Първа зимна среща-състезание (20-21 Февруари) по Фийлд Таргет и Пн.пист. в зала.

Бих дошъл на такова състезание :

  • Без нощувка

    Votes: 1 4.3%
  • С нощувка, за да се видя с приятелите вечерта.

    Votes: 22 95.7%

  • Total voters
    23

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И аз искам да изкажа благодарности на организаторите за отлично свършената работа.
Нещата бяха на ниво. :bravo: :bravo: :bravo:
Честито на победителите.
 

bateiav4o

Потребител
Състезанието беше организирано чудестно без забележки както и настаняването и колоритната компания.Специални благодарности на Пламен ,евала на човека че се нагърби с толкова тежка и обемна задача.Според мен усилията си заслужаваха не само заради приятната компания и множеството атракции но и заради перфектното състезание и резултати.
До следващия път колеги. :cheers: :cheers: :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Най-накрая се прибрах и аз, всичко беше преккрасно, Браво Пламене :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :cheers:
Лично за мен голямо удоволствие ми достави и състезанието с пистолет, благодаря на колегите които ми предоставиха да пострелям с техните пистолети, май скоро ще се замислям и за пистолет,а колкото за ФТ-та всичко е казано просто супер. За мен беше удоволствие да се състезавам и видим със всички :cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Мероприятие ипълнено по "ноти" :bravo:
Приятна компания и състезателно трасе, което възбуди спортните страсти.
Като се добави и катализатора на доброто настроение (гроздов сок в различна степен на ферментация и дестилация)-си стана .... абе какво повече му рябва на човек.
Благодаря на Пламен, че ни организира и събра на тази среща.
Единствено съжелявам, че ангажиментите му за нашето безпробленно :rambo:
не му позволиха да пусне и една съчма, а камо ли да се порадва на стрелбата заедно с нас.
 

cdman

Администратор
Специални благодарности към Пламен ( Архитекта ) от ръководството на форума :bravo:

Смятам че всички се забавлявахме подобаващо благодарение на стегнатата организация и уникалното събитие на което присъствахме.

:yes:

ето снимките от мен:
http://www.airguns.bg/files/cdman/2010- ... ezanie.rar
а ето ги и в галерията:
http://gallery.airguns.bg/thumbnails.php?album=17

Качих снимките на ivodoc че не обичам безплатни хостинги :) тук: http://www.airguns.bg/files/cdman/Tarno ... ivodoc.rar
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря на Пламен за добрата организация и отдадеността му.
И за настойчивостта му (предполагам, че е била нужна) да ни осигури достъп до това стрелбище.
Състезанието с пистолет е най-доброто, което сме имали до момента, предвид страхотната материална база.

П.П. Достъпът до стрелбището еднократен ли е, или има отворена вратичка за в бъдеще. Това място все едно е правено за пневматичен бенчрест.

П.П.П. Petkof, дължа ти една бира :cheers: ;)
 

shooter

Потребител
Срещата и състезанието бяха уникални

- за пръв път едно двудневно ФТ състезание в условията на стрелбищен комплекс

- прецизна организация

Пламен ни показа как се прави това
и създаде нов стандарт за в бъдеще
Да му мислят следващите организатори :)
 

Propar

Потребител
Re: Първа зимна среща-състезание (20-21 Февруари) по Фийлд Таргет и Пн.пист. в з

И аз за пръв път участвам в цяло състезание за което Благодаря на организатора за положения труд .
Само който не е правил организация , той незнае за какво става на въпрос . :bravo: Пламене :bravo:
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Уникално състезание на уникално място единственото което мога да кажа е едно голямо БРАВО Пламене
 
A

Anonymous

Гост
Благодарение на отличната организация на Пламен, Първата ни зимна среща е вече факт ! :yes: :bravo: :bravo: :bravo:
Разнообразното трасе, приятната компания, доброто настаняване - всичко беше на ниво .

Ето и малко снимки (не остана време за повече) :
http://www.airguns.bg/files/akela/
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
simogg написа:
Единствено съжелявам, че ангажиментите му за нашето безпробленно :rambo:
не му позволиха да пусне и една съчма, а камо ли да се порадва на стрелбата заедно с нас.
Симо, не се притеснявай. И без нито една пусната съчма аз вече добавих в личната си витринка две нови купи. Те не бяха обявени в програмата на срещата. Първата е "Купата на усмивките" - тя е пълна със спомени, запечатали вашите щастливи лица :)! Втората е "Купата на облекчението" - тя се изпълни с коктейл от чувства в момента на закриване на срещата. Какви са тези чувства - знаят само колегите, които са организирали такива мероприятия. Моралната отговорност за безаварийното провеждане на стрелбите, която носи инициаторът на всяко подобно събитие е огромна. Благодаря на всички състезатели и гости за безупречното спазване на реда и мерките за безопасност по време на цялата среща :bravo:!
 

poacher

Потребител
Връчвам ти тържествено и "Купата на благодарностите"!
За мен беше удоволствие да се видим пак с добри приятели и да се запозная с нови.
За организацията всичко вече бе казано.
Дано сме били добри гости и тази среща да не остане прецедент, а да се повтори.
И състезателната и веселата част бяха супер забавни!
До нови срещи!
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
shooter написа:
и създаде нов стандарт за в бъдеще
Да му мислят следващите организатори
Тук не съм съгласен :). Затова се обръщам лично към бъдещите организатори на срещи помежду ни: Правете нещата според вашите възможности и обстоятелства. Достатъчно е да ги правите от сърце, другото си става само. Стандарти - няма. По какво точно ще стреляме, къде точно ще спим и какво ще хапваме - на който му се стреля и му се забавлява пак ще дойде. Само с едно не правете компромис - мерките за безопасност. И горивото да съм похарчил, и таксите да съм платил - видя ли нехайство в това отношение бих се изнесъл моментално от такова мероприятие :write:.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Фотосесиите са чудесни!
От името на всички участници в срещата изказвам официална благодарност в националния форум на БАФТ към домакините, които ни предоставиха този стрелкови комплекс - Стрелкови клуб "Царевец" при НВУ "Васил Левски" :cheers: !
Безкрайно съм щастлив, че всичко ви е харесало! Да съхраним спомените и темата в прекрасния вид, в който се получиха - кратко, ясно и ... кеф до дупка :rambo: ! Моля администратора за ключ :). Не виждам по-достоен завършек на темата от текста, написан от създателите на стрелбището и запечатан в една от снимките на cdman:
"Стрелковият спорт е интересен, защото в него няма граници в усъвършенстването!"
 
A

Anonymous

Гост
Не съм разгледал все още всички снимки, доста са.
Някой снимал ли е околностите на хотела?
А градинката в ляво от входа - странно подредени камъни и иглолистни дръвчета?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Поздравления за Пламен :bravo: :bravo: :bravo:
Тази среща ни показа, как безкрайния ентусиазъм на само един човек може да направи прекрасна организация и да ни достави огромно удоволствие от мероприятието.
Браво :bravo: :bravo: :bravo:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
След малко и аз ще си кача снимките не заключвайте тема сега си ги качвам във фейсбук но отнема време :)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Добре, добре, пишете си спокойно :). Може наистина да има и още снимки. Да оставим cdman да приключи темата, когато прецени. Точно той го заслужава - всички мероприятия организираме благодарение на нашия форум :bravo:! Да виждате някъде в темата публикуван gsm ? Ама дойдохте, видяхте и ... някои даже победиха ;) !
 
Нагоре