Молба за мнение

Sol

Потребител
Според законодателството на държавата на продажба tx200/pro sport могат да бъдат със модератор или без,демек в шраунда може и да има елементи може и просто да е тръба.Не знам какво е законодателството в Гърция,но вероятно им е забрано да имат модери за това ти ги е пратил отделно.Pro sporta се зарежда трудно защото предвид целите на визията малко се зарежда против физичните закони и логика,по-на там си сложи 16дж. пружина,честито най-добрата и красива пушка,браво колега за избора!
Отново съм съгласен с теб. Вероятно пружината е около 19 джаула, по сметки (и по приритването:cool:) така излиза. Като изляза да прострелвам оптиката тези дни ще измеря скоростта (имам достъп до рогато хроно) с няколко вида чашки и тогава ще знам със сигурност.
 

Sol

Потребител
Сигурно предната лупа на оптиката му пречи на дупката дето се пъха чашката.
И това е така - даже е около половин сантиметър навътре - може да се види на снимката с оптиката. Но не е болка за умиране - ще я наглася. Пък и честно казано не очаквах тази оптика да е толкова дълга.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Сигурно предната лупа на оптиката му пречи на дупката дето се пъха чашката.
Точно по тази причина на моя AA Pro Sport сложих къса оптика
Отново съм съгласен с теб. Вероятно пружината е около 19 джаула, по сметки (и по приритването:cool:) така излиза. Като изляза да прострелвам оптиката тези дни ще измеря скоростта (имам достъп до рогато хроно) с няколко вида чашки и тогава ще знам със сигурност.
Точно 19 джаула идва пушката от гърка. Моята не съм я пипал. Тази мощност ме кефи.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
вече е свършено. Каквото, такова
Не,избора е перфектен,просто в това отношение Дианката е като "тенка Солунска девойка" лека, прикладиста и лесна за манипулация(чупещата се).Ако нещо решиш я откупвам...Не разбирам "проблема" с поставяне на чашка,може да има проблем единствено ако си левичар,без значение дължината на оптиката,гърка беше единствения,който преди предлагаше Армсове и за левичари,там и приклада и отвора е различен при тези пушки.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Честито колега, много да те радва пушката.
На мене никога не ми е пречела оптиката дори и над отвора на зареждане да се пада, ама аз съм свикнал с този тип зареждане от дълги години и не ми прави впечатление. Но е факт, че сега съм я вдигнал на шина, поради други причини.
Ето една снимка как ми седеше дълги години едната оптика.
1000008363.jpg
 
Последна промяна:

Sol

Потребител
Не,избора е перфектен,просто в това отношение Дианката е като "тенка Солунска девойка" лека, прикладиста и лесна за манипулация(чупещата се).Ако нещо решиш я откупвам...Не разбирам "проблема" с поставяне на чашка,може да има проблем единствено ако си левичар,без значение дължината на оптиката,гърка беше единствения,който преди предлагаше Армсове и за левичари,там и приклада и отвора е различен при тези пушки.
Не, не съм казал, че има проблем. Зареждам си я съвсем нормално - коментирахме само, че предната част на оптиката застъпва с около половин сантиметър задната част на порта - но това не пречи по никакъв начин на зареждането - порта е достатъчно голям. Но много е вероятно по-нататък ако ме ухапе комара да си взема някаква по-къса оптика... За откупуването - по-скоро аз ще си купя и Диана :no: :lol: ...
 

Sol

Потребител
Честито колега, много да те радва пушката.
На мене никога не ми е пречела оптиката дори и над отвора на зареждане да се пада, ама аз съм свикнал с този тип зареждане от дълги години и не ми прави впечатление. Но е факт, че сега съм я вдигнал на шина, поради други причини.
Ето една снимка как ми беше дълги години едната оптика.
View attachment 117182
Мерси, и аз се надявам да ме занимава с години... както казах, наистина няма проблем със зареждането - порта позволява даже и отстрани да пъхнеш съчмата. Добре са го измислили.
 
Нагоре