МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Първото и най-важното е да повярваш сам че го можеш!
След това да потренираш здраво и да се подготвиш!
И накрая трябва само да го докажеш, че го можеш! На себе си.
Това е достатъчно...
 

Dominus

Редовен Потребител
Требе си, требе си. Вяра имам ама само тя не стига. Требе си салам Санчо. Само с ляб не става.
 

Dominus

Редовен Потребител
Тази сутрин направих опит за БР 50м., но нещо не ми се получава. Не можах да вържа 220т. И за да е картинката омазана и някво ветренце участваше, което така и не можах да разбера. Повече няма да се пробвам.
 

Attachments

  • _IMG_000000_000000.jpg
    _IMG_000000_000000.jpg
    340.5 KB · Прегледи: 70

dberov

Редовен Потребител
Това не вярвам да е от маса с предна и задна опора.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Това не вярвам да е от маса с предна и задна опора.
А ти пробвал ли си с 16J пушка на 50 метра със вятър каква е забава :D Мишената не е лоша, ако вятъра е бил променлив, и се е стреляло без ветропоказатели, а не вярвам Павката да използва такива неща :D
По някой път при по-силен вятър, но в една посока е по предвидим и се получават по-хубави мишени, ситуации безброй в интерес на истината.
 

dberov

Редовен Потребител
Разбира се че съм стрелял, имах АА S400 а колко добра стана след доработките можеш да видиш от долните мишени правени при лек ветрец но на 23 метра, пробвал съм на различни дистанции иначе не бих писал наезуст.
Павката споменава за ветренценце, ама то има вятър и вятър, при силен но постоянен вятър правя по добри мишени от колкото при слаб и въртоглав дето си мени посоката и силата...

CIMG3202.JPG CIMG3199.JPG
 

sts1969

Редовен Потребител
Тази сутрин направих опит за БР 50м., но нещо не ми се получава.
За 50м. мишена с 16J и ветрец...си е доста добро постижение. :cheers:
Мите, разликата м/у 25м. и 50м. при 16J е от небето до земята. Няма нищо общо с коравият ти Крикет, на 50м. при слаб вятър си щастлив ако уцелиш черният кръг на БР мишената. :no:
 

lynx

Редовен Потребител
Мишената е идеална, всички попадения са вътре в кръгчето.
Това е все едно да целиш железен лев от всеки път на 50 метра от ФТ поза, че даже и ветрец имало.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ако стреля от ФТ мишената ще е дост по-добра...
Болшинството от хората /и аз самия/стрелящи само ФТ правят по добри групи от присъщата им за стрелба поза, от колкото от маса. Със всичките му там салтанати... И това според мен е напълно нормално и обяснимо.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ако стреля от ФТ мишената ще е дост по-добра...
Болшинството от хората /и аз самия/стрелящи само ФТ правят по добри групи от присъщата им за стрелба поза, от колкото от маса. Със всичките му там салтанати... И това според мен е напълно нормално и обяснимо.
Ще си признаете ........:p:cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Павка то за 50м от фт поза си е супер.
Повечето изтрели са си свалени мишени.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Тренирай, тренирай адаш, че някой трябва да ни отсрами на европейското. като ти гледам мишените спокойно може да бъдеш капитан на отбора.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ти ако ми видиш стрелбата прав няма да искаш да си в отбора.
 

andi

Редовен Потребител
казах ви преди време за прав да ви погледне няколко пъти треньор по спортна стрелба . За Пловдив можеше да предложа , може би и за София.
 

dberov

Редовен Потребител
казах ви преди време за прав да ви погледне няколко пъти треньор по спортна стрелба . За Пловдив можеше да предложа , може би и за София.

Че да ги погледне треньор де, може да научи нещо ново :lol:
 
Нагоре