Вицове и смешки

Астрален

Редовен Потребител
Вълците издебнали куче, обкръжили го, искат да го изядат. Кучето се моли:
- Не ме убивайте, обещавам да ви помагам, да завръщам овцете към вас...
Помислили вълците, оставили го живо. Две години то им помагало, учило ги, показвало им места и методи, ловувало заедно с тях... Обаче дошла много гладна зима. Ловът неуспешен, вълците гладни, отчаяни. Какво да правят? Решили все пак да изядат кучето. И го изяли. Костите погребали. Поставили надгробна плоча. Чудят се как да я подпишат, от кого? "От приятели"? Какви приятели, като са го изяли? "От враговете?" Не става - две години заедно ловували, гръб до гръб, всичко точно... Помислили, помислили и написали:
- "От колегите".
 

dberov

Редовен Потребител
Вчера на село ни дойдоха гости от града. След банкета ги настаних по спалните и понеже беше валяло и бе кално им казах че, ако им се приходи до тоалетна съм сложил ботуши до вратата. На сутринта ботушите бяха пълни.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Купувам отвертка FX,само те издържали на безконечни безмислени операции..
П.с
Също и тръбичка за фунийки(лайнер на FX ще ми свърши работа),имам урок как децата по време на соца са се забавлявали,може и някое списание PIF или Паралели!!! ,:)
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Нееее, най-добрите фунийки ставаха от "Жената днес" и "Некерман"....... Спомням си, че трампих с едно комшийче 10 "сирийки", (шарени стъклени топчета) за един Некерман и после майка му го насини от бой, докато ме издаде и дойде да си го иска обратно. Добре че бях вече "употребил" стотина страници.....
А алуминиеви тръби за фунийките си "вземахме" от големите антени на покривите.
С 2-3 липсващи, все още хващаха що годе, докато не ни усетиха пък бащите. Една такава тръба намерена от баща ми скрита зад дивана, "случайно" се изкриви с формата на задника ми....
 
Последна промяна:
Нагоре