Пролетна национална среща?

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Свърши се то вече с пролетната.
Ако щеше нещо да се прави, тия почивни дни бяха последен шанс.
От тук нататък става неподходящо.
Трудно вече ще се съберат достатъчно хора.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Докато ние несе откажем нищо не е свършило. По добре късно отколкото никога.:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Свърши се то вече с пролетната.
Ако щеше нещо да се прави, тия почивни дни бяха последен шанс.
От тук нататък става неподходящо.
Трудно вече ще се съберат достатъчно хора.
Кое се е свършило ? а ти какво направи да се осъществи в Русе, поговори ли с някой ? Пак ще е в Копринка, до дни пускам темата само трябва да отида до хотела да видя кога ще е свободен ще гледам да е в края на месеца или началото на юни ...... не знам какво става във Русенската група ама съжалявам, че тая прекрасна дестинация я губим :wall:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
А вариант да се съчетаят ФТ мероприятието на 13-14.05 в Русе и срещата?
Доста народ ще се събере - първо стрелба (пред много публика) а после веселба(с всички участници).
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Язък - бях се наточил да ходя на ДВЕ срещи! :)
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Това с обединението трябваше да се говори по рано.
Мисля че не е редно НС да се обявява 8 дена по рано би тряблало да е поне 20 дена за да може хората да си направят планове
 

andi

Редовен Потребител
Пак ще е в Копринка, до дни пускам темата само трябва да отида до хотела да видя кога ще е свободен ще гледам да е в края на месеца или началото на юни
Аз се бях навил на този вариант , за края на Май .
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Както каза Набора, приказката "Колкото повече, толкова повече!" в този случай не вреди........
"Има само едно нещо, което е по-хубаво от Национална среща… и това са две Национални срещи."
 

luft9waffe

Редовен Потребител
В Русе вероятно никой няма възможност да се нагърби с организация за състезание. Самоорганизация обаче, ако остане само среща с развлекателна стрелба, също е възможна. Сигурен съм, че всички налични русенци ще се включат в срещата.
Мястото на палатковия лагер и срещата е известно на мнозина, както магазините за пазаруване в близост и местата за спане.
При интерес, координати и карта с мястото на срещата (за незапознатите), ще бъде сложена в темата.
Трябва да се проследи прогнозата за времето и да се избере дата. Желателно е да се обсъждат дати след Великден, а това са 21-22-23 или 28-29-30 април. Това са петък, събота и неделя. Понеделник 1 май е също почивен ден. Следващ възможен вариант е 5-6-7 май. Това са пак петък, събота и неделя. Понеделник 8 май пак е отбелязан като почивен ден. По-късно става невъзможно, защото тревата много избуява.
Любчо,чети първите 5-6изречения.Ако ще спазваме инерцията 8 от последните 9 пролетни срещи да са в Русе (Моргуля),забивайте дата(тема) от днес до 21 юни.Слава богу,че не го направихме досега-нямаше уикенд без студ,дъжд и много кал.
 

оги-пз

Редовен Потребител
От Пазарджик ще чакаме Копринка, че Русе ни е далече и ни мързи да караме толкова.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
ще чакаме Копринка, че Русе ни е далече
Значи бургазлии и пазарджиклии да не чакаме.
Русе е екстра и само тези, които не ги мързи ползват екстрата. :)
Ама ей го на.
Пълна програма.
Докато нямаше ни една, сега две.
Една на Копринка, една в Русе.
Кой де му е кеф или кой де му е удобно/близо.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз приканвам мераклиите да се възползват от гостоприемството на троянци.
Място има, само желание трябва....
Който може и иска още от 9-ти, аз ще направя всичко възможно поне на 10 заранта да съм там.
 
Нагоре