Варненска група - SEA WOLVES

andi

Редовен Потребител
сравнявал съм ги двата , ако искаш ми се обади да ти обясня разликите 0878 916 789
 
  • Харесвам
Reactions: Sen

Sen

Редовен Потребител
Andi, благодаря ти предварително, да, ще ти се обадя по-късно днес:)

Вълци, а някакви впечатления от JKHAN?? Аз лично днес за сефте чух за тая корейска марка.
 
Последна промяна от модератор:

xpresident

Редовен Потребител
Някой с хроно събота или неделя да замерим моята пушка след ремонта?
 

xpresident

Редовен Потребител
Събота преди обяд съм на Камчия, ако има желаещи да постреляме заедно
 

traika65

Потребител
Здравейте, и на мен ми се идва , да замеря с хроно китайчето че отдавна не съм го пипал, къде по точно да ви намеря че от 20 години не съм ходил на Камчия. Аз съм от Старо Оряхово, тел. 0887 326 593.Благодаря предварително.:cheers:
rambo.gif
 

traika65

Потребител
Мерси за картата , сега ми стана по ясно, утре ще се опитам да го открия.
bravo.gif
 

big_dragon

Редовен Потребител
Колеги,

Днес научих, че преди месец, при нелепи обстоятелства с огнестрелно оръжие,
сe е преселил на по-добро място един от членовете на варненската група.

Почивай в мир, Евгени!
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги аз съм във Варна ако иска някой звънете да се видим на по бира. До неделя съм тук :)
 

big_dragon

Редовен Потребител
Колеги аз съм във Варна ако иска някой звънете да се видим на по бира. До неделя съм тук :)
Къде се подвизаваш над вечер във Варна и по кои плажове ходиш?
Някъде съм ти затрил телефона?:-[

Ако не се видим, живот и здраве, другата седмица от сряда да събота съм на Копринка.
Ще спя в Артемида, може и там да пием по бира...:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
А да ето ми телефона 0896 185358, отседнал съм в Димят (така му е старото име и разбрах, че така го знаят повечето от Варна). На плаж сме с жената до към 13-14 часа някъде по в северната част на плажовете спрямо хотела ни(освен ако не отидем някъде извън града, но ги решаваме на момента тия неща), не познавам много добре Варна и за това няма как да обясня добре, пък и за това сме тука да пообиколим и опознаем вашия град :) Между 14-18 часа също съм свободен всеки ден, че жената си седи на сянка в хотела и си почива, че после да ми взима тоците от разходки :D Разбрали сме се един два дена да мога да се виждам с който си искам(става въпрос за след 18 часа), пък и тя да си чукне някоя среща с познати :)
 
Последна промяна:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Здрасти Любо. За съжаление през седмицата - страшно много работа, а пък в петък заминаваме за Русе. Ще трябва да се видим друг път.
 

xpresident

Редовен Потребител
Някой знае ли къде във Варна има стрелбище където може да се стреля с малокалибрен пистолет? И да имат такъв.
 

sts1969

Редовен Потребител
Някой знае ли къде във Варна има стрелбище където може да се стреля с малокалибрен пистолет? И да имат такъв.
Срещу мебелната палата, оръжеен магазин на 2 етажа (не помня името) , там има и стрелбище, разполагат с пистолети. :cheers:
 
Нагоре