Приятелско надстрелване - следете за дата и място

DimitarV

Редовен Потребител
предлагайте дати , никой не е казал , че предложените до момента ще бъдат...
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Според мен датата трябва да се реши 7-12 дни преди събитието, за да сме в крак с прогнозата на времето. Ако запазим месец по рано и го дават да вали и духа , така или иначе ще трябва да отложим...
 

emci74

Редовен Потребител
Много е тихо в темата. За 13ти ще се организира ли нещо?
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Също + 1 от мен, за 13 април. Съжалявам, но без преспиване мога да бъда,семейни ангажименти за неделя неотложни имаме.
Но поне съботата мога да я направя както се казва от тъмно до тъмно. :) В 8:00 мога да бъда на всяка точка от картата на България !!!
Язовира може да остане евентуално мястото за провеждане, Наско (Nakata66) където предложи.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Ако искате в такъв случай, да направим едно надстрелване на Банево на 13.04. От сутрин до вечер, а ще оставим за май месец стрелбата с преспиване. Какво мислите? Кой е “ЗА”?
За мен не е проблем и Банево,тъкмо ще хапнем от хубавите банички във Ветрен ;)
Дотук трима,айде давайте да станем 10. Бате Ники, потвърди и ти участие,ще ти донеса нещо специално,ако ме разбираш накъде бия ;)
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Здравейте, детето и жената са с шарка, и аз съм единствения който не е под карантина вкъщи, иначе бих дошъл с най голямо удоволствие.
 

emci74

Редовен Потребител
Едвам ме навихте, ще дойда и аз :cool:Screenshot_20240408_223440_Windy.jpgПрогнозата за времето за сега не е от най-добрите, но надеждата умира последна.
 
Последна промяна:
Нагоре