ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

SEPULTURA

Редовен Потребител
Няма никакво значение дали ще го държиш в кощницата 1 ден или 1 година, цената си е такава каквато е определил продавача а отсъпката се генерира автоматично ако търговеца е задал някаква отстъпка в обявата. Ако използваш купон, можеш да си спестиш още някой лев, но купоните на Алито в повечето случаи са ме подвеждали и аз използвам добавката Honey в браусъра си, която търси и намира кодове за отстъпки във всички онлайн магазини и когато намери най изгодния, автоматично го попълва.
Или от 419лв цена на обява, след като го вкарах в кошницата и му пуснах Honey да търси промо код, крайната цена се заформи на 322лв. ;)

View attachment 104546View attachment 104545View attachment 104544View attachment 104543View attachment 104542
Интересно приложение! Пробвах го сега,но на мен ми показа най-ниска цена 380лв :D ДА няма някакви настройки или просто му цъкаш да търси? Имам add blocker на googlr hroma,пречи ли?

Пробвай тази бутилка да видим дали ще намери отстъпка това бясно honey хаха :
https://www.aliexpress.com/item/100...00031501613928!sea&curPageLogUid=3WtakIPW2Gxz
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Интересно приложение! Пробвах го сега,но на мен ми показа най-ниска цена 380лв :D ДА няма някакви настройки или просто му цъкаш да търси? Имам add blocker на googlr hroma,пречи ли?

Пробвай тази бутилка да видим дали ще намери отстъпка това бясно honey хаха :
https://www.aliexpress.com/item/1005005065243958.html?spm=a2g0o.productlist.main.5.15b939f3bNX8K4&algo_pvid=e6edbdff-70b9-4361-aac9-35eeee87ffde&algo_exp_id=e6edbdff-70b9-4361-aac9-35eeee87ffde-2&pdp_ext_f={"sku_id":"12000031501613928"}&pdp_npi=2@dis!BGN!423.59!296.52!!!!!@211bf4c516733003723192984d0746!12000031501613928!sea&curPageLogUid=3WtakIPW2Gxz
Не е задължително всяка стока да има отстъпка но има ли такава, търси и я намира.
При Алито за да търси кода, трябва да отидеш на плащане и там се появява поле за въвеждане на промо код, тогава пускаш Honey да търси и ако намери код го въвежда. За тая бутилка откри отстъпка от 9лв. Honey не се нуждае от настройки и не се влияе от блокери, аз също използвам блокер - ublocker.
2023-01-10_002355.png
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Не е задължително всяка стока да има отстъпка но има ли такава, търси и я намира.
Как се инсталира това приложение Honey? Имам приложение Алирадар само, то ми показва как се движат цените на някаква стока, и какъв е рейтинга на продавача.
п.п. Опа, намерих го за Хром. :)
 
Последна промяна:

wakafaka

Редовен Потребител
Без сериозни дехидратори и филтри тези компресорчета ще ти донесат повече ядове, отколкото помощ. Отделно броя на работните цикли може да е крайно недостатъчен. Демек не чакай качество и дълъг живот.
Директното пълнене с компресор на пушката става досадна и дълга процедура, вместо да е плюс. Да не говорим пък на полето.
По-добро от голяма 300 баров бутилка за целта няма......
Слушайте какво ви говорят хората.Ако искате отидете да видите професионалните компресори на 300 бара колко са големи и какви филтри имат.

Аз преди си помпах с помпа ама откакто ми ръждяса цялата пушка отвътре си взех бутилка.
За информация 9Л карбонова бутилка тежи 5.2 кг празна и като се добави кран и зарядна станция още едно кило.Като се напълни става усезаемо по-тежка.
Ако някой има интерес ето линк към Алибаба. Същия продавач предлага кран за въпросната бутилка и зарядна станция.

На снимката има цени на продуктите без доставка и данъци.Качеството е супер.Маркуча на зарядната станция е малко къс и изтърваше но го ми го смениха с по-дълъг в българия за 12 лева(магазин Хидромат-Бургас)Untitled-1.jpg
Питах и за по-големи бутилки примерно карбонова 18л и ми казаха 1500$.Явно ги правят само по поръчка големите.
 

sts1969

Редовен Потребител
Аз преди си помпах с помпа ама откакто ми ръждяса цялата пушка отвътре си взех бутилка.
И аз 5 години помпих с помпа, и никога не съм имал проблеми с нея, нито пък съм имал конденз в пушката. Ако една техника се подържа както трябва, ядовете с нея се свеждат до минимум, явно проблема не е в техниката, а в подръжката.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Аз пък бях на помпа,после на бутилка(съзнателно я пълних основно от професионален компресор за водолази),сега пак съм на помпа,която струва повече от някои от тези китайчета...ако се запаля по големи енергии и дистанции няма да стане с помпа,ясно,но не бих пълнил прецизна пушка с два редуктора за 5000лв. от китайче с някакви дунапренени филтри..хобито ми не включва перманентни разглобявания и сглобявания на пушките и инвентара!
 

emci74

Редовен Потребител
И аз 5 години помпих с помпа, и никога не съм имал проблеми с нея, нито пък съм имал конденз в пушката. Ако една техника се подържа както трябва, ядовете с нея се свеждат до минимум, явно проблема не е в техниката, а в подръжката.
От значение е и къде помпиш. В Бургас въздухът е доста по-влажен.
 

Васил 83

Редовен Потребител
Здравейте колеги, интересува ме има ли някакъв вид преходници за компресори yong heng с които да може да се свърже тръбата на компресора и бутилка 15л.?
 

Чоби

Редовен Потребител
И то като сметнеш колко струва помпата и приспособлението което трябва да направиш по добре си купи компресор 500- 550 лв тухинг . Да не говорим че не всеки би могъл да го направи или би имал подходящи условия за това.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Китайците са пуснали модел помпа с добавен твори филтър за влага.

Инче съм съгласен,че помпите не са най-оптималният варият за зареждане. Инженерните творения по-горе в клипа са възникнали,най-вероятно,когато не е имало още компресори или са били на безбожни цени :D Но пък не може да се отрече,че някои от изобретенията са компакни, интересни и сполучливи. :D

Screenshot (101).png
 

jony

Потребител
Колега, всички турски помпи имат филтър за влага, и не само турските ,недей да си мислиш че китайските помпи са много добри, те са по-евтини затова ги харесваме.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Колега, всички турски помпи имат филтър за влага, и не само турските ,недей да си мислиш че китайските помпи са много добри, те са по-евтини затова ги харесваме.
Точно с една такава VEVOR помпах едино Bully do 300 bara и се справи отлично. Също така помпането с китайската е една идея по-лесно отколкото с турксата. От друга страна е и по-лека и удобна за пренасяне.
 

anibis

Редовен Потребител
Здравейте колеги.
Някой имал ли е досег с тия манометри, да сподели отзиви от първа ръка!?
Далече, далеееече от тоя манометър. Много му е лошо когато стане студено,а пък когато взема да се затопля времето манометъра го хваща пролетната умора. То ми е ясно че винаги има разлики заради топло и студено,но пък баш такива от порядъка на 20-30бара е ама...
 
Нагоре