Провадийци...

methaa

Редовен Потребител
Светльо, мястото е много подозрително, да е би да дебнеш фаерфокса :D:cheers:
П.С. и сам воинът е воин!
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Тая гадина усеща кога не съм само с бинокъла :D Между другото, стрелях на 35м. в двора на една съседна изоставена къща, много удобно място, тихо и спокойно, каменният зид е чудесна упора за двуногата, а отсрещната стена е висока, дълга, много дебела и удобна за стрелба по мишени. :cheers:п.п Кирчо, прати ми снимка на снежен човек, чувам че при вас има сняг...тук така и не видяхме тази година :sorry:
 

Карлсон

Потребител
Кире, а на тая полянка какво барбекю можем да си нагласим... Светльо нека подпира дувара да не падне...
 

methaa

Редовен Потребител
Специално за Светьо!
На снимката е снежния човек хванат в капана на моята съвест :D
IMG_20150308_143402.jpg
Кире, а на тая полянка какво барбекю можем да си нагласим... Светльо нека подпира дувара да не падне...
Оооох там и ягне мои са пекни. Чешмичката побира няколко каси Астика а масата е предвидена за юбилеи.
 

Карлсон

Потребител
Значи да обобщим - отпусне ли времето, отиваме на селски туризъм и ще се борим за членство в Провадийската група..
 

sts1969

Редовен Потребител
Специално за Светьо!
На снимката е снежния човек хванат в капана на моята съвест :D
View attachment 52195

Оооох там и ягне мои са пекни. Чешмичката побира няколко каси Астика а масата е предвидена за юбилеи.
:D:D:D:bravo::bravo::bravo::cheers: Нека да се постопли малко времето, аз съм като мечките (то и на външен въд го докарвам) ...събуждам се в началото на Май месец ...:D
 

sts1969

Редовен Потребител
Значи да обобщим - отпусне ли времето, отиваме на селски туризъм и ще се борим за членство в Провадийската група..
Аз нали ти казах кога е сбора в Провадия, една седмица преди Велик ден...тоест на 4 и 5 Април. Нашият сбор е най-големият във Варненска област...около 1,5 км. сергий и кебапчийници :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Светльо, километрите ще ги преглътна обаче твоята апатия към бирата не мога :(
 

sts1969

Редовен Потребител
Не само към бирата братле, аз изобщо не пия алкохол...явно има нещо сбъркано в мен :wall:може да не пия...но пък много ям :-[:cheers:
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
То пържолките се правят с винце или с биричка ;)
Няма да те взема на работа при мен :no: :D
 

sts1969

Редовен Потребител
:) Само проверявам дали няма още някой заблуден градски във форума...а и да покажа че още съм живичък и мърдам :D
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Честито първо място Светльо,браво само така.И при мен е така сам съм си в Елена. :)
 

sts1969

Редовен Потребител
По случайност след разговор с мой градски открих страхотно место за стрелби на 3-4км. от Провадия, като гледам следите, използва се от ловци за стрелба по панички. Полянката е с лесен достъп, предлага сянка, разстояние до 60м. удобно тихо и закътано местенце е. Днес имах гостенин от Варна, Васко (xpresident), постреляхме 3-4 часа и не усетихме как мина времето, имаше доста гаден променлив ветрец на пориви, но не успя да ни развали кефа. Простреляхме пушката на Васко - Хатсан АТ 44-10, резултатите са повече от добри, приклада му е заводски и с уникално красива орехова шарка. Качвам малко снимки от деня и няколко мои мишени, снимката с монетата от 20ст. е 8 изстрела на 50м. с ЧЗ-ката и с променлив вятър. :cheers:
DSC_0976.JPG DSC_0972.JPG DSC_0980.JPG DSC_0982.JPG DSC_0974.JPG DSC_0983.JPG DSC_0984.JPG DSC_0985.JPG DSC_0986.JPG DSC_0988.JPG DSC_0990.JPG DSC_0989.JPG DSC_0991.JPG
 

sts1969

Редовен Потребител
Сетих се че отдавна не съм си писал в темата, ето една снимка от блока ни преди 5 мин. :D:D:D
DSC_1028.JPG
 

lynx

Редовен Потребител
Светльо, при вас леко е преваляло. При нас има повечко :D
izvozvat-chast-ot-snega-v-sofiq-52406.jpg
 

sts1969

Редовен Потребител
Както отбеляза Васко, днес падна здраво мерене. На 35-ят метър дясното му око започна да "дава заето", но Бушнела се представи достойно. Жалко че на края заваля дъжд и не остана много време за стрелба, но живот и здраве ще наваксаме следващият път. :D:cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Днес се позабавлявах сам на стрелбището до Провадия, поляната е раззеленена и много красива. Духаше доста силен вятър...но исках да тествам една нова регулируема задна опора. Направих си я за прострелка когато не ми се мъкне рест, надупчих пробно един лист формат А4...добре се представи опората :D
DSC_0941.JPG DSC_0945.JPG DSC_0946.JPG DSC_0950.JPG DSC_0952.JPG
 

sts1969

Редовен Потребител
Аз да проверя за всеки случай, дали няма някой нов заблуден от моя край... :-[
 
Нагоре