МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

robo1

Потребител
Най после мишена с хамито.Другата половина е стреля Наско та затова е изрязах.Забравих-без задна подпора.
 

Attachments

  • DSC01403.JPG
    DSC01403.JPG
    573.2 KB · Прегледи: 221

lynx

Редовен Потребител
Честито Робо! Най-накрая я направихте пущината! ^-^
Мишената е отлична и май е време да се увеличи дистанцията за стрелба.
Иначе не е интересно, почти всичко е десятки! ;)
:cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Здрасти dilom08,

Трябва да си призная, че имам опит от България с .22LR така че не съм новак в стрелбата по принцип. Затова може би това не е много добро постижение - чакам stelibg да коментира. Иначе с въздушна пушка съм стрелял преди години - китайска пружинна, преди да имам тази, с която съм прострелял мишената.
Интересно ми е колко изстрела има в мишената на 40 метра и 8 крачки и колко е групата.

До колегата robo1 - мишената изглежда впечетляващо! Това стрелба на 25 метра ли е и каква позиция е използвана. Също искам да попитам колко е мощна пушката. Знам че повечето колеги стрелят с много повече от 16 джаула.
 

andi

Редовен Потребител
Робо , след тези мишени няма какво да се оправдавате с Наско :bravo: :bravo: :bravo:
Елате в Бургас, и Николай и дядо Данчо ще имат мноого сериозна конкуренция във ваше лице !
ПП. Любо , поздравления от Пловдив !
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Днес за пръв път реших да стрелям бенчрест на 25м за резултат (освен по състезанията, на които съм участвал).
Времето не беше благоприятно. Вятър на леки пориви и издухване на чашката от порядъка на до 20-25мм от правия път (ляво дясно) и около 6-10мм по вертикалата (нагоре и надолу).
С цел опознаване на вятъра и теченията, които се образуват оттатък реката, пуснах 20-ина истрела. За ветропоказател използвах лентичка от черен найлон :wall: (окапаха ми очите). Оказа се, че черното е вероятно най-неподходящия цвят за тази цел. Сливаше се с околната среда и аз както съм леко недоскив на далеко, картинката се допълни по "най-добрия начин" ;)
Сесията от 25 изстрела я изпълних за около 22 минути.
 

Attachments

  • DSC05934a.jpg
    DSC05934a.jpg
    624.3 KB · Прегледи: 210

njatanasow

Редовен Потребител
БРАВО БОЖО,направо нямам думи, :bravo: :bravo: :bravo:

ПП. Прави го по често и току виж ти харесал и бенчреста ;)
 

piperov_pipi

Потребител
Стрелба от маса БР 25м. след успешния ремонт на FWB 601 от Жоро /Перил/...
 

Attachments

  • DSCI0151.jpg
    DSCI0151.jpg
    1 MB · Прегледи: 150

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Тази вечер набързо спретнах 3 мишенки колкото да не губя форма. От маса на 25м.
 

Attachments

  • 25m-60411.jpg
    25m-60411.jpg
    823.7 KB · Прегледи: 93
  • 25m-60411-2.jpg
    25m-60411-2.jpg
    305.3 KB · Прегледи: 96
  • 25m-60411-3.jpg
    25m-60411-3.jpg
    221.6 KB · Прегледи: 102

ilian

Потребител
Малко да увеличим дистанцията ;),100м
Или асана не може повече,или аз не мога ???
Чашките жсб 1.17г,скорост 270мс
Вятър на пориви,ту пълно затишие при което флагчето не мърдаше,ту стоеше хоризонтално на ляво :eek:
Това са всичките мишени от днес,но и друг път резултата е бил подобен.По някога можеби се дължи и на късмет са ставали и групи около 30-40мм,но това което съм снимал е средния резултат.Няма да коментирам резултат при силен вятър(тогава е игра на тото ;))
 

Attachments

  • Picture 226.jpg
    Picture 226.jpg
    37.5 KB · Прегледи: 130
  • Picture 227.jpg
    Picture 227.jpg
    36.5 KB · Прегледи: 131
  • Picture 228.jpg
    Picture 228.jpg
    35.6 KB · Прегледи: 135

njatanasow

Редовен Потребител
Робо добра мишена :bravo: :bravo: :bravo:
А ти можеш ли да познаеш колко чашки са минали през тази дупка,в отгатването могат да се включат и друге колеги (без Бургаската група защото те знаят отговора :) )Наградата е пипие по избор,черпя при първа среща.Успех :D :) :cheers:
 

Attachments

  • IMG_0344.jpg
    IMG_0344.jpg
    431.2 KB · Прегледи: 173

robo1

Потребител
Немога ,ама нали 16ките не стреляме за група .А и незнам отвора колко е?
 

njatanasow

Редовен Потребител
Динка много студено :)
Робо небързай толково,а аз защо разбрах от Жоро че и 16 дж. ще стрелят за група три опита по пет изтрела и се зачита най добрият опит.
 

Milen

Потребител
Браво Ники! Те така да се представиш и в Пловдив на състезанието! :bravo:
 

piperov_pipi

Потребител
Много студено Любо, но ако внимателно четете и изпълнявате това, което пиша за прецизната стрелба ще се научите да стреляте като чичо си Ники. Пък, нищо чудно да се пръкне и някой талант... :)
 
Нагоре