ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

methaa

Редовен Потребител
путалото го смазвам с балистол но само буталото но самите маншета ми прави впечатление че са тварди като текстолит или от пластмаса пак оригиналното си личи че е силиконово макар да е изпечено от дизела
Маншета ги направи от халомин, а путалото иска подрязване.
 

tamiestef

Потребител
Боже,Боже,колко мъка има по света,Божеее! - цитат.
Съжалявам, но и аз не се сдържах!
 

Dominus

Редовен Потребител
Не са никакъв зор. В Русе имаше в един магазин подобни дифтунги. 1/8 и 1/4 ги има със сигурност.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Aз реших проблема като изрязах гумичката,от гумичка която взех от гърло на дезодорант,изрязах я с подходяща зъмба,и заспа.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Последна промяна:

Lamercho

Потребител
И аз няма да се въздържа, след като и тези "продавачи" не знаят как се пише.
dihtung - на български уплътнение...
Мислех че идва от немски или чешки:sorry:, но при проверката излезе от босненски:'(
Абе важното е, че разполагат с паркинг за клиенти. Сигурно на място ти продават и "босненски" разговорник :)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Зависи пак от това на какви дистанции ще искаш да е простреляна и как да ти стои траекторията. За калибъра ти .25, поне може да ползваш ChearGun- a(но за предпочитане е по-стара версия) за да добиеш представа как ти се променя траекторията при зададени параметри и промяната на някои от тях, като височината на оптиката например.
 

lynx

Редовен Потребител
При пушки на които набузника не се регулира по височина е добре да се изпробва кой монтаж ще е най-удобен на стрелеца.
Няколко пъти съм ходил с пушки и оптики в магазина да мерим, с помоща на продавача пробваме и който монтаж ми е най-удобен го отнасям.
 

andi

Редовен Потребител
къде беше онази програма за смятане разхода на въздух за джаул ( май беше на руски ) ?
 

methaa

Редовен Потребител
Днес си човърках телефона и намерих някакви настройки на usb порта. Мога да избирам между usb и uart режими.
Някой знае ли какво представлява втория и за какво мога да го използвам?
 

methaa

Редовен Потребител
Благодаря ти, сега вдянах. Само не вдявам за какво им е на китайците да слагат тази опция на телефон излезна преди няма и една година...
 
Нагоре