Оръжеен магазин Заримекс

LogiBG

Редовен Потребител
За съжаление, аз поръчах пистолет за подарък от черен петък а мой познат си поръча пушка диана. Още ги чакаме... Аз лично повече няма да стъпя там. Обясниха, ми че на черен петък поръчките се изпълняват до 10 дни. Добре но това е хубаво да бъде опоменато някъде още при направа на поръчката.Поръчваме неща, които пише че са налични. И накрая защо пиша. На моя познат му поръчахме дианата от sws немско в понеделник след като получих това инфо на място в магазина(защото телефоните не ги вдигат), пристигна вчера а от заримекс с поръчка направена в събота още няма и следа 6 дни по-късно :lol:. В края на краищата аз избрах друг подарък, а той си взе пушката с допълнителна пружина с 40лв по-евтино от немско. Много им се напрегнах имайте си едно на наум по-време на намаления ...
 

Васил 83

Редовен Потребител
Аз също имам наблюдения, че продавачите в магазина са леко неадекватни. Преди време от тях си взех далекомер. Оказа се че калъфчето с което си върви са го продали заедно с друг далекомер. Направиха ми отстъпка, но ми стана странно що за хора бачкат там. Втората ми случка с техният магазин е от миналата година. Отидох до магазина им да си взема монтажи, които в сайта им пишеше че са в наличност. Когато отидох там се оказа, че не ги държали в магазина а им били на склад! Доста странно монтажите по принцип не заемат много място. Както и да е, странни птици са и с едно на ум като се пазарува от тях.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Пишеше го,че заявките се изпълняват до десет дни,ако не са платени онлайн а при плащане в магазин това трябва да стане до 5 дни ,това не го спазват когато го вземеш тогава плащаш....както и да е,не съм адвокат
Каква Диана взехте,когато е F(7,5дж) буталото е различно,трябва и FAC бутало!
П.с
SWS няма кой да ги бие на цени при немско производство ВП,жалко е че не изпращат FAC ПЦПта на вън без разрешително!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Изглежда имат ново зареждане на SPA:

А как са решили това да го внесат в 5,5...не знам,може и по инерция да са посочили грешен калибър,но е интересна пушка и я няма на всякъде
 

Hidden

Редовен Потребител
Втората е интересна. Изглежда е мислена за 10 м. Появява се обаче въпросът защо е в 5.5 ....
Както и да е, ето две видеа с нея: на едното стрелят, на другото я разглобяват.


И още едно:

 
Последна промяна:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Звънял съм няколко пъти на телефона и никога не са ми вдигали
Аз също :) ,но това е друга тема...!Който търси продуктите на SPA много от тях ги има вече и у нас на цени както от вън,това е идеята!
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
На пощата отговарят по-често . До сега само веднъж ми звъннаха на телефона и то преди доста време.
Тъкмо това щях да пиша,не съм се обаждал до сега на телефона,но на имейла съм контактувал доста пъти с тях,отговарят почти веднага.
 

kamikadzzze

Потребител
Случайно някой да има код за отстъпка от заримекс? Аз имах преди един LOVEC10, но не работи вече. Може и на ЛС да пратите.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Всичкото Асан 15% off...
 
Нагоре