Избор на пистолет

Дон Мирон

Потребител
Здравейте ,ако има по зле от начинаещ,аз съм един от тях и като такъв имам нужда от съвет при изборът ми на ...............пушко/пистолет между

Въздушна пушка кал. 5,5 mm Puncher PCP NP01 Synthetic "Kral Arms",HATSAN JET 2 PCP , калибър 5.5 / 6.35мм и още нещо по ваше предложение.......​

PS С напредването на възрастта цената на играчките ни ...................рязко се вдига:rolleyes:
 

apapazov

Редовен Потребител
За този пистолет правилният калибър е 4.5мм. Не виждам как ще си по голям гъзар в 5.5. Плюс това в 4.5 има вече и тежки чашки, а и слъгове.
 

Niki

Редовен Потребител
Най доброто решение е Артемис 800R,супер бюджетен 390лв ,а мощността е достатъчна,върви си с модер,многозаряден.
 

Hidden

Редовен Потребител
Най доброто решение е Артемис 800R,супер бюджетен 390лв ,а мощността е достатъчна,върви си с модер,многозаряден.
Да, не е лош пистолет, но резервоарът му е малък и трябва да се пълни на около 6 изстрела.
 

Дон Мирон

Потребител
Благодаря на всички за помощта да направя информиран избор и мисля че вниманието ми се насочва към

Puncher PCP NP01 Synthetic "Kral Arms"​

Gadnqra писа че можело да се пипне и надявам се да ми е удобен да правя групи по 10 в мишена ......снимка на тъщата на произволно разстояние........неведоми са пътищата:rolleyes:
 
Нагоре