Избор на пистолет

Gadnqra

Редовен Потребител
Наистина е кютюк. Но е много по-мощен. Иначе и на мен не ми се вписва в представите ми за пистолет. Реално си е малка пушка.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Колегата трябва да прецени повече пистолет или повече пушка иска,мощност и преди всичко бюджет,вариантите за избор са десетки!
 

Niki

Редовен Потребител
Два пъти по скъп от Артемис 800R ,но еднаква мощност,няма СМ,тая заглушена е пунта Мара,с модер и преходник ще наближи 800лв.
 

Niki

Редовен Потребител
Ако имаш около 1300лв си вземи Бенджамин Мародер,красив,лек,многозаряден,наличие на приклад.Около 30дж.
 

shaman

Редовен Потребител
Както са написали колегите - Бюджетно решение е PP800R (само пистолет).
CP2 - пушко-пистолет (с приклад и 2 цеви), но е CO2 - тук мощност въобще не се търси, но пък липсват главоболията с пълнене
PP750 - приятно пистолетче с приклад, но вече отиваме на над 500 лв.
 

Дон Мирон

Потребител
Ако имаш около 1300лв си вземи Бенджамин Мародер,красив,лек,многозаряден,наличие на приклад.Около 30дж.
Благодаря за предложението и със сигурност бих го обмислил ,но не мога да открия нищо свързано с това което ти ми описваш,моля за още малко помощ ....къде може да го видя
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Последна промяна:

Дон Мирон

Потребител
Както писах по горе ,че
Благодаря на всички за помощта да направя информиран избор и мисля че вниманието ми се насочва към

Puncher PCP NP01 Synthetic "Kral Arms"​

Днес вече имаше КЕШ,фактуриране и попълване на бланка за КОС,..........Още веднъж искам да благодаря на всички чели и писали по темата и най вече на Ники от РУСЕ Защото аз си бях харесал пищова,той каза че може да го сръчка от тук от там и да подобри нещата на мен ми бе достатъчно.............. и така,най вероятно като много хора ще мина в режи /апетита идва с яденето/и ще вдигна нивото,но засега ми предстои избор на бързомерец,бутилка ,защо не и компресорченце ,може би заглушител и други ,очаквам мнения и конкретни предложения
 

t.marev

Редовен Потребител
Темата е изчерпена и моля за преместването и в архивни
Не е изчерпана.....Ти може и да се се купил пищова, но традицията повелява, да споделиш впечатления, предимства недостатъци /от твоя гледна точка/ някоя снимка или може би ревю.......Не бързай да се измъкваш така лесно!
 

Дон Мирон

Потребител
Не е изчерпана.....Ти може и да се се купил пищова, но традицията повелява, да споделиш впечатления, предимства недостатъци /от твоя гледна точка/ някоя снимка или може би ревю.......Не бързай да се измъкваш така лесно!
ОК ,щом казваш тъй да е.Първата кутия 250 замина на стрелбище.....за сега резултатите са повече от спорни/не на ВО а на зад въздушното устройство/но по принцип засега играчката ми харесва и си върши това заради което съм я взел.............да си почивам докато се занимава с нея.Обмислям и търся решение за бутилка....минимално колко L /във връзка с разнасянето на сам и на там/ , каква да е....200 или 300 бара,материала не е за пренебрегване изобщо по въпроса с въздуха очаквам и се надявам на съвети от реалността за които благодаря
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Бутилката, задължително трябва да е с 300 бара работно налягане. 450 бара тестово.
 

valcholakov

Редовен Потребител
Здравейте колеги, някой да сподели мнение и резултати за Benjamin marauder пистолет
 
Нагоре