Моето видео

big_dragon

Редовен Потребител
st_beer написа:
Всичко се прави с цел забавление ;) ;) ;)
Бирата не ми тежеше понеже не пия никакъв алкохол ама аз не можах да понеса Жорката кагато почна да реди кенчета с фанта и я изпихме ;) ;) ;)

Ако пък каяците ви тежат си вземете помощници...

buggyd.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Да съживим малко темата ;)

Ето как един изстрел може да "мамата" на цялата мишена :mad:
 

dinkata

Редовен Потребител
lynx написа:
Това някакъв снаряд ли долетя? :eek: ???

Май е стар трик с ловен патрон, на който са изкарани съчмите и барута и е само по капса :)
Но нека родоначалника на идеята да сподели най - добре ;) ;)
 

staif

Редовен Потребител
dinkata написа:
lynx написа:
Това някакъв снаряд ли долетя? :eek: ???

Май е стар трик с ловен патрон, на който са изкарани съчмите и барута и е само по капса :)
Но нека родоначалника на идеята да сподели най - добре ;) ;)

май въобще нищо не му е изкарвано ;) освен съчмите през цевта..според мен са ситни..
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
dilom08 написа:
е на тва се казва 16-ка...................

Милен Николов написа:
Какво, беше това бре граната ли. Така нямам акъл, то хептен излетя :lol:

Ще ви дам аз една 16-ка и една граната...
Кога успяхте да ми заредите чашкоуловителя бре мискини такива... ??? :eek:
Човек да не иде да се облекчи ;)
 

didarai

Редовен Потребител
Това с наличието на две теми(твоя,моя,наша...) за видео и фoтото.....не ми се вижда изпълнено със смисъл,ама....нали е мое видеото та го поствам тук.
Малко стрелба с ЦФХ-са:

Gamo CFX - custom , target shooting

С ъпдейт ;)
 

didarai

Редовен Потребител
Air Arms Pro Sport shooting 49 metres small targets and me explaining my own shooting technique.mpg

Гледайки този клип , за пръв път си дадох сметка колко е важен всеки елемент от изграждането на правилната стойка , за да се осигури максимално възможната (за мен и всеки друг) стабилност на пушката за евентуален точен изстрел . Той също така почти ме убеди ,че решение на моите проблеми със стрелбата с пружинни пушки е показаната АА ПроСпорт.Бях на крачка от закупуването на такава втора ръка , когато си дадох сметка , че колкото и да е добра , с нейният конвенционален приклад и моята ниска подготовка и рехава стрелба , няма да постигна много повече от колкото с предходните си пушки.Реших , че за приблизително същите пари , ще взема нов ЦФХ , ще му направя ФТ приклад и всичко останало което може да ми даде и минимално предимство , пред "конвенционална" пружинка.
Днес се отвори пролука във времето за да се пробвам най-после , като колегата от клипа , с моята пушка.Стрелях на 50 м. мерени с рулетка(по права преди клипа) , от ФТ поза.Не се получи разбира се от първият път идеално( от третия...от третия :quiet:) , тъй като имам проблеми със стабилността на стойката и особено с носещият тежестта крак , а и за пръв път опитвам малки цели на такава дистанция , но мисля клипа доказва , че не съм направил грешно решение , като пуснах ПроСпорта да си отиде .

Gamo CFX-custom 50 m. range
 

st_beer

Редовен Потребител
Тази вечер при разходката ни с моята съпруга край реката и наличието на апарата в ръцете ми направих един страхотен фото лов. Популацията на нутриите както и на юрдеците в реката е станала доста голяма. Желая ви приятно гледане и не стреляйте по мониторите ;) ;) ;)

Фото лов р.Тунджа
 

dinkata

Редовен Потребител
Златна Тунджа ейй ... да ти пикам на умрялата Марица ! ;) ;) :cheers:
 

dilom08

Редовен Потребител
Много злодей ходят по Марица, няма нищо странно, че е мъртвило
 

didarai

Редовен Потребител
Имах намерение да съчетая полезното с приятното и да разходя ЦФХ-са по Бонсовите поляни ,но след отговора към Пламен(Архитекта) се отказах да го возя до София.Отдадох се на други страсти обаче :crazy:

I love the 90s BG Nana in Sofia-lonely

I love the 90s BG - 2 Unlimited in Sofia

Беше уникален неповторим купон :music:
През седмицата ще кача и клипове от апаратчето(от телефон,на тъмно и на 7 м от колоните....толкова) и такива на Nana и Snap, но няма да давам нови линкн

Сложих по-гледаемите , но в страни от тях излизат резултати с по-добро качество.
 

Attachments

  • DSC05388.JPG
    DSC05388.JPG
    382.9 KB · Прегледи: 65
  • DSC05421.JPG
    DSC05421.JPG
    1 MB · Прегледи: 83
  • DSC05414.JPG
    DSC05414.JPG
    460.6 KB · Прегледи: 69
  • DSC05318.JPG
    DSC05318.JPG
    408.9 KB · Прегледи: 79
  • DSC05345.JPG
    DSC05345.JPG
    430.4 KB · Прегледи: 96
  • DSC05354.JPG
    DSC05354.JPG
    381.2 KB · Прегледи: 88
  • DSC05367.JPG
    DSC05367.JPG
    380.6 KB · Прегледи: 96

st_beer

Редовен Потребител
Ето я най-накрая нашата нова придобивка на първото си плаване. За съжаление другото място е празно за сега. Пасажерката издържа точно 5 мин и пожела да напусне каяка. Надявам се скоро да преодолее страховете си и да споделяме каяка заедно.

http://youtu.be/krTFBPNFyGo

освен страха от водата трудно и понася и това ;) ;) ;) ;):
 

tzocho

Потребител
Вери найс, ... Честито! :)
Много разходки и приключения с него и пасажерката ти желая! :cheers:
 

dwado

Потребител
И аз да се запиша - със суматрата си поиграх срещу една диня и срещу една армейска каска
снимано е на 420 кадъра/сек със Casio EX-FH25
(може да снима и на 1000fps ама много сваля качеството и пак не хваща проектила)

http://youtu.be/-5OJ-zYGBBs

http://youtu.be/Wl9FFGDz74M

p.s.
към динята беше подходено с нужното уважение и беше употребена по предназаначение ....
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Сложи камерата от страната на проникването - ще е по интересно. Браво за клиповете !!!
 

dwado

Потребител
CaMyPau написа:
Сложи камерата от страната на проникването - ще е по интересно. Браво за клиповете !!!

скоростното видео си е цяла наука - трябва статив, осветление, заден екран за фон и т.н. аз фотоапатата го бях сложил на един камък на около 2м от мишената ...
 
Нагоре