Варненска група - SEA WOLVES

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
;) ;) ;) ;) ако щете вярвайте ама сълзи ми текнаха от смях ;) ;) ;) тоя хронограф ако бе оставил предсмърто писмо каква ли скорост би написал :crazy: ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Като гледам колко често го застрелвате това хроно,почвам да си мисля че някой умишлено го прави. ;)
 

petkof

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Като гледам колко често го застрелвате това хроно,почвам да си мисля че някой умишлено го прави. ;)
Прав си Ники, но е твърде възможно,както и сега, да са неуспешни опити за саморазстрел! ;) Ако не беше така,все някой щеше да си признае! :D
 

dinkata

Редовен Потребител
petkof написа:
njatanasow написа:
Като гледам колко често го застрелвате това хроно,почвам да си мисля че някой умишлено го прави. ;)
Прав си Ники, но е твърде възможно,както и сега, да са неуспешни опити за саморазстрел! ;) Ако не беше така,все някой щеше да си признае! :D

Виновника е същият, който открадна и моите уши ! Полтъргайстера ;) ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Направете му един метален щит с отвори за датчиците на туй хроно.
Иначе пак ще стане същото след време и отново ще се води самоубийство.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
Направете му един метален щит с отвори за датчиците на туй хроно.
Иначе пак ще стане същото след време и отново ще се води самоубийство.
Той си Е с метален щит, който обаче се е пробил. :D
 

lynx

Редовен Потребител
Хммммм, значи някой предумишлено го е самоубил, иначе няма друг начин да се случи :wall: :quiet:
Сега ще погледна в сайта на Хрони дали не продават резервни части, за да се съживи мъртвеца.
А вие мислете за тайно видеонаблюдение, бракониера трябва спешно да се залови преди да е станал рецидивист :yes:
 

anibis

Редовен Потребител
Предлагам да съберем пари и да купим на Светльо Латвийското хроно ще върши чудесна работа,пък и на стрелеца пак ще му трябва. ??? Това простреляното вече е в историята. ;) Няма да излезе повече от 20-на лева на човек. :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Във форума няколко души я чаткат добре тая техника.
Мисля, че има сериозен шанс да се оправи.
Дано не сте го изхвърлили вече.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Или го пуснете за части - ще си избиете 1/3 от парите за следващото.
Макар че винаги се стрелят в челото, и сигурно това ще се и търси... :D

Дайте снимка - ако е само датчик - сигурно се продава и се ремонтира...
 

ininia

Потребител
ФТКС
Аз имам старо "Хрони",на което е прострелян задния датчик - как го направиха,не ми е ясно.Така или иначе не мога да го ползувам.Ако някой има повредено хрони,на което задния датчик е запазен,моля да ми го продаде.Поне ако на задния датчик е здрава правоъгълната леща,пак става - при мен тя е на сол.
Ако пък някой знае как да го ремонтира,нека се обади. :) :cheers:
 

big_dragon

Редовен Потребител
anibis написа:
Предлагам да съберем пари и да купим на Светльо Латвийското хроно ще върши чудесна работа,пък и на стрелеца пак ще му трябва. ??? Това простреляното вече е в историята. ;) Няма да излезе повече от 20-на лева на човек. :cheers:

Пиши ме в групата.
 

4i4o

Потребител
Здравейте,преди време някой от колегите ми беше писал за фирма във Варна която изработва всякакви видове уплътнения ( и маншети), но забравих как се казва.Става въпрос за едни уплътнения на водното рязане на работа,че ги чакам по един месец от Германия.Ако могат да ги правят тук ще е направо супер.
 

dberov

Редовен Потребител
4i4o написа:
Здравейте,преди време някой от колегите ми беше писал за фирма във Варна която изработва всякакви видове уплътнения ( и маншети), но забравих как се казва.Става въпрос за едни уплътнения на водното рязане на работа,че ги чакам по един месец от Германия.Ако могат да ги правят тук ще е направо супер.


Малко помощ и от мен.

МикроМакс има офис и до ЖП ГАРА точно зад бензиостанцията на OMV която е срещу гарата, всякакви уплътнения също видях и в магазина на фирма Хидромарк, намира се до мебелна палата Лазур до офиса на Еконт. Там си направих по поръчка маркуча за зарядна станция по Skype и след 10 минути когато отидох маркуча ме чакаше направен, само си го платих.

Ето и линк

http://www.goldenpages.bg/bg/info/hydromark
 
Нагоре