ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

sts1969

Редовен Потребител
Ако оптиката е във втора фокална равнина (в което съм сигурен), при различните увеличения дотовете ще са различни, но кликовете ще са си същите.
 

vencibull

Потребител
Мисля че без значение от това в коя равнина е 1 дот е равен на 6 клика (примерно) при което и да е увеличение.
 

vencibull

Потребител
Значи ако гледам целта на х10 и 2 клика местят пои с 5см на х20 пои няма да е на 10см така ли?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ей тъй като си на масата, вземи линийка, лупа и 20 стотинки. Сложи монетата на масата, вземи лупата в едната ръка и линийката в другата. Сложи линийката между монетата и лупата и виж какъв диаметър виждаш, после движи лупата и гледай дали размера който отчиташ на линийката е същия.
Сложи после линийката пред лупата(между окото и лупата) и пак пробвай същото упражнение да движиш лупата.
Ако нямаш лупа под ръка, ползвай камерата на телефона.
 
Последна промяна:

_!_

Новодошъл
Някой може ли да ми препоръча оптика до 150 лв за хънтър 1250 че стана 2 оптики прецака до колкото чета тук трябвало да е фиксирана гледам тая на leaperts 4x40
 
Последна промяна:

DeadShot

Редовен Потребител
Тя е може би най-добрата и здрава оптика в този ценови диапазон.Също и 6х40
 

DeadShot

Редовен Потребител
6x32 моя грешка.Важното е да не е тежка оптика с голяма предна леща.Най-добре липърс TS серия с фиксиран зум.Ама пак гаранция няма..
 

Marto.

Потребител
Аз съм със Hatsan 125 s газово бутало и Leapers 6-24x50 ts за сега около 3000 чашки и не е мръднала,а преди това строши едно таско.Leapers-a влиза в този ценови диапазон ако се разровиш във ebay,пък и не само има колеги които вкарват
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
В гугъл ше намериш. Но само от смотаните. DG вече не се произвеждат. Лийпърс извадиха хубав модел, но не съм го срешал в българските магазини. Питай при вносителите на Лийпърс.

k2-_230d6a8d-e8a3-45d0-a95e-ce22f35c235a.v1.jpg

Sent from my A850S using Tapatalk
 
Последна промяна:

vencibull

Потребител
Последна промяна:
Нагоре