Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Днеска трябва да драснем киртика.
Хората зазимяват пушките ние както винаги сме на опъки, сега почваме сбирките.
Такова стреляне отдавана не бях правил, изгърбих се все едно съм копал и се прибрах грохнал.
Времето се разваля и ще се стреля в халето както си знаем, скара, бира....и на Светльо сушените мезета от този сезон не сме кусали ;).
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Следващия път като пусна снимките със скарата и ще я хванеш :lol:
Пламене, знам за ангажираността ти но тя работата край няма. Дай си няколко часа почивка и ела да разтовариш малко.:cheers:
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Днес нямаше скара, карахме само на олово :D
Хайде 2 снимки за архива да не сме валат.

5.JPG
6.JPG
 

staif

Редовен Потребител
голям кеф брат,мишените вече не са забавление за разлика от главите на кибритените клечки на тая дистанция :)
 

dberov

Редовен Потребител
На видеото къде стреляхме по клечките почти нищо не се вижда щото беше на смрачаване.
Другия път по с време да ги наредим и на 100-те метра трябва да сложим, едно вързано да направим за по кебапче... ;)
 

staif

Редовен Потребител
мани с видео, ще вземат да кажат пък че е монтаж хахаха или пък на сарказъм от завист ще го ударят..важното е да се позабавляваме ..ако падна няма да ме е срам щото крикета ми е е талон за качество ;) половин кебапче-повече не давам:cheers:
 

ivanko70

Новодошъл
Здравейте, случайно да имате планове за зимните месеци че имам едно хасанче за прострелване и разтриване и вероятно за доизкусуряване, а варненските колеги нещо се загубиха??
и къде ходите да правите тези срещи?
 

dberov

Редовен Потребител
Здрасти, по принцип ние зимата се събираме най често в едно хале 50 на 100 метра, вътре паркираме колите, има място за скара и отделно за стрелба. Аз нямам работно време така че можеш да ме търсиш всеки ден след обяда и ако се уговорим за дата ще организирам сбирка да се запознаеш с колегите, да постреляме и хапка пика си върви между другото.
Завърти един телефон или пиши на лични да се разберем, 0888307210 - Митко.
 

dberov

Редовен Потребител
Нещо много дълга отпуска си дадохме та викам да направим едно събиране.
Знам че сме зле от към чашките но на магазина има, взимайте по една кутия и да начешем крастата.
За Митака разбрах че има успехи с новата пушка и вече има сложено във фризера и за сушените мезетата на Светльо знаем...да няма скатавки :D , днес говорих с Ачо, каза че и той ще дойде и аз ще съм с напълно оборудван куфар - е от магазина ама ще хвърлим на скарата...

12063366_10154234911329688_8341431107719866159_n.jpg
 

staif

Редовен Потребител
утре ми е последния работен ден за сезона-предполагам ..и после когато кажете :rambo:
ако има други мераклии за утре -залата ви е на разположение.. ;)
 

dberov

Редовен Потребител
Митак, Ачо каза че има 2 кутии в 5,5мм които ще взема но в 6,35 си вземи една кутия какви да е от магазина да начешем крастата, няма да правим състезания...
 
Нагоре