Магазини за въздушно оръжие в република Турция

Drifter

Новодошъл
В Одрин имаше карбонов,обаче в кал.5.5 ММ.запазил съм за мен един черен в 6.35. ММ.Утре вечер мога да кажа има ли друг Биг Макс.

Еха супер! Нямам предпочитания дали да е карбонов или черен, само да е 6.35. Ако може да се вземе от Одрин ще е чудно :)
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Еха супер! Нямам предпочитания дали да е карбонов или черен, само да е 6.35. Ако може да се вземе от Одрин ще е чудно :)
Сега се връщам от Одрин.Има и за теб БихМакс!В момента имат няколко 6.35 и 5.5мм.

Уморен съм и ме чака маса.Утре ще разкажа и за Зеон и за други пушки!

Добрутроооо!Както казах в петък ходих до Одрин.Специално заради новата пушка-ЗЕОН се отбих в магазина.Питам ги що няма да има 4.5мм ?Те викат,че не са ме разбрали какво съм им писал,щяло да има и 5.5 и 4.5. ММ.Поръчах от двата калибъра и питам кога?Чакат до края на седмицата или най късно десет дни.Купих предварително поръчани две пушки,те ми пишат фактурите и аз си тръгвам!Като минах митница се обадих на единия човек поръчал пушка да ме чака до Сливен(той е от там).Срещаме се и се оказа,че ЕГН на фактурата е сбъркана една цифра!Умрях си от яд!Седа ще ходя да пишем нова фактура-загуба на време!Как съм недогледал,не знам.Случва се.Ще чакам новите пушки и ще ходя.
Приятен ден от мен!Аз съм на работа в момента!

Нещо да добавя за ЗЕОН-а.За тези които ще купуват от Турция.Може да има проблем на митницата ,ако попаднем на стриктен митничар!По цена пушката надхвърля 300 евра и може да се заядат.Какво трябва да се прави-вие се сещайте!
 
Последна промяна от модератор:

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Ходих днес извънредно до Одрин.Заради онази фактура,която ми бяха сбъркали.Оправиха грешката и ми казаха,че утре чакат доставка на ЗЕОН-и.Аз моите ще мога да отида и взема в края на седмицата(сега ще има само 5.5 ММ).Другата седмица очаквам и 4.5 ММ.Сега сядам да вечерям после почивка!Като взема ЗЕОН,ще пиша и снимам.Лека вечер!
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Добър ден.Току що ми се обадиха от Одрин.Докарали са ЗЕОН-5.5.Цената на Рексимекс РП е вдигната от завода!С колко?Ще разбера като отида!Доколкото разбрах ще има някакви промени в цените-почнаха да мрънкат,че с договорките ни ще има изменения на цените!Ще видим!
 

Jorom

Редовен Потребител
И аз очаквам вдигане на цените....на Крал по- специално.
При запитване мин.седмица за Крал Кнайт Дървен приклад с три цеви, от Крал са поискали 7000тл, при цена в Кралсторе 5,600...Тея работи ги правят преди предстоящо вдигане на цените ми се струва.
Тези дни ще ходя до комшиите, отпаднаха ли напълно тестовете за коронавирус на границата с Турция , или не?
 
Последна промяна:

naskocy

Потребител
И аз очаквам вдигане на цените....на Крал по- специално.
При запитване мин.седмица за Крал Кнайт Дървен приклад с три цеви, от Крал са поискали 7000тл, при цена в Кралсторе 5,600...Тея работи ги правят преди предстоящо вдигане на цените ми се струва.
Тези дни ще ходя до комшиите, отпаднаха ли напълно тестовете за коронавирус , или не?
Към България искат, тоест като се прибораш.
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
И аз очаквам вдигане на цените....на Крал по- специално.
При запитване мин.седмица за Крал Кнайт Дървен приклад с три цеви, от Крал са поискали 7000тл, при цена в Кралсторе 5,600...Тея работи ги правят преди предстоящо вдигане на цените ми се струва.
Тези дни ще ходя до комшиите, отпаднаха ли напълно тестовете за коронавирус , или не?
Комшиите не искат нищо!Когато влизаш в БГ ти искат тест или сертификат-влизаш в Европа!!!До сега се карах с Одрин!Взели са само шарени Ефекто Зеон!Не са взели чисто черни ,които са 500 лири по евтини,а само маскировъчно нашарени!Дигнаха ми цената !Ще видя кво правим като отида!
 

venciru

Редовен Потребител

llcoolj

Редовен Потребител
Комшиите не искат нищо!Когато влизаш в БГ ти искат тест или сертификат-влизаш в Европа!!!До сега се карах с Одрин!Взели са само шарени Ефекто Зеон!Не са взели чисто черни ,които са 500 лири по евтини,а само маскировъчно нашарени!Дигнаха ми цената !Ще видя кво правим като отида!
Колега, като поръчваш ПЦП-та от тия в Одрин цветовете не ги ли уточнявате? Или купувате, какво има налично в магазина им?
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Колега, като поръчваш ПЦП-та от тия в Одрин цветовете не ги ли уточнявате? Или купувате, какво има налично в магазина им?
Уточнявам!Изрично за Зеон казах да е черна!Те какво са поръчвали не знам ,ама имат само камуфлажни.Никога не купувам кво,да е!
 

llcoolj

Редовен Потребител
Уточнявам!Изрично за Зеон казах да е черна!Те какво са поръчвали не знам ,ама имат само камуфлажни.Никога не купувам кво,да е!
Тогава казваш, че си поръчал друг цвят и си чакаш поръчката! За мен такива грешки са непрофесионални и недопустими!
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Не разбирам в какво ме упрекваш?Аз да не спя с продавачите в едно легло,че да знам какво са поръчали!Сега ми казаха.Това е!
П.П.
Отивам да си режа вените!
 

llcoolj

Редовен Потребител
Не разбирам в какво ме упрекваш?Аз да не спя с продавачите в едно легло,че да знам какво са поръчали!Сега ми казаха.Това е!
П.П.
Отивам да си режа вените!
Къде видя да те упреква някой за нещо ;) Удари няколко валериана, че да не си ги срежеш наистина :D
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Къде видя да те упреква някой за нещо ;) Удари няколко валериана, че да не си ги срежеш наистина :D
Яд ме на тез комшии!Няма проблем колега.Реших да отида и лично да ги видя,може би си струват 500лири отгоре.Поне ще ги науча комшиите да псуват като Стоичков!
 

Jorom

Редовен Потребител
Най-накрая ще отида да го видя тоя магазин в Одрин...
Има ли пълнители за картечни газови пистолети с 25 патрона в него или друг маг в Одрин? Примерно за Зораки 925, и др, на мен ми трябва за Retay PT26 full auto..знам че full auto оръжията са забранени там, затова си имат semi auto версии на автоматичните които произвеждат само за износ. Надявам се пълнителите с по25 патрона да не са само за износ и да се продават и на вътрешния пазар.
 
Нагоре