и структурирана информация.
Например Impact модела е като референция, и цената му е такава, а всъщност dynamic express 700 като спецификация не отстъпва, а като цена е по-атрактивен.
Същото важи и за Maverick. И каква е разликата все пак?

Този dynamic express 700 ми хвана погледа, позволява ли ъпгрейд до double, т.е две бутилки?

И последно - предполагам, че като по-висок клас пушки се очаква да стрелят точно от кутията?
Драсни на лично номер за връзка, ще ти звънна през деня и коментираме шведките ;)
 

Son of a Gun

Новодошъл
Здравейте на всички! Имам мерак за FX IMPACT M3,но познанията ми за тази пушка са минимални а мерака голям Четох доста за нея и виждам,че освен,че не е бюджетна има и нужда от тунинг В този ред на мисли Ви моля да споделите в какъв филм влизам и има ли някой,който да ме просвети по въпроса Формата за контакт може да е на лично по телефон или на живо за да не пълним главите на другите излишно Ще се радвам да се отзове някой или няколко от вас !! Лека вечер момци
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Няма никаква нужда от тунинг пушката. Нуждата идва после в преследване на съвършенството. Същото важи и за другите марки, но там предлагането на аксесоари е нищожно.
Кратко но изчерпателно, браво Емо. Колега, вземай го този ФХ, ще бъдеш изумен от продукта.
 

Son of a Gun

Новодошъл
Аз съм на ясно,че ще бъда изумен, но иска ми се да стрелям със слъгове затова ми трябва инфо за това какво да търся и евентуално къде
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
В тубата има толкова много инфо дай някакви въпроси конкретно.
 

emci74

Редовен Потребител
Без никакъв проблем можеш да стреляш със слъгове без доработки. Препоръчвам ти да си вземеш снайпер версията. Пушката има достатъчно запас от мощност. Все пак, ако решиш да влизаш във филма, поръчай си като за начало 1:16 лайнер, карбонов ръкав, може да добавиш и карбон за изпъване на цевта и дотиквач за слъгове.
След това вероятно ще откриеш продуктите на Saber Tactical и те тогава си такова мамата на семейния бюджет....
П.С Имай в предвид, че тази пушка е за напреднали и е доста сложна, поради почти неограничените възможности за настройки.
Добрата новина е, че има много информация за нея, как действа и как се настройва(ако му се чете и рови в нета на човек)
 
Последна промяна:

миро123

Потребител
ето го динамика с две бутилки само съм му сложил тежкия чук
имай в предвид че динамика е голяма гега и е поне с 20т импакта
 

Attachments

  • DE8xo-EY.jpg
    DE8xo-EY.jpg
    434.6 KB · Прегледи: 53
  • 5IUa7s3o.jpg
    5IUa7s3o.jpg
    162 KB · Прегледи: 54

Son of a Gun

Новодошъл
По-скоро съм се ориентирал към Стандарт 700 мм в калибър 25 Затова питам ще трябва ли да поръчвам и други компоненти и от къде ми препоръчвате да го направя
 

миро123

Потребител
По-скоро съм се ориентирал към Стандарт 700 мм в калибър 25 Затова питам ще трябва ли да поръчвам и други компоненти и от къде ми препоръчвате да го направя
всичко можеш да поръчаш от Пафката от Русе има почти всичко налично както пушка така и всичко останало. а за тунинг трабва да знаеш както искаш от пушката и по това да я тунинговаш
 

emci74

Редовен Потребител
По-скоро съм се ориентирал към Стандарт 700 мм в калибър 25 Затова питам ще трябва ли да поръчвам и други компоненти и от къде ми препоръчвате да го направя
Карбонов ръкав като за начало си вземи. Постреляй малко и то ще се види дали са ти нужни други работи.
Можеш да ги поръчаш на Павел,в Хума или Крале
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
По-скоро съм се ориентирал към Стандарт 700 мм в калибър 25 Затова питам ще трябва ли да поръчвам и други компоненти и от къде ми препоръчвате да го направя
Аз съм с такава - Impact m3 700mm 6.35 - пушката от кутията няма нужда от никакъв тунинг.
 

michorovm

Редовен Потребител
Ако се стреля със слъгове, ако си начинаещ и няма да се купуват допълнителни компоненти, препоръчвам 22 калибър.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Хубава, но старичка и слабичка пушка, несъвместима, със сегашната концепция на FX. На времето беше топмодел. Но това беше преди 10+ години. Малък задредукторен обем, цев, подходяща за чашки и т.н.
 
Нагоре