Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

llcoolj

Редовен Потребител
На Pard DS35 ако си запознат с менюто всичко се въвежда за 3 минути.
При всички модели на Pard данните се въвеждат много бързо и лесно през дигиталните прицели. Приложението им на телефона го ползвам само за да свалям видео и снимки.
 

kokodjambo

Потребител
hybrid-ни оптики със малко дисплейче в горния край на оптиката. Преди 4-5 години първи на пазара излязоха руснаците с тяхна оптика но никаква реклама и дистрибуция не показаха и сега вече навлизат първите такива американски оптики. Онзи ден гледах ревю на друга марка със същата технология но тази оптика си има интегриран далекомер а не като другите само дисплей и bluetooth за връзване към отделен далекомер и телефенонен Б.К. като Стрелок. Пробнозна цена в щатите 2500$ за Burris 6, 4-20×56

 

wakafaka

Редовен Потребител
При всички модели на Pard данните се въвеждат много бързо и лесно през дигиталните прицели. Приложението им на телефона го ползвам само за да свалям видео и снимки.
За жалост приложението им не става за нищо.Пълна трагедия е.Добре е че оптиката може да се ползва без приложението.Иначе видео качеството през деня е отлично.
 

Djack

Редовен Потребител
За жалост приложението им не става за нищо.Пълна трагедия е.Добре е че оптиката може да се ползва без приложението.Иначе видео качеството през деня е отлично.
Твоята е пристигнала явно! Успя ли да я смениш?
 

wakafaka

Редовен Потребител
Твоята е пристигнала явно! Успя ли да я смениш?
Не успях.Китаеца каза че ще дойде за 7 дена и дойде за 7 дена по спиди.Без никакви проблеми.Но пък оптиката е супер.Стрелях във вятър до 150м и се представи отлично по балони.За по-далеч не съм имал време но със сигурност ще я пробвам.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Sytong са пуснали на пазара подобрена версия на HT-60 LRF с балистичен калкулатор. Преди да взема моят дигитален прицел гледах този модел, но тогава липсваше балистичен калкулатор и това ме отказа.
 

kokodjambo

Потребител
И даже са изкарали някаква по-нова версия Sytong HT-70 LRF 5-20х, 60fps , 2K image, AI, 800 метра измерване на разтоянието и Balistic calculator за същите пари дори изглежда малко по-компактно.
 

Attachments

  • Sytong_HT70_LRF_AliExpress.jpg
    Sytong_HT70_LRF_AliExpress.jpg
    117.4 KB · Прегледи: 23
Последна промяна:

O.K.

Потребител
Не можах да разбера дали при измерването на разстоянието отчита ъгъла на наклона и да използва при изчислението хоризонталното разстояние...
 

kokodjambo

Потребител
Има някакви чертички от страни ама какво мерят не е ясно. В стари версии имаше една такава чертичка отгоре хоризонтално и ти показваше GPS кординатите ширина и дължина и нещо като компас на къде гледаш а тук се вижда, че има нещо в повече. Но май продукта е на 1-2 месеца спрямо видеата в youtube но все още няма ревюта.

 

Attachments

  • Sytong  HT-70 sight.jpg
    Sytong HT-70 sight.jpg
    332 KB · Прегледи: 20
  • Sytong Ht 70_YouTube.jpg
    Sytong Ht 70_YouTube.jpg
    207.8 KB · Прегледи: 20
Последна промяна:

wakafaka

Редовен Потребител
Не можах да разбера дали при измерването на разстоянието отчита ъгъла на наклона и да използва при изчислението хоризонталното разстояние...
Съмнява ме.То и Пард го мерят ъгъла на наклона ама софтуера не го отчита.Китайците искат да продават продукт не ги интересуват такива дребни работи.
И даже са изкарали някаква по-нова версия Sytong HT-70 LRF 5-20х, 60fps , 2K image, AI, 800 метра измерване на разтоянието и Balistic calculator за същите пари дори изглежда малко по-компактно.
Погледни Pard NV008SP2 LRF или тия ангийските Аркен.Аз не бих дал толкова пари за китаец дето даже нямат техен търговец в алиекспрес.Камоли за някакъв съпорт...
 
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Има някакви чертички от страни ама какво мерят не е ясно. В стари версии имаше една такава чертичка отгоре хоризонтално и ти показваше GPS кординатите ширина и дължина и нещо като компас на къде гледаш а тук се вижда, че има нещо в повече. Но май продукта е на 1-2 месеца спрямо видеата в youtube но все още няма ревюта.
Вземи си един Arken Zulus 5-20 с БК от колегата mgrosco и си решаваш проблема.
Аз така направих.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Съмнява ме.То и Пард го мерят ъгъла на наклона ама софтуера не го отчита.Китайците искат да продават продукт не ги интересуват такива дребни работи.

Погледни Pard NV008SP2 LRF или тия ангийските Аркен.Аз не бих дал толкова пари за китаец дето даже нямат техен търговец в алиекспрес.Камоли за някакъв съпорт...
И трите марки са китайци (Pard, Arken, Sytong) ;)
 

kokodjambo

Потребител
То във видеото руснака си го каза Sytong са правили в техния завод Arken zulus дефакто са доста близки като характеристики и sytong HT-70 се явява копие или по-евтина реплика на arken zulus рекламиран като American made. Но както каза колегата Бай Кольо щом са на еднаква цена по-добре да заложиш на вече доказания Arken.
 

wakafaka

Редовен Потребител
То във видеото руснака си го каза Sytong са правили в техния завод Arken zulus дефакто са доста близки като характеристики и sytong HT-70 се явява копие или по-евтина реплика на arken zulus рекламиран като American made. Но както каза колегата Бай Кольо щом са на еднаква цена по-добре да заложиш на вече доказания Arken.
Не гледай характеристиките.Софтуера е много по-важен щото ако вземеш нещо с супер характеристики и нескопосан софтуер и влизаш в едни вечни филми....(като пример давам повечето андроидски телефони на които софтуера им нарочно е нескопосан).Те и пард не са безпроблемни.Примерно ако искаш да ъпдейтнеш софтуера на Pard няма от къде да си го изтеглиш от сайта им....И щом при PARD където уж са доста добра световно известна марка ги има тия проблеми си представям какви проблеми може да има при Sytong...
 

llcoolj

Редовен Потребител
Не гледай характеристиките.Софтуера е много по-важен щото ако вземеш нещо с супер характеристики и нескопосан софтуер и влизаш в едни вечни филми....(като пример давам повечето андроидски телефони на които софтуера им нарочно е нескопосан).Те и пард не са безпроблемни.Примерно ако искаш да ъпдейтнеш софтуера на Pard няма от къде да си го изтеглиш от сайта им....И щом при PARD където уж са доста добра световно известна марка ги има тия проблеми си представям какви проблеми може да има при Sytong...
Не знам в кой сайт си гледал, но преди няколко месеца като ъпдейтнах софтуера на Pard DS35 LRF , точно от сайта им го смъкнах.
 

llcoolj

Редовен Потребител
До @llcoolj :
Здравей, моля, кажи каква е промяната след ъпдейта на DS35 LRF?
Основната разлика е , че увеличението от две степени става с пет. Другото което мен лично ме дразни, е че първата стъпен на IR фенера свети много слабо след ъпдейта.
 

wakafaka

Редовен Потребител
Основната разлика е , че увеличението от две степени става с пет. Другото което мен лично ме дразни, е че първата стъпен на IR фенера свети много слабо след ъпдейта.
Я кажи от къде го изтегли защото тук няма нищо.
 
Нагоре