Предложения за Спортен Календар 2012г.

братушка

Редовен Потребител
Архитекта написа:
....
P.S: И вземи си редактирай поста дето пишеш, че мускетарите и ФТКС щели дружно и ентусиазирано да предоставят безплатно мишени за всеобщото забавление.
Ти това сега от името на всичките Мускетари ли го казваш?
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
За да напишеш такова нещо трябва да си упълномощен от тези организации. Като член на едната от тях /"групицата"/- не помня да си ни питал и да сме те упълномощавали. А относно мишените на другата организация - ако искаш остави текста. Техните са по-яки, вероятно колегите наистина имат такова желание :D.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Така така наближава НС и по стара традиция сега е време да се изпокараме едно хубаво както всеки път ;) ;) ;) нататък си знаете развитието ......пиене, стрелби, дъра-бъра и всичко отихва и всички доволни ;) "групици","готованковци" .... и наистина по-полека с определенията !
Подобен пост писах и преди предната среща май :crazy: ;)
Не ми обръщайте внимание продължавайте си със спора ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Това с безплатното нещо и на мен не ми се връзва.
Давал съм лични пари за инвентар, поддържам го... и да отида някъде на мероприятие като гост и да помъкна и мишени, да ги разстанявам и прибирам и накрая да платя и такса за участие наравно с някой дето и пръста си няма да помръдне... Е ПА НЯМА ДА СТАНЕ :exclaim:
Виж ако няма такса за участие и сме се събрали за едното плющене - това е друга бира.
 

братушка

Редовен Потребител
Значи отсега ще знам - Мускетарите няма да предоставят мишените си общото ползване, само те самите ще си правят кефа с тях. Главния Мускетар го каза.


Страхотна дискусия - напълнихме календара с маса нови състезания и сега ще се чудим къде ли да идем по-напред.

Успех ви пожелавам все така да го карате.
 

bor1968

Потребител
На мен най ми е чудно защо НЕЧЛЕНОВЕ на БАФТ се опитват да се мешат в организацията ???
Станете членове и тогава ще имате пълно право да вменявате задължения и да казвате какво очаквате.

При всичкото ми уважение към Мускетарите, отговаряйки на Пламен ще попитам - защо има отделна тема за Мускетарите след като си имат теми за регионалните групи?
ПП. Нямам против да има отделна тема за Мускетарите, просто задавам въпроса за да отговоря на Пламен.
:cheers:
Архитекта написа:
Е като е адресирана темата към членовете на БАФТ - нямате ли си подфорум да си ги коментирате тези неща ? Другите "групици" си коментират мероприятията в подфоруми, оперативки, или на ЛС. Вие с какво сте по-специални, че трябва да си коментирате организационните въпроси в открита тема? То като гледам - в темата само един член на БАФТ пише основно.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
братушка написа:
Главния Мускетар го каза.
Тоз път ми дойде в повече! В качеството на какъв вече половин година ръчкаш и набиваш канчетата на хората какво и как да правят, при положение че всичко, което се случва чрез този форум е въпрос на доброволна лична, или групова инициатива. Като си член на БАФТ - ръчкай си членовете на тази организация и си го прави в съответния раздел на форума. Ако пък пишеш в тази тема като редови стрелец-любител - дръж се като такъв: обяви си мероприятията за календара и остави хората на мира. Всички членове на този форум са равнопоставени любители-стрелци.
 

DANNY

Редовен Потребител
bor1968 написа:
.........................
При всичкото ми уважение към Мускетарите, отговаряйки на Пламен ще попитам - защо има отделна тема за Мускетарите след като си имат теми за регионалните групи?
...................
.........................

А ми защото Мускетарите не са само от една група и от един град.
Ние дори имахме няколко покани да се включим към тях.
...един ден, ако все още ни искат може и ние да се вклчим в тяхната организация.
 

братушка

Редовен Потребител
Като си член на БАФТ - ръчкай си членовете на тази организация и си го прави в съответния раздел на форума.
Точно тях и ръчкам, във форума "forum.bgfta.org" при това.

И отразявам нападки на "равнопоставени любители-стрелци" с претенции към спортния календар на БАФТ във форума на БАФТ.

На който дискусия на БАФТ относно календара си не му понася - да не се бута.
Не ви харесва този календар - можете да направите собствен "Мускетарски". Никой не ви го забранява.
 

DANNY

Редовен Потребител
Мисля, че админа бе написъл някъде, че форума не е на БАФТ! И не е създаван като такъв!
Форума прие името,ако си спомням правилно, за да се избегне думичката "ОРЪЖИЕ"!
Иначе щеше да се казва Форума на Любителите на Пневматичното Оръжие!
Затова трябва и БАФТ да си има, а предполагам, че и има, отделна тема за организационите въпроси!
До колкото си спомням даже и отделна страница си има, или се прави. Както си има и отделна страница на RBG-то за България по FT -Софийския Клуб
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз си пожелавам повече такива ГРУПИЦИ по региони.
Които работят и се опитват да правят нещо със собственни средства.
И когато се появят ГРУПИЦИТЕ ще има и каленадари и участници и мероприятия.
Същото го пожелавам на БАФТ с най-добри чувства, без ни най-малко да игнорирам това което тя прави и се опитва да прави.
:cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
братушка написа:
На който дискусия на БАФТ относно календара си не му понася - да не се бута.
Моля за едно уточнение: Темата "Предложения за Спортен Календар 2012" ли е, или реално е имано предвид "...Спортен календар на БАФТ 2012" и просто е пропуснато в заглавието ? Че нещо съвсем се обърках от последните коментари ??? .
 

DANNY

Редовен Потребител
Пишейки в общия форум това би трябвало да означава, че повдигнатия въпрос засяга и касае всики Любители на Пневматичното Оръжие които са членове на тоя форум!
...Е поне е нормално така да си мисля :pardon:

DANNY написа:
Мисля, че админа бе написъл някъде, че форума не е на БАФТ! И не е създаван като такъв!
Форума прие името,ако си спомням правилно, за да се избегне думичката "ОРЪЖИЕ"!
Иначе щеше да се казва Форума на Любителите на Пневматичното Оръжие!
Затова трябва и БАФТ да си има, а предполагам, че и има, отделна тема за организационите въпроси!
До колкото си спомням даже и отделна страница си има, или се прави. Както си има и отделна страница на RBG-то за България по FT -Софийския Клуб
 

st_beer

Редовен Потребител
С това си държание отношение между една шепа хора все повече и повече ме отвръщавате :-X :-X :-X :-X
Моето мнение по въпроса:
Никой на никого не е длъжен да организира каквато и да било среща или състезание. Всичко се прави от доброволци които отделят от личните си средства и време за да го направят. Няма хора от БАФТ,Мускетари или Групи които да са на заплата за да се чувстват задължени да организират забавление,състезания национални срещи или каквото било.
Това което можем(те) да направите към такива хора е да им кажем едно огромно благодаря за подобни инициативи.

Аз изказвам големи благодарности на хората организирали срещите и състезанията на които съм присъствал и винаги съм се чувствал много добре.
Свалям шапка на хората от ФТКС,Мускетарите,Русенци,Варненци,братушка , Янко, mmst и компания които са се нагърбвали и са организирали страхотни мероприятия и срещи.

Бъдете земни момчета. Колкото повече се развива хобито толкова по зле ставате и се вманиачавате и почвате да се мислите на олимпийски надежди ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
@soundmax
Ти като ходиш към Казанлък вземи обиколи малко около яз.Копринка и огледай за някоя хубава поляна за палатков лагер. Да става за всякакви забавления:
стрелба,скари,плаж и т.н. Върти ми се една идея като се стопли да се пусне една тема за една приятелска сбирка без ангажименти за организация на състезания. Просто решаваме и се събират хората и кой какво то му душа сака това си прави. Няма да има състезания ,такси и награди. Просто една почивка с развлекателна стрелба,плаж,хапване и т.н.
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

cdman

Администратор
братушка написа:
Като си член на БАФТ - ръчкай си членовете на тази организация и си го прави в съответния раздел на форума.
Точно тях и ръчкам, във форума "forum.bgfta.org" при това.

И отразявам нападки на "равнопоставени любители-стрелци" с претенции към спортния календар на БАФТ във форума на БАФТ.

На който дискусия на БАФТ относно календара си не му понася - да не се бута.
Не ви харесва този календар - можете да направите собствен "Мускетарски". Никой не ви го забранява.

Изобщо не съм съгласен с горните твърдения ,Форума не е на БАФТ и това е коментирано многократно - името на форума ще се смени възможно най скоро за да се избегнат подобни спекулации - Форума е на всички любители на въздушното оръжие - всякакви групи от цялата страна - такъв му беше замисъла , такъв е и подържан с времето. Името е наследено от първоначалната идея която се разви по различен начин в последствие. Мисля че всички стрелци от страната ще се съгласят че форума е най правилно да бъде общ.

БАФТ си имат отделна страница - www.airguns.bg - на която са дадени Име и Парола за администрация на поне 3-ма от членовете на БАФТ - страницата е напълно динамична и управляема с въпросните пароли и БАФТ може да публикуват там каквото поискат. Паролите са предадени на БАФТ ако се не лъжа още на 11 Септември 2011 - от тогава няма нищо публикувано на нея от ръководството на БАФТ

За да избегнем подобни неправилни твърдения ще сменя логото на форума както и самото име за достъп - мисля че всички ще са доволни от това.
 

братушка

Редовен Потребител
Та ето заради всичко това нямаме и няма да имаме Календар...
Не заради "финансовата" криза :)
 

DANNY

Редовен Потребител
братушка написа:
Та ето заради всичко това нямаме и няма да имаме Календар...
Не заради "финансовата" криза :)


Пак пишеш не разбрано!
Заради кое "всичко това"?!
Напиши го с думи ясни, че да ти отговорим с думи ясни! ;)
 
Нагоре