Обръщане на зареждането ляво-дясно и обратно

valcholakov

Редовен Потребител
Здравейте, нека колеги които са сменяли лоста за зареждане от лява на дясна страна или обратно или имат идеи за това да споделят опит.
Става въпрос за крал армс /или други/ които фабрично не са предвидени за това.
Благодаря предварително
 

БоянП

Редовен Потребител
Става въпрос когато цевната кутия не е фабрично подготвена за обръшане
Да изгледах видеото в последствие и се сетих че не би помогнало. Това е единственото което намерих като видео материал всъщност. Иначе във форуми от щатите има зададени въпроси но без конкретни отговори..успех с начинанието
 

valcholakov

Редовен Потребител
При Пънчерите np-01,02 и 03 може да стане със срез, лоста за зареждане е един и същ, проблема е че цевната кутия отзад остава срязана от ляво и от дясно и при усилие ще подлежи на отваряне нагоре

Моята идея е за пушко пистолетите,когато е пистолет зареждане отляво, когато слагаш приклада т.е. пушка зареждане отдясно

Сигурен съм че ако помисим заедно ще се намери решение нека се включат и други колеги
 

БоянП

Редовен Потребител
Моята идея е за пушко пистолетите,когато е пистолет зареждане отляво, когато слагаш приклада т.е. пушка зареждане отдясно
аз лично откакто пробвах зареждане от ляво на пушка съм 100 % фен. Стреля се много бързо , почти като със полуавтоматик съм :rambo:
 

valcholakov

Редовен Потребител
Съласен и аз стрелям веднъж с лява веднъж с дясна ръка, сега тренирам бърза стрелба комбинирана с езда, с пистолет е горе долу ОК, но с пушка нещата са зле, коня трябва да се управлява само с крака, а тези коне от конните бази в Осогово не реагират на такива команди. Даже полудяват и става много неприятно
 

БоянП

Редовен Потребител
Съласен и аз стрелям веднъж с лява веднъж с дясна ръка, сега тренирам бърза стрелба комбинирана с езда, с пистолет е горе долу ОК, но с пушка нещата са зле, коня трябва да се управлява само с крака, а тези коне от конните бази в Осогово не реагират на такива команди. Даже полудяват и става много неприятно
Иха! Това определено е нещо различно. Адмирации
С удоволствие бих пробвал
 

valcholakov

Редовен Потребител
Май разводнихме темата и на ня
кои колеги сигурно е неприятно.
Иначе е голям купон. Стрелбата е без мерник, нямаш време, тип каубой кенчетата са отляво и отдясно на трасето на 10-12м разстояние и коня го караш не много бързо конски ход тръс По филмите го дават с галоп но....иска сигурно яко трениране
Има желаещи за тая стрелба и с мотоциклет,може би ще стане и с байк

Та по тоя повод ако пушката може да се зарежда и от ляво и от дясно ще е много удобно
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Яздиш кон и стреляш по кенчета с въздушна пушка, която става на пистолет, като каубой по филмите? Е това вече наистина е интересно. :D
 

valcholakov

Редовен Потребител
На тоя етап само се опитвам,не е много лесно и общо взето не съм доволен от себе си, но тренирам
С въздушно оръжие е доста неудобно, имам няколко лоши падания за късмет без последици
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Има желаещи за тая стрелба и с мотоциклет,може би ще стане и с байк
Аз съм на мотора. Снимката е преди 20 години. За едни календари правихме ефектни снимки.
Скоростта на мотора е около 40-45 км.ч. Така бях стиснал резервоара с бедра - мислех, че съм го огънал.
1703171696409.jpeg
 

bistreshkiq

Потребител
Вижда ми се че търсите"под вола теле" .......:( :( :( ,
"ИЗПРОБВАНО ГАРНАТИРАНО" и това са проби/грешки,незнание/финаси..........абсолютна загуба на време според мен ;)
 
Нагоре