Мероприятия за 2016г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Вече ми минаваха мислици дали да възродя Ботево, да ви изкарам едно показно... Ще помисля още, дали сте го заслужили :)
И в Ботево никога нямаше двудневни, само 3+ дневни :) винаги имше гости от четвъртък и до неделя :)

Е това да се чува. Радвам се, че ще се възроди нещо хубаво. Щом трябва ще се постараем да заслужим това събитие.
:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Копринка е бинго за срещи с приятели . Ако се направи и пролетта ще е супер . Или нещо подобно , на подобно удобно за всички и евтино място .
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Копринка е бинго за срещи с приятели . Ако се направи и пролетта ще е супер . Или нещо подобно , на подобно удобно за всички и евтино място .
Любо не знам дали ще иска и пролетната да организира тая година да спаси нещата.
Което между другато не пречи да се разберем за удобни дати тука и да си я организираме сами, ако има желаещи де за :rambo:и:cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ако не се организира Пролетна Национална среща от някого(както се очертава), и аз съм за една Копринка!:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Кво ще става на Копринка :D
Ама сериозно ли няма да има НС в Русе ? Просто не чета в близкия месец и половина много форума само определени теми поглеждам набързо, че си имам други грижи и все още съм без кола, че все не мога да си намеря (кола) каквато търся в региона ама на края ще се метна на някоя и да свършва тая мъка.
Ще ви помоля ако наистина ще става нещо тука поне да ме ориентирате за някакви дати да видим ще бъдат ли свободни и в хотела, а там си е моя грижа да проуча свободни ли са ;) Дано все пак се подредят нещата за Русе, много ще ми е мъчно ако пропуснем тая дестинация :'(
 

andi

Редовен Потребител
Което между другато не пречи да се разберем за удобни дати тука и да си я организираме сами, ако има желаещи де за :rambo:и:cheers:
Ако е за трите неща желаещи ще има ( скара , винце и лафче) . Но ще трудно да намерим такова място като Копринка , където ще ни разрешат да разпънем стрелбището на по 10 метра от колите , масата и от леглата . Че и маси и столове и навес ще ни дадат да стреляме .
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Любо,ако Русенци не обявят намерение за пролетна национална в близко време, ти ще си човека -потърпевшия:p
 

andi

Редовен Потребител
Любо , не сме правили пролетна Копринка .
Не ти ли е интересно как ще е ?
Като е по-топличко и зелено и семействата ще дойдат .
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Любо,ако Русенци не обявят намерение за пролетна национална в близко време, ти ще си човека -потърпевшия:p
Определено потърпевшия ще съм аз, бая ще има да ме черпите 2 дена няма да мога да се осъзная къде ще съм след това :D:D :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
То да се съберем па черпявката е лесна. Ако има Копринка аз съм от петък там.
 

ininia

Потребител
ФТКС
На Ботево е не по-лошо от Копринка.Братушката прави прекрасна организация е мястото е идеално.Който е ходил знае.
Ботево,Копринка и Русе-орехите са най-идеалните места за национална среща. Е, и Узана,ама там е много трудно.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Миша, казвам го пред всички. Много ми допада Ботево, знаеш го. Та ако решиш, звънни възможно по рано за да си планувам отпуск и да дойда да помогна от по-рано...
Монтана също е разкош.. Също много ми липсва.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Момчета, един колега ме попита тази пролет какви мероприятия има .
Отварям и има само един Белиш обявен както си трябва - с отделна тема с дата , и тема с въпросителни за Пловдив .
Нищо друго конкретно обявено . Четох , четох и не разбрах Пз ще има ли , и какво и кога ?
И ако ще има някъде нещо , не трябва ли да обявява с отдела тема ? За да може още като отвориш "мероприятия" и видиш заглавията , да се ориентираш ?
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Аз съм за една среща в Русе(,че ми е най-близо).Имаме,обаче,лек технически проблем-обновяваме инвентара.Не е бивало от 2008 да ви съберем на среща без поне 2х30 хфт или фт.Ако сте навити за НС без състезателна част ,за мен и всички русенци ще е ОГРОМНО удоволствие.Казвате и боцвам дати!
 

praetorian

Редовен Потребител
Боди смело!Аз не мога да си представя Пролетна национална среща, която да не е в Русе!Палатки, зеленина, вечерния огън, невероятната компания.....
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз съм за една среща в Русе(,че ми е най-близо).Имаме,обаче,лек технически проблем-обновяваме инвентара.Не е бивало от 2008 да ви съберем на среща без поне 2х30 хфт или фт.Ако сте навити за НС без състезателна част ,за мен и всички русенци ще е ОГРОМНО удоволствие.Казвате и боцвам дати!
ОЛЕКНА МИ! Кво чакате бе?!:no::no::no:
 

sts1969

Редовен Потребител
С огромно удоволствие бих дошъл независимо от това дали ще има състезателна част или няма да има, даже съм си купил нова палатка специално заради Русенската среща. :D
 
Нагоре