Добричка група

V.Mitev

Потребител
тъкмо гледам да поръчам няма какво да чакам и сега чета и разглеждам да преценя какво да е.След като няма никой време е вече да има поне един от нас и да не се молим на никой за нищо ;)
 

Пламен ss

Потребител
Здравей те група намерил съм хале около сто метра с дължина . Нямаше го в мен дълекомера затова казвам около. Дайте да се съберем около десетина километра от града.
 

Пламен ss

Потребител
Защо не само да се съберем че нашата група нещо се пръсна. Преди години всяка недяле съм ходил до Камчия едно изоставено поделение.
 
  • Харесвам
Reactions: Sen

milen milkov

Редовен Потребител
Няма проблем само дето примерно аз почивам само в неделя :( , но ти знаеш де... А за другите незнам. Някой са в чужбина, други се отказаха, незнам колко сме активните :). Но има и много колеги дето се радват на хобито самостоятелно...
 

Пламен ss

Потребител
Аз и Иво дето ти прави пушката сме двама . Колкото повече толкова по готино да се организираме и да ходим .когато кажете неделя неделя.
 

desso

Новодошъл
Здравейте колеги. Прибирам се за две седмици в България и ще се радвам да пострелям с вас ,тъкмо да се запознаем и да обменим идейки. Аз обаче съм малко шумен , че нямам модератор.
пп Някой знае ли къде в Каварна пълнят въздух
 

Пламен ss

Потребител
Здравей чувал съм само подчертавам. Че някъде дето водолазите си пълнят бутилките но до 220-230 бара максимум. Иначе във Варна на стрелбището в мола 300 бара аз поне там ходя .
 

Sen

Редовен Потребител
Здравей чувал съм само подчертавам. Че някъде дето водолазите си пълнят бутилките но до 220-230 бара максимум. Иначе във Варна на стрелбището в мола 300 бара аз поне там ходя .
В кой МОЛ е стрелбището?
Засега не разчитайте. Компресорът на стрелбището в Гранд Мол е на ремонт от няколко седмици. Не се знае кога отново ще има компресор там.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Здравейте колеги. Прибирам се за две седмици в България и ще се радвам да пострелям с вас ,тъкмо да се запознаем и да обменим идейки. Аз обаче съм малко шумен , че нямам модератор.
пп Някой знае ли къде в Каварна пълнят въздух
Под Черакмана е компресора.
 
Нагоре