Варненска група - SEA WOLVES

A

Anonymous

Гост
От днес:
022178751.jpg

022178754.jpg

022178755.jpg

022178757.jpg

022178758.jpg

022178760.jpg

022178761.jpg

022178763.jpg
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Мисля че стрелбището стана над средното европейско ниво! :D Моля, тези които смятат да го ползуват да го заявят ясно тук, за да можем да си разделим парите за инвестицията.
 

big_dragon

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Мисля че стрелбището стана над средното европейско ниво! :D Моля, тези които смятат да го ползуват да го заявят ясно тук, за да можем да си разделим парите за инвестицията.
+ Един

PS :banana: :banana:При този брой участници в разходите, цифрата става двуцифрена. :banana: :banana:
 

Tiger

Новодошъл
Аз също ще участвам в разпределението на разходите. Пожелавам новата придобивка да се ползва с
удоволствие и много здраве.
 

venciru

Редовен Потребител
Ако е за разпределение на парите, може да смятате и мен!
Да не си помисли някой - "Тоя се стиска за някой друг лев! " ;). Въпреки, че в скоро време не се очертава пушка с която да стрелям постоянно на 50м. :(. Но е приятно да се види човек с приятели, да поговори пък и да постреля - независимо дали със своя или чужда пушка ;)......От време на време е добре освен "каубойска", да се опитва и по "академична" стрелба. А в някой краен коридор дали може да се сложат мишени и на по-малки дистанции- за пистолети, за прострелки и за фийлд таргет тренировки?
 

mitaka

Потребител
И аз ще съм в кюпа но само при условие че Венци си оставя газеняка на охраната на портала ! Иначе с това турско чудо в този коридор :stop: :stop: Нямам познат ушен лекар :lol: :lol: :cheers:
 

ROLAND

Потребител
Цитат:Ако е за разпределение на парите, може да смятате и мен!
Да не си помисли някой - "Тоя се стиска за някой друг лев! " Grin. Въпреки, че в скоро време не се очертава пушка с която да стрелям постоянно на 50м. Sad. Но е приятно да се види човек с приятели, да поговори пък и да постреля - независимо дали със своя или чужда пушка Wink......От време на време е добре освен "каубойска", да се опитва и по "академична" стрелба. А в някой краен коридор дали може да се сложат мишени и на по-малки дистанции- за пистолети, за прострелки и за фийлд таргет тренировки?


+1

Здравейте!
И аз ще взема участие!
 
A

Anonymous

Гост
Може и да не е тук мястото,но да питам.Някои знае ли къде във Варна мога да си купя от черното жсб 1.175г? Или някой ако стреля с такова ако може да ми продаде(дори и на бройка :) )!
 

C/E

Потребител
MAD MAX написа:
Мисля че стрелбището стана над средното европейско ниво! :D Моля, тези които смятат да го ползуват да го заявят ясно тук, за да можем да си разделим парите за инвестицията.

Ехоооо! И аз съм тука....надявам се не сте ме забравили! Бройте и мен!
:)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И Петьо се присъединява. Тогава нека всички които до тук са заявили че ще идват да си приготвят по 50 лева. Разбира се ще събираме и от всеки следващ, който прояви желание, и или ще ги акумулираме за бъдещи разходи и подобрения, или ще ги възстановяваме пропорционално на първите дали пари. :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Да не забравя - моля някой от колегите да свали GPS-координатите на стрелбището в Белослав! После ще ги сложа в началото на темата ни. :shootup:

П.П. А, да - и ще помоля някой да донесе шублер. Предварително :yes:
 

big_dragon

Редовен Потребител
Ето координатите:
43°11'38.66"N
27°42'50.33"E


Шублер ще донеса.

Ето и Картинка:
 

Attachments

  • Белослав Стрелбище.JPG
    Белослав Стрелбище.JPG
    122.5 KB · Прегледи: 94

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Някой да ме напъти откъде да си купя комплект (сравнително) качествени ИНЧОВИ шестограми ? :sos: Спешно е.
 
Нагоре