Вицове и смешки

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ходил един българин на екскурзия в Азия - Южна Корея, Виетнам, Тайван, Тайланд... Навсякъде ползвал услугите на тамошните жрици на любовта, ама без много предпазни средства, и около две седмици след като се върнал, оная му работа започнала да се подува, да отича и придобила някакъв морав цвят със зелено-жълти петна...
Отишъл веднага при специалист, който го прегледал, направил всички необходими изследвания, консултирал се и с колеги и накрая казал:
– Слушай, приятел! - хванал си някаква много странна и рядка болест, която е кръстоска между монголски трипер и сиамски сифилис и виетнамски катар, за която лек няма, така че трябва спешно да се оперира - трябва да ти ампутираме члена.
– А, не...! Ама как така бе, докторе !? Ами аз с какво ще чукам, а !? Как така ? Неее..., не давам! - искам мнение и от друг лекар.
Отишъл при един китайски специалист по близко и далечно-източни болести, който също го прегледал и попитал:
– И цека, какво тлевожи?
Нашият му разказал всичко - за екскурзията, за доктора, за прегледа, за ампутирането също. Китаецът казал:
– Какфи бългаски лекали, фсе да лежи, фсе опелация - пали да земи...! Цабува панталон, цабува гасти...! Ха така... Скаца сека с двети клака...! Скаца, скача..., по-високу, по цилно... скаца, скаца, скаца... Ха, фидя ли, фидя ли? - цам падна...!
22
 

astra

Редовен Потребител
attachment.php
IMG-67ab4b88e0f2535a76b7a1d74e8ebd82-V.jpg
 

shaman

Редовен Потребител
Върл фен на Левски се стяга да ходи на Вечното дерби. Жена му обикаля около него и дудне. Хм, ти само по мачове ходиш ! Мене никъде не ме водиш ! Ти обичаш Левски повече от мене !
Той връзвайки си шалчето мърмори, то и ЦСКА обичам повече от теб
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Учителка се опитва да научи децата на фантазия и оригинално мислене.
- Деца, какво е това: сиво на пътя?
Децата:
- Бетонна стена.
- Правилно! Обаче може да бъде и магаре. Какво е това: Голямо кафяво в полето?
Децата:
- Крава.
- Правилно! Но може да бъде и купа старо сено.
Иванчо /от последния чин/:
- Или купчина тор!
Учителката:
- Иванчо, ти само глупости говориш!
Иванчо:
- Госпожо, а може ли аз да задам един въпрос?
- Може!
- Какво е това: като влиза е сухо, кораво и право, а когато излиза е меко, мокро и увиснало?
Учителката, разгневена се приближава до Иванчо и му издърпва ухото.
Иванчо /разтривайки ухото/:
- Правилно! Но може да бъде и дъвка.
 

barbaron

Редовен Потребител
Новини 2135 г. - Пусната е първата редовна линия Земя-Марс. Движението по автомагистрала Хемус в района на Витиня се извършва в едната лента, поради ремонт.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Петелът на един стопанин бил вече стар и затова човекът отишъл на пазара и си купил младо петле. Пуснал го в кокошарника и доволен отишъл да си налее една ракия. В това време до петлето се приближил накокошинен стария петел:
- Слушай младеж, заради едни кокошки - с теб няма да се бия! Бягаме пет обиколки на кокошарника и който пристигне пръв - кокошките са негови!
- Става! - рекъл младият и хукнали.
Стопанина, чул врявата надникнал, видял какво става, па извадил пушката и "БАМ" застрелял младото петле!
- Що за късмет моя? Трето петле купувам и то педерас! Толкова кокошки по двора - то дъртия петел гони!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Едно коте се разхождало в парка, когато минало покрай едно езерце.
Погледнало и забелязало във водата малка наденичка.
Котето много се зарадвало и понеже водата била плитка то протегнало лапичката си.
Намокрило я,но издърпало наденичката и я изяло.
На следващия ден, котето пак се разхождало на същото място и пак погледнало в езерцето.
Там имало друга наденичка, само че по-голяма.
Този път обаче, се наложило да пъхне целия си крак във водата за да я извади.
Номкрило цялото краче, но след това изяло голямата наденичка.
На третия ден нещата се потретили.
Този път наденицата била огромна и била на дъното на езерото.
Изглеждала така апетитна, но била толкова надълбоко, че котето наистина трябвало да се понапъне за да я извади.
Ииии, тогава то цопнало във водата.
Цялото се намокрило, но пък се сдобило с огромна сочна наденица.

Поука: Колкото е по-голяма наденицата, толкова по-мокро е котето!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Две момчета се хвалят с военните подвизи на дядовците си. Едното казва:
-Дядо ми през 1944 година свалил летец с вила за сено!
-От небето?
-Нее, не бе, от баба ми.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
В края на сватбеното празненство младоженците се прибират в дома на свекъра и свекървата и се приготвят да се оттеглят за първата брачна нощ. Притеснена и умилена свекървата дръпва настрани булката и ѝ шепне:
- Дъще, толкова сте младички и двамата, моят син пийна повечко днес, знам ли дали ще направи нещо от първия път... Моля те, кажи ми на сутринта какво е станало!
Изчервявайки се, булката отговаря:
- Ама, мамо, то сутринта пред тебе, пред татко, пред бати, ...как ще ти кажа такова нещо?!
- Ами добре тогава, ако се е получило нещо, няма да ми казваш "Добро утро", ами ще ми кажеш "Привет". Така става ли?
Съгласила се булката. На сутринта излиза, усмихва се на свекървата и и казва:
- Мамо, привет, привет, бонжур, привет и мараба!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Телефонно обаждане в КАТ:
- Извинявайте, тука ударих две кокошки. Какво да ги правя?
- Хвърлете ги отстрани на пътя да не пречат на движението.
- Добре, а какво да правя с пежото им?
 
Нагоре