Недоволни или измамени

DGman

Редовен Потребител
Да покажа и аз работата на един Варненски /майстор/
Миро с ник анибис.
Търсех цев за пистолет Рексимекс в 4.5. Човека се свърза с мен. Имам цев искаш ли я искаш ли да ти я наглася. Викам давай знам че е майстор. Беше ми обещано това.Screenshot_20230928-202400_Viber.jpg
Но м постави това.IMG-f94350170cfdbbb8e3a22e21dd46cb81-V.jpg пистолета дойде точност никакваScreenshot_20230928-204614_Gallery.jpg на 8 метра от менгеме. Разглобих го иScreenshot_20230928-203350_Gallery.jpgScreenshot_20230928-203422_Gallery.jpgScreenshot_20230928-203506_Gallery.jpgомазано с лепилоScreenshot_20230928-203535_Gallery.jpgтрансвер порт и канали за уплатнени.
А ето как е съосието на трансвер портаScreenshot_20230928-203610_Gallery.jpgслед неколко истрела се разпаднаScreenshot_20230928-203638_Gallery.jpgза тази работа съм платил 150лева
Обадих му се.
-Върни пистолета ще го оправим.
Връщам го. Нова цев и някаква изрезка от цев и още
100кинта.последваха преговори на ниво.....
-Върни ми цевите ще ти върна парите. Разбрах те какъв човек си.... ... и тн.
Върнах му ги. Не си взе пратката не върна пари. Ако искате ще кача всичко от вайбър ама е ферман.
Човека уби детското у мен затова реших да не се занимавам повече с писнолети и ги разпродавам.
 

Attachments

  • Screenshot_20230928-202417_Viber.jpg
    Screenshot_20230928-202417_Viber.jpg
    91.4 KB · Прегледи: 156
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Колегаааа, колега, много неприятно. Имам цев за Рекси в 5.5 но е много дълга, 60 см е :( от един проект. Едва ли ще ти върши работа. Може да се скъси, но......
 

llcoolj

Редовен Потребител
Много неприятна история колега :( Най вероятно си объркал ника на въпросният "майстор" от Варна, защото в търсачката на форума , няма такъв никнейм.
 

anibis

Редовен Потребител
Да покажа и аз работата на един Варненски /майстор/
Миро с ник анибис.
Търсех цев за пистолет Рексимекс в 4.5. Човека се свърза с мен. Имам цев искаш ли я искаш ли да ти я наглася. Викам давай знам че е майстор. Беше ми обещано това.View attachment 110539
Но м постави това.View attachment 110541 пистолета дойде точност никакваView attachment 110542 на 8 метра от менгеме. Разглобих го иView attachment 110543View attachment 110544View attachment 110545омазано с лепилоView attachment 110549трансвер порт и канали за уплатнени.
А ето как е съосието на трансвер портаView attachment 110550след неколко истрела се разпаднаView attachment 110551за тази работа съм платил 150лева
Обадих му се.
-Върни пистолета ще го оправим.
Връщам го. Нова цев и някаква изрезка от цев и още
100кинта.последваха преговори на ниво.....
-Върни ми цевите ще ти върна парите. Разбрах те какъв човек си.... ... и тн.
Върнах му ги. Не си взе пратката не върна пари. Ако искате ще кача всичко от вайбър ама е ферман.
Човека уби детското у мен затова реших да не се занимавам повече с писнолети и ги разпродавам.
Майсторе ти що не си ги направи а? А търси мен ама като ти казах да ми върлнеш всичко не ззначи да ми върнеш озрлязаната цев,казах всичко! Искаоше бюджетна цев за окло 50лв е ти самч видя че не става и ти казах искаш ли друга хубава цев чешка,ти какво каза бе майсторле дето си в час,какво каза искам е и после нещо стана не знам всичко си стреляше както трябва пищака и групи и всичко,ама не знам и ти искаше да ми върнеш всичко и да ти пллатя и Еконта даже когато ми върнеш хцяла цев тогаво може да приказваш? зАЯРАДИ ТЕБ АЗ ОДРЯЗАХ ЦЯЛО ЦЕВ КОЯТО НЕ СТРУВЕА 50ЛВ Те такива като теб дето плачат,и са постоянно недоволни.... Що групи ли не прави пищака с новата цев кво има аз казаох ли тиш че цевта е скъпарска нямам бюджетна цев,показах тия ама за да стане4 като за теб трябваше да е режа поне 20.25мм изтънената част.Което щшеш да стане аболютно къса,и за тожва ти предложих хубава чешка цев,кво каза ти давай е така л беше така беше,е що плачиш като жена тогава? Сигурно е това дето си искаше парите обратно ок,е ти върнали ми цевта както си беше че да си искаш парите обратно? Че чак и Еконта да ти плащам ей Хитър Петре...Цев цяла дотиквач,аз съм го преправил,съжалявам но като искаш ресто,и аз искам ресто модератор,и кво беше още,като ми пристигнат тия работи и когато не ит дам кеша тогава скъпи мой се жалвай из форума,ама то нали знаеш винаги има монетата две страни,и като показваш само твоята,недей че съм се осрал целия,както казва един друг разбирко!
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Като се е ос.ал до ушите какво очакваш да ти каже ;)
Що да съм се осрал ти видя ли ме,помириса ли ме? Ама приказваш колкото да не заспиш що не мъэлчиш там както е редно,такива философи като теб са ми ясни.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Що да съм се осрал ти видя ли ме,помириса ли ме? Ама приказваш колкото да не заспиш що не мъэлчиш там както е редно,такива философи като теб са ми ясни.
Като ти гледам частите и "майсторлъка" за които си е платил @DGman , точно това си направил!
 

Астрален

Редовен Потребител
Като ти гледам частите и "майсторлъка" за които си е платил @DGman , точно това си направил!
"Майсторлъкът" му е като "правописа" му - не можеш да го разбереш. :)
"Майстор" анди поне пишеше без правописни грешки :)

@DGman колега, жалко за гредата, която си ударил. Като споделяш, поне предпазваш и други хора от форума.
 

DGman

Редовен Потребител
Мироо..
Доста смело се хвърляш с главата напред в ла...та
Първо . ТИ ме потърси и си предложи услугите.
Второ . Не съм ти искал евтина цев ти предложи тая нормално е да попитам за какви пари я даваш.
Трето . Откъде знаеш аз какво съм ти пратил и какво има в пратката като не си я потърсил.
Кривия модер който (ми подари ).каза да го разпробия замина в кофата. Защото трябваше да го дупча на ф8 зада не закача . После знаем как ще ги вее чашките.
Относно това колко съм майстор и разбирач. Шест години съм правил студенопресови зглобки и не ми говори за точност защото един дотиквач неможа да докараш на точност
Защо престърга дотиквач 5.5 на 4.2 като ти бях изпратил оригинален 4.5 с пълнител.Ама няма кой да погледне какво му е пратено . Та даже се похвали в форума че е полирано.Това че си му пуснал една шкура не го полира поне да беше хванал некоя по-ситна.
(МАЙСТОРЕЕ...)

ПП. Астра двама да откажа от тоя майстор ще съм доволен
 

Астрален

Редовен Потребител
ПП. Астра двама да откажа от тоя майстор ще съм доволен
Лошият опит е също опит, но платен на по-висока цена. В този случай цената си я платил ти, а опита ти ще е полезен и ще предпази други. Ето ти една причина да не се ядосваш, но да си доволен :)
 

anibis

Редовен Потребител
Като ти гледам частите и "майсторлъка" за които си е платил @DGman , точно това си направил!
Устата ти е по голяма от мозъка,ама нали знаеш то Господ дава,Господ взима! И ако направиш това което аз съм го направил,апропо половината ,тогава можеш да приказваш? До тогава искам да вдигаш кунки... А които са ти харесали писаниците, сигурно и на тях нещо не съм направил,или не съм угодил...нищо че са ме молели е разбрал съм ги за това и не съм направил нищо за техните пушки... а за правописа писъх от тел,а извинявай,вие Паисий Х. ли сте? Със здраве! И да вдигаш кунките,а тия дето са та харесали правилно са ми казали колегите,благодаря им,мазни филии...
 

anibis

Редовен Потребител
Мироо..
Доста смело се хвърляш с главата напред в ла...та
Първо . ТИ ме потърси и си предложи услугите.
Второ . Не съм ти искал евтина цев ти предложи тая нормално е да попитам за какви пари я даваш.
Трето . Откъде знаеш аз какво съм ти пратил и какво има в пратката като не си я потърсил.
Кривия модер който (ми подари ).каза да го разпробия замина в кофата. Защото трябваше да го дупча на ф8 зада не закача . После знаем как ще ги вее чашките.
Относно това колко съм майстор и разбирач. Шест години съм правил студенопресови зглобки и не ми говори за точност защото един дотиквач неможа да докараш на точност
Защо престърга дотиквач 5.5 на 4.2 като ти бях изпратил оригинален 4.5 с пълнител.Ама няма кой да погледне какво му е пратено . Та даже се похвали в форума че е полирано.Това че си му пуснал една шкура не го полира поне да беше хванал некоя по-ситна.
(МАЙСТОРЕЕ...)

ПП. Астра двама да откажа от тоя майстор ще съм доволен
И като си правил студени зглобки,защо те не си го направи? И сега пистолета интересува ме стреляли? Или не стреля,кво е показваш оная цев бюджетната,с елипсата счупи се свредлото но вътре мисля и съм сигурен не е елипса? Та така или иначе тя не ти върши работа,с другата стреляш? Чешката цев,нали,и с нея ми показа групи,хич не са лоши що не вземеш да ги покажеш,като плюеш, наплуй ме яката? А за дотиквача еее ти вече тука малко приигра бил ми сложил и дотиквач в 4.5мм хахаха е аз съм кьорав и не видях,няма нищо,а от къде знам какво си ми пратил ли,ами аз съм от Еконт-а...така го разбери! Покажи групи де не само да плачеш, като жена,ще ти кажа нещо,тарикат мъж не писка ,хайде със здраве! Запомни го! Пс. за модератора, слагам вързано че не е в кофата? Тия може на някой друг да ги приказваш,но не и на мен! Та в крайна сметка плака,плака тука на колегите за какво,че не ти стреря пистолета ли или искаше да ти излезе 30-40лв е да де ама в някой друг живот! За това плака като женааа, ясно ми е вече,искаше да минеш тънката лайсна... Покажи групи,защото аз нали нищо не съм направил,и съм та излъгал само съм ти взел парите,без нищо да направя,ей ей ти какъв мазен курбан си и ти,си нямаш на представа !!!
 
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
Това вашето нищо не е. Аз преди малко над две години дадох 2к за поръчков приклад на най-големия "майстор" на приклади във форума.
Авансово плащане. После поиска още 300 лева.
Поръчката беше за приклад за Вайх 97.
Още чакам... и нямам приклад.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Устата ти е по голяма от мозъка,ама нали знаеш то Господ дава,Господ взима! И ако направиш това което аз съм го направил,апропо половината ,тогава можеш да приказваш? До тогава искам да вдигаш кунки... А които са ти харесали писаниците, сигурно и на тях нещо не съм направил,или не съм угодил...нищо че са ме молели е разбрал съм ги за това и не съм направил нищо за техните пушки... а за правописа писъх от тел,а извинявай,вие Паисий Х. ли сте? Със здраве! И да вдигаш кунките,а тия дето са та харесали правилно са ми казали колегите,благодаря им,мазни филии...
Аз не искам и няма как да направя това което си направил ти, защото след това не искам да си гледам никнейма и името в темата недоволни и измамени! Има една народна поговорка , че "никога не е късно да станеш за резил" , както във случая с теб! Относно кой, колко мозък има на втория етаж, всеки един от форума може да прецени сам за себе си.
 
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
За кого става дума, Бай Колю ? Това е сериозна работа!
Става въпрос за този майстор.
ПП - забравих да добавя, че ламината аз си го поръчах и платих, като му го занесох заедно с пушката.
Добре, че поне успях да си взема Вайха обратно.
Преди 8-9 месеца ми прати снимки на полуготов приклад. За 2,3к в кеш + ламинат за 380 лева - 6 снимки.
 

Attachments

  • 11.jpg
    11.jpg
    55.8 KB · Прегледи: 105
  • 12.jpg
    12.jpg
    52.7 KB · Прегледи: 105
  • 13.jpg
    13.jpg
    55.4 KB · Прегледи: 104
  • 14.jpg
    14.jpg
    47.4 KB · Прегледи: 104
  • 15.jpg
    15.jpg
    35.8 KB · Прегледи: 104
  • 16.jpg
    16.jpg
    58.4 KB · Прегледи: 105
Нагоре