РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за пренасяне, стрелба и др.

le_corbeau

Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

quote author=lynx link=topic=1488.msg130224#msg130224 date=1341425803]
Харесах една идея, която можем да откраднем.
Умно измислена кутийка, слагаш си ръката под нея, завърташ един клик и в ръката ти пада 1 чашка.
Джаджата:
DSC05758.JPG

[/quote]

И ето какво сътворих за 30-тина минути.
Материали: Кутийка от Сръбски чашки, парче монтажна шина за оптика, 1бр. монтажен елемент, болт, гайка,лепило Super Fix.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    322.9 KB · Прегледи: 133
  • 2.jpg
    2.jpg
    214.1 KB · Прегледи: 135
  • 3.jpg
    3.jpg
    246.6 KB · Прегледи: 130
  • 4.jpg
    4.jpg
    232.8 KB · Прегледи: 138
  • 5.jpg
    5.jpg
    209.4 KB · Прегледи: 138

le_corbeau

Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

...и всичко това единствено с посредничеството на невероятния ми помощник и спътник от 1981 г. до днес.
 

Attachments

  • 6.jpg
    6.jpg
    316.1 KB · Прегледи: 94

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Тя и жената може да ми ушие възглавничка ама докато търся подходящ плат и т.н.т колко време и бензин ще изгоря.........та разрових се в нета да видя къде си шият хората възглавнички. В UK са по над 20 паунда и то обикновенни черни, даже англичаните си поръчват от друго място и то персонализирани. Та намерих сайта от където са поръчвали възглавнички доста ФТ стрелци ,англичани, французи, италянци, доста португалци също.
Та ето сайта:
http://unpocodeoxido.com/como-pedir-un-cojin-de-ft-personalizado/

Шият и доста други неща за спорта ни.

аз утре вечерта ще поръчам да ушият персонализирана по цвят и надпис възглавничка за мен (писах си с собственика) , ако някой друг иска да му поръчам за да делнем доставката , че е 10 евро до БГ да пише до утре на обяд
П.П. Към цената добавете 4 % PayPal такси .
 

Dominus

Редовен Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Днес докато се разхождах в Будапеща, както бях забравил за тази джаджа се натъкнах на една камара модели и големини. Щяха да ми извадят очите. Ако бях търсил може би нямаше да намеря.
u5enuhus.jpg
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Павка, от снимката не си личи размера, но предполагам си взел голямото, щото видя че малкото макар да изглежда симпатично е неудобно за вземането на чашка.
 

Dominus

Редовен Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

От големите е Васко. Имаше правоъгълни, с форма на сърце и др. цветове, но така и не го разбрах как се казва и за какво го ползват маджарите.
 

perf

Новодошъл
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Това е пунгия, служи за съхранение на тютюн.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Добре, че ни светна за какво служи, че се чудехме всички.
;) :bravo: ;) :bravo:
 

dberov

Редовен Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Имам приятел който работи с кожа. При него видях такива джаджи които бе изработил по поръчка но аз FT не стрелям и не бях се сетил да ги снимам.... ако има мераклии ще запитам колко струват. При него направих заешките уши на Оги, работи много прецизно с качествена немска кожа а цената която ми взе за заешките уши е 30лв. за 2бр. (за 1бр. иска 35лв). Тях ги снимах и ги поствам тук да се види как работи момчето и ако някой иска да ми пише на лични.

http://s1149.photobucket.com/user/dberov/slideshow/zaeshki%20ushi
 

dinkata

Редовен Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Без да имаме рестове как да си поръчаме уши ?! Не става ;) ;) ;) :lol: :pardon: :pardon: :cheers:
 

go_panch

Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Dominus написа:
Днес докато се разхождах в Будапеща, както бях забравил за тази джаджа се натъкнах на една камара модели и големини. Щяха да ми извадят очите. Ако бях търсил може би нямаше да намеря.
u5enuhus.jpg
Сергия, като тази която е видял Павел имаше и в стария Несебър. Имаше хиляди форми и размери. Нямам обяснение защо не си купих едно за мен но ако някой ходи натам да се обади.
 

aandreev

Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Къде по точно ? Аз в момента съм на море в Несебър и се
чудех: защо дори ножове няма...
Явно не съм обиколил всичко :)
Ако помниш ориентир, пиши, ще ти купя...
 

Dominus

Редовен Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

От днес имам вече нови пОнтУлонки ;)
От французки гумиран плат
 

Attachments

  • IMAG0876_1.jpg
    IMAG0876_1.jpg
    441.7 KB · Прегледи: 100

Dominus

Редовен Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Ако някой среща трудност с набавяне на подобна възглавничка мисля, че мога да помогна.
И пълнеж има. Чувства се изобилие[emoji3]
e8y8ame4.jpg
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Dominus написа:
Ако някой среща трудност с набавяне на подобна възглавничка мисля, че мога да помогна.
И пълнеж има. Чувства се изобилие[emoji3]
e8y8ame4.jpg
Ако на някой покрай Стара загора също му трябва и аз имам такъв чувал. :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Пазете си чувалите за лично ползуване.
Слави Станчев ми подари един баят плик, който постепенно си го долях във възглавницата и нищо не ми остана за резерва. Тоя пълнеж се сплесква и се налага сериозно доливане през месец/два.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Този чували с пълнеж от къде си ги взимате?
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: РАЗНОРОДНИ АКСЕСОАРИ ЗА ОРЪЖИЕ - приспособления за п

Това са стиропорени топчета и ги взех от един магазин в който продават най различни изолации и имат два вида такива топчета.Едните са големи около 1см а другите са по малки.Големите са 60лв. чувала а малките са 30лв.Чувалите са огромни наистина.Незнам като количество колко е но едвам го събрах в багажника на колата като се има в предвид че багажника ми не е от малките.Цената тук е малко надута според мен но пък ако си го поръчам от някаде другаде може да ми излезне пак толкова с доставката. :cheers:
 
Нагоре