Обяви от мрежата

naskocy

Потребител
Имаше някакви вратички в закона, ако откраднатото е под 3 минимални работни заплати не се образуваше преписка поради "маловажност".
Не съм юрист и не съм запознат с подробности, лошото е че хайдуците са добре запознати с хватките и вратичките в закона.
Винаги се измъкват по-сухи от водата, за тях правосъдието е врата в полето :wall:
Аз ходих до полицията , от там дежурният милиционер ми обясни, че сумата е нищожна и , че от прокоратурата няма да обърнат внимание. ...
Друг е въпросът , че е забранено изпращането на пневматично газово и огнестрелно по куриер. ...
Така че единственият вариант е саморазправа ...
 

Dominus

Редовен Потребител
Ще ти обясни щото не иска да свърши работа. Напиши си жалбата и я прати по пощата. Колкото до закона за пощите отгонорноста е на този който е пратил пратката. Другото за минималните заплати няма да го коментирам, щото ще се окаже че може едва ли не да се лъжем на по минимална заплата.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Бе ква полиция. Ще идат да го предупредят само. Тоя му звънях още преди една две години. И като му казах че ще ида на място да си я взема, спря да ми вдига...
 

Dominus

Редовен Потребител
Явно се е стреснал и не е излъгал никого през последните 2 години. Очевидно темата има за цел душевно "изпускане".
 

SGS

Редовен Потребител
Аз ходих до полицията , от там дежурният милиционер ми обясни, че сумата е нищожна и , че от прокоратурата няма да обърнат внимание. ...
Друг е въпросът , че е забранено изпращането на пневматично газово и огнестрелно по куриер. ...
Така че единственият вариант е саморазправа ...
Значи решението е групова жалба, подписана от повече хора, защото като се съберат 20 , 50, 100 излъгани, се събира една сума, която хич няма да е нищожна. По тая логика трябва да го оставят да си мами безнаказано и без спиране ?
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Ако на някой му обърнат внимание за този,да не забрави да спомене и за КТБ....някой е набутал и бъдещите ми пра-пра внуци с някакъв заем,не знам кой(кои)...? :) :) :)
 

tvt1968

Редовен Потребител
Колеги, аз повдигнах темата с цел да предпазя от измами съфорумците, а то какво се изписа, какви патила се разказаха и как ли го сърби Лазарчо г**а ....... В интерес на истината и аз си бях поръчал пушка, но от предната му партида. При мен искаха задължително да отворя пратката по настояване на офиса изпращач ....аз отказах.... и не разбрах какво имаше вътре. Аз в интерес на истината се усъмних, че пратката като обем е много малка - на дължина го беше докарал, но на ширина не - като знам колко е широк приклада на Славията някак тесничко ми се видя и като ме предупредиха и от офиса... Обадих му се и му обясних каква е ситуацията, а той ми отговори, че шефката на офиса на Еконт искала да му бъде гадже, но той не я харесвал и затова му правела мръсно на УБАВЕЦА.... И те така....
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Има още един профил. https://www.facebook.com/profile.php?id=100010898764034&lst=729356754:100010898764034:1524001349
Ако някой реши да го търси, може да опита врътка през хората, които са лайквали публикациите му.
И с двата си профила е в списъка с приятели на Благо Шойча-Шоко https://www.facebook.com/profile.ph...524001127&sk=friends&source_ref=pb_friends_tl
 

B7Safari

Новодошъл
Леле майко. Тоя бая народ е изгорил.
Обърнете се към полицията, кой където и да живее. Има такава персона (Лъчезар Янков Найденов от Богевград), но си има ред и начини и нищо повече не мога да ви дам. Опишете си в жалба цялата кореспонденция. Лошото е че ви е метнал яко с липсата на опция преглед. Върви доказвай какво е имало вътре, освен ако някой не се е светнал да прави видео с разпечатване на пакета.
Всъщност в офисите на Еконт си има и видео наблюдение/запис, така, че тези неща си ги има записани легално там. Аз например, след като платих, отворих още в офиса пратката. (и точно затова казаха, че понеже се вижда на камерите и, че не съм прегледал предварително не може да ми върнат парите (а и те като цяло гледат да си ги вземат...)
 
Последна промяна:

Hidden

Редовен Потребител
Но все пак да повторим - искайте преглед преди да платите. Поискайте и някоя и друга снимка на пушката, която не е качена на сайта, за да се уверите, че наистина има пушка.
 

B7Safari

Новодошъл
Жалко, че ме излъга онзи мръсник. Иначе тази бих я купил, но явно няма да имам Славия...
Ако други излъгани колеги са навити - да направим една групова жалба/иск към въпросният Лъчезар Янков Найденов с телефонен номер: 0876164065.
 

naskocy

Потребител
Жалко, че ме излъга онзи мръсник. Иначе тази бих я купил, но явно няма да имам Славия...
Ако други излъгани колеги са навити - да направим една групова жалба/иск към въпросният Лъчезар Янков Найденов с телефонен номер: 0876164065.
Аз съм съгласен само кажи как и какво трябва да направим
 

Hidden

Редовен Потребител
Koлеги, съветвам ви да обсъждате "възмездието" на лични или по телефона. Не се знае дали Лъчко не чете форума!
 

zograffa

Редовен Потребител
Не е от Бургас,от Варна щял да идва лично да си я вземе купувача.Щях да я взема за човек от форума,но и мен ме изпревариха.Освен,ако не ни е излъгал нещо и двамата ама днес два пъти му звънях,още сутринта беше запазена.
 

Hidden

Редовен Потребител
Aз уж я запазих снощи, чухме се сутринта и ми каза, че има "по-добра оферта". Aз не преговарям с търгаши, които не знаят какво продават и не знаят колко искат и се отказах.
 
Нагоре