ИМАМЕ ХАЛЕ

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Неделя, 28.12 го дават все още свястно, макар и хладно и вятъра няма да е като днес.
Та нещо като изпращане на старата с пожелания за новата към обед?
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Неделя, 28.12 го дават все още свястно, макар и хладно и вятъра няма да е като днес.
Та нещо като изпращане на старата с пожелания за новата към обед?
Някъде след 13.00 сме се разбрали.
Вземи газовата горелка.
 

azzaro

Потребител
Аз си мисля да спретнем една малка национална среща направо :cheers:,като гледам пушките отново няма да ни трябват!
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Аз нося маса, пържоли и вино. Пушка не. Ше нося пищова ;) и петьо да докара линейката just in case :rambo:
 

5ko

Потребител
Понеже получих забележка за неизвинени отсъствия да докладвам:намирам се пд пампорово на една вила от 24 .12 И НЯмам сили да слезна до Пловдив.МОЛЯ дабъда извинен до 04 .01
 

йонко

Потребител
Понеже получих забележка за неизвинени отсъствия да докладвам:намирам се пд пампорово на една вила от 24 .12 И НЯмам сили да слезна до Пловдив.МОЛЯ дабъда извинен до 04 .01
А аз сам си пуцам на Хайдушки Поляни.
 

azzaro

Потребител
Знаеш ли колко трудно беше да се справим с 8 кила месо 6 човека ,добре че беше Andi да помогне че иначе щеше да остане и за група гладни мангали ! :cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Стана страхотно изпращане на годината. който не дойде сам може да съжалява. :) и все пак останаха пържоли. надценихме се малко.
 

azzaro

Потребител
Следващия път ще направим посрещане на новата година! Въглища има много само да видим мръвката от къде ща дойде,може някое диво прасе Диан да донесе!
 
Нагоре