ИМАМЕ ХАЛЕ

5ko

Потребител
Не се ли уморихте от това празнуване. Малко стрелба и добра приказка на ви ли липсва.
 

5ko

Потребител
Ако някой от колегите от пловдивската група има желание да притежава ПЦП кал 4.5 21j със сгъваем приклад да ми пише на лични
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
Предлагам утре да направим една генерална тренировка преди състезанието в Пазарджик.
 

azzaro

Потребител
Нямам нищо против,някъде след обяд към 13,30-14 часа.Гледам че за състезанието се говори за дисциплина цър-пър на нея ще правим ли тренировка?????
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Да не звъня на всички,то не че сме много ама да питам някой да му се разхожда до Троян за неделя 18.05
 

angelmr

Редовен Потребител
Днес има ли желаещи? Още не съм имал възможност да го видя а е време. Само не знам в колко часа ще съм там.
 

angelmr

Редовен Потребител
Ние с нашия график бяхме там и малко преди 1 на малкия взе да му се приспива и се прибрахме.
 

azzaro

Потребител
Утре както всяка седмица около 16,30-17,00 на халетата.Ако не става времето за :rambo: може поне по :cheers:!
 

Gev

Новодошъл
Здравейте, :)
Ако приемате нови членове, с най голямо удоволствие ще се присъединя към вас. :rambo:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ще намина и аз към 16ч. Смятам да смемя въздуха в резервоара на Щурчо, че от 2 месеца не е излизал от куфара. ;)
 
Нагоре