Есенна Национална среща яз.Копринка'20-21.10.2012

dinkata

Редовен Потребител
dep_4440413-Time-to-Party---Clock.jpg


Тва време все пооо - бавно и пооо - бавно върви ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Дългоочаквания Ден дойде! :) След малко тръгваме и нека Силата бъде с Нас! :stickfight:
 

big_dragon

Редовен Потребител
:banana: :banana: :banana: И ние с Миро се засилвамееее.... :dogrun: :dogrun: :dogrun:

Очаквайте ни. :rambo: :rambo: :rambo:

И времето е наше:
 

Attachments

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    83.3 KB · Прегледи: 32

Карлсон

Потребител
От сърце ви пожелавам да си изкарате супер весело и много десетки по мишените, :cheers: дълбоко съжалявам че не мога да присъствам... :wall: В неделя около обед ще прелетя над вас или около вас със самолета от Франкф Майн до Бургас, моля целете се само по наземните мишени... ;)
 

ангел иванов

Потребител
Невроятно време-истинска златна есен,супер място за стрелба,страхотна рибена чорба и агнешки дреболии по оконите ресторанти,наздраве на big dracon @anibis,и страшно много хора.Сигурно с децата бяхме над 100 човека.И това се получи заради липсата на каквито и било състезателни елементи,ФТ НФТ Нфт Бенчрест Варминт и на майка им ...ката тем подобни.По добре да ги няма.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Прибрахме се по живо по здраво и натоварени с много положителни емоции.

Да благодарим на Любо за това,че се престраши и каза "ХАЙДЕЕЕЕЕЕ" :bravo: :bravo: :bravo:
Мястото за стрелба беше подбрано добре е си личеше как участниците, уважавайки се един друг се включиха в подреждането и събирането на мишените. Личеше си опита и рутината, натрупани от колегите с годините.
При едно от преброяванията на възрастните участници, практикуващи нашето хоби, цифрата беше 50.
Снощи по едно време залата ни отесня... :cheers: :cheers: :cheers:
Аз съм голям оптимист за развитието на традиционните срещи от такъв характер.

ПП С нетърпение очаквам и материалите от колегите със снимачната техника
 

bor1968

Потребител
И аз се прибрах положително зареден.
Радвам се че се видях с всички вас.
Адмирации за Любо. :bravo:
:cheers:
 

Di_mitar

Потребител
Привет от Ямболската група, и ние се прибрахме живо здраво и безавариино :)
Адмирации за организатора на това събитие, всичко беше на ниво, мястото беше подбрано според нуждите на всеки присъстващ, имаше за стрелба за разходки за деца и кучета :yes:.
Лично аз се радвам че успях да присъствам на тази среща и да се запозная с доста хора :cheers:
Надявам се тази традиция да се запази дълги години и дай боже нашата група един ден да напрви такава Национална среща :bravo:
 

Вячеслав

Потребител
Срещата беше изключително непринудена и това я направи наистина уникална. Последните две години нямах почти никаква възможност да стрелям ,а сега не само ,че имаше място за стрелба и природа,но и доста колеги,с които да се видим. Браво Любо ,че даде идеята.

ПП. Лично благодаря на Тихия,че намери една седем литрова синя гъба с манометър и зарядна станция поникнала ей така на полето. Уж суша пък гледай ти заради разсеяността на едни други какво намират. ;) :eek: :cheers:
 

azzaro

Потребител
За първи път сме на такава среща ,щом и на жената й хареса значи че нямам какво повече да коментирам ;)!Благодарности на Любо за куража да ни събере и за добрата организация :bravo:! Благодаря и на всички присъстващи за доброто настроение :cheers:!
Като гледам почти нямаше човек който когато си тръгваше да не каза "На пролет пак да сме тук"така че до нови срещи на "КОПРИНКА"
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Моето мнение, вече не е важно, защото е отдавна известно - всяка среща, на всяко място и по всяко време ми носи безкрайно много приятни моменти и познанства с колеги. По-радостното е да чета постове като горните на колеги, които идват за първи път! :cheers: :cheers: :cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
И аз се прибрах срещата,като всичките ни срещи беше на перфектното място в перфектното време в приятна компания.

Благодаря на всички които ме прибраха от Стара Загора и ми помогнаха да си поправя колата.:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :goodbye:
 

dinkata

Редовен Потребител
И ние се прибрахме доволни и щастливи. Срещата беше прекрасна, имаше доста нови колеги с които се запознахме, поговорихме, постреляхме и си изкарахме добре както винаги.
Благодарности към Любо, че ни събра отново :cheers:

Снимки ще кача малко по - късно или утре !

Има едно нещо... тоест две които не ми излизат от акъла и това е ....
Иванчовия хамстер..
hamster_cushings.jpg

И глухонямото семейство !

Няма да споменавам колко ме боли корема и как се смея и насън вече... но.... много се отклонихме :) :cheers: :cheers:
 

ilko_dim

Потребител
Срещата си беше наистина уникална . И не само че ми беше първата такава , а и заради възможстта да се запозная с такива готини хора.Не , че съм очаквал друго , ама всичко си беше както бих искал . Дано имаме и други такива моменти . :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Всичко беше много хубаво и ще се радвам да се случи отново. Благодарности на всички и най-вече на Любо! Сега като направи сефтето видя че не е толкова страшно, и мисля че мястото е много добро за такива мероприятия. :cheers: :cheers:

П.П. Абе, Динка, защо е толкова проскубан тоя хамстер бе ? :lol: :lol: :lol:
 
Нагоре